ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestler Miesiąca – styczeń 2019

Royal Rumble w dobrym stylu rozpoczęło tegoroczne Road to WreslteMania.  Przedstawiamy wyniki „Wrestlera Miesiąca”, podsumowując pierwszy miesiąc 2019 roku!


3. Shane McMahon & The Miz

Wciąż uważam, że program Shane’a McMahona i The Miza jako tag teamu prowadzi do heel turnu jednego z nich i walki na WrestleManii. Zanim do tego dojdzie, szef SmackDown i „Najlepszy Wrestler Na Świecie” w jednej osobie potrzyma sobie drużynowy pas mistrzowski. Shane i Mike na Royal Rumble dali naprawdę dobrą walkę, w której pokonali The Bar i w połączeniu z ciekawymi segmentami na tygodniówkach wystarczyło to do zajęcia przez nich trzeciego miejsca w naszym plebiscycie i wyprzedzenia Johnny’ego Gargano, Andrade oraz Finna Balora. Na Elimination Chamber „Co-besties” zmierzą się z The Usos i jestem bardzo ciekawy, jak potoczy się historia obecnych Tag Championów.


2. Seth Rollins

Rollins był faworytem do wygrania Royal Rumble matchu i to właśnie uczynił. Pomimo przewidywalności tegorocznego legendarnego starcia, nikt na jego wynik nie narzeka. Niestety, inaczej wygląda sprawa samego wpływu zwycięzcy na przebieg Battle Royalu. Pomimo wejścia z nr 10, Seth zrobił niewiele i dużo czasu spędził poza ringiem. Jedyne eliminacje na jego koncie, jakie pamiętam, to Elias, Bobby Lashley i Braun Strowman. Tak mocny i baby face’owy zawodnik powinien brać znacznie większy udział w walce, co dałoby mu jeszcze większy zastrzyk momentum. Jednakże ostatnio pojawiły się wieści, że podczas starcia odniósł kontuzję, a to by wszystko wyjaśniało. Podsumowując: osobom odpowiedzialnym za booking Rollinsa w Royal Rumble matchu nie należą się pochwały, ale najważniejsze, że „Architekt” może cieszyć się sukcesem, na który zasłużył ciężką pracą i fantastyczną formą prezentowaną przez ostatni rok. To był idealny moment na jego wygraną. Teraz możemy zacierać ręce na Universal Championship match z Lesnarem na WrestleManii.


1. Becky Lynch

Po przerwie w grudniu na pierwsze miejsce „Wrestlera Miesiąca” wraca „The Man” Becky Lynch. Irlandka, podobnie jak Seth Rollins, w ostatni weekend stycznia na zawsze zapisała się na kartach historii WWE, wygrywając drugi Kobiecy Royal Rumble match. Jak genialna jest w obecnym gimmicku wszyscy wiemy, dzięki czemu może doskonale poprowadzić feud z Rondą Rousey, który już nabiera kolorów i na 2 miesiące przed WrestleManią jest bardzo ważnym elementem tygodniówek. Becky kontynuuje panowanie jako najgorętsza gwiazda WWE i podbija serca fanów każdym występem. Nie pozostaje nic innego, jak oglądanie i popadanie w zachwyt.


Nowy rok dla WWE zaczął się całkiem dobrze. Oglądalność wzrastała z tygodnia na tydzień, poziom epizodów RAW i SmackDown zadowalał publiczność, a walki Reya Mysterio z Andrade „Cien” Almasem, NXT TakeOver: Phoenix i Royal Rumble dostarczyły dużej dawki dobrego wrestlingu. Na starcie Road to WrestleMania zarówno my, jak i federacja możemy mieć pozytywne odczucia.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552