ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestler Miesiąca – październik 2018

Drugi raz z rzędu w poddanemu głosowaniu TOP6 miesiąca znalazła się kobieta. Tym razem nawet dwie! Zapraszamy na przyznanie nagród Wrestlera Miesiąca za październik 2018r.

3. Ricochet

Jedyny mężczyzna na podium w październiku kontynuował prowadzący do WarGames matchu feud z Adamem Cole’em i Undisputed Erą, krótką rywalizację z Pete’em Dunne’em oraz, co najważniejsze, panowanie jako North American Champion. Wszystkie trzy wątki skumulowały się w znakomitym Triple Threat matchu o wspomniane mistrzostwo, które Ricochet obronił przypinając Dunne’a. Miesiąc dopełnił udziałem w wielkim brawlu poza areną przeciwko Mistrzom Tag Team. Ricochet ponownie był jedną z najjaśniejszych postaci w NXT i ponownie jego występy stały na bardzo wysokim poziomie. Niepierwsza i zasłużona obecność w TOP3.

2. Nikki Cross

Wmieszanie Nikki Cross w jeden z najważniejszych storyline’ów NXT w tym roku było strzałem w dziesiątkę. Kontuzję Aleistera Blacka Creative Team wykorzystał do perfekcji, zamieniając ją w heel turn Johnny’ego Gargano i jego walkę z Holendrem na TakeOverze: WarGames II. Podczas, gdy Black leczył urazy po brutalnym ataku, a William Regal prowadził dochodzenie, kto się tego ataku dopuścił, do akcji wkroczyła Nikki. Szkotka ze znajomością tożsamości napastnika i udziałem w wielu segmentach pozwoliła na ciekawe zapełnienie czasu oczekiwania na wyjaśnienie całej zagadki. Cross odegrała ważną rolę w podtrzymaniu napięcia i zaciekawienia fanów niedoszłym w tamtym momencie feudem Black vs Gargano. Do tego stoczyła dobry, choć nierozstrzygnięty pojedynek z Biancą Belair.

1. Becky Lynch

Becky Lynch po raz drugi z tytułem „Wrestlera Miesiąca”! Irlandka nie przestaje zachwycać, a jej kolejne zwycięstwo w plebiscycie jest tego dowodem. Obroniła Mistrzostwo Kobiet SmackDown LIVE na Super Show-Down, na SmackDown i na Evolution, do tego pobiła się z Charlotte w Performance Center i zgasiła odważnego Hall of Famera na 1000. epizodzie swojej tygodniówki. Wszystkie walki, segmenty i proma z jej udziałem były świetne. Becky posiada moc niesienia za sobą jakości, zainteresowania i radości fanów, gdziekolwiek się uda i cokolwiek zrobi. W 100% zasługuje na miano najlepszej obecnie kobiety w WWE. Chociaż, jako że jest „The Man”, może powinniśmy nazywać ją najlepszym wrestlerem w WWE?

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552