ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestler Miesiąca – sierpień i wrzesień 2018

Przedstawiamy wyniki głosowania na Wrestlera Miesiąca sierpnia oraz września 2018r.

SIERPIEŃ

3. Ricochet

Sierpień był dla Ricocheta znakomity, gdyż to w tym miesiącu znacznie wzmocnił swoją pozycję w NXT, zdobywając tytuł North American Championa. Gdy tylko rozpoczęła się jego rywalizacja z Adamem Cole’em, wszyscy zaczęli ostrzyć sobie zęby na ich pojedynek i, jak sądzę, nikt się na nim nie zawiódł. Title match na TakeOver: Brooklyn 4 wyszedł znakomicie i obu wrestlerom należą się pochwały, jednak to Ricochet był najjaśniejszym punktem całego storyline’u prowadzącego do Nowego Jorku, jak i samej walki. Drugi w historii WWE Mistrz Ameryki Północnej rozpoczął swoje panowanie w świetnym stylu.

 

2. Seth Rollins

Pierwszy w historii i zarazem jedyny dwukrotny zwycięzca naszego plebiscytu powraca na jego podium po lipcowej przerwie. Latem Rollins musiał pogodzić się z okupowaniem main eventu przez Romana Reignsa, jednak wcale nie spuścił z tonu i wciąż był bardzo ważnym zawodnikiem każdej gali, na której występował. Powrót Deana Ambrose’a, odzyskanie pasa IC po kolejnej dobrej walce z Zigglerem i powrót The Shield – w to wszystko bezpośrednio wmieszany był Seth Rollins, którego nie opuszcza znakomita forma i poparcie fanów.

1. Roman Reigns

Był zdecydowanym faworytem przed głosowaniem i wygrał je ze znaczną przewagą. Prowadzenie najważniejszego na tamten moment feudu, pokonanie Brocka Lesnara i przerwanie półtorarocznego panowania dało „The Big Dogowi” ogromny zastrzyk momentum. Gdyby tego było mało, na RAW po SummerSlam obronił nowo zdobyte mistrzostwo w walce z Finnem Balorem, by następnie, wraz Rollinsem i Ambrose’em, powstrzymać Brauna Strowmana przed wykorzystaniem walizki Money in the Bank. Sierpień bez dwóch zdań należał do Romana Reignsa.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778