ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestler Miesiąca – luty 2019

Witam w podsumowaniu lutego 2019r. – miesiąca, w którym wybór najlepszej 6 był najtrudniejszy w historii tej serii!

3. Ricochet

W lutym doszło do niespodziewanych debiutów gwiazd NXT zarówno na RAW, jak i SmackDown, czego Ricochet okazał się być największym beneficjentem. „One and Only” pokazał się szerszej publice, gdy pomógł Finnowi Balorowi odeprzeć atak Lashleya i Lio Rusha, których następnie pokonali w tag team matchu. W następnych tygodniach Ricochet połączył siły z Aleisterem Blackiem, z którym wychodził zwycięsko z walk przeciwko The Revival oraz Rusevowi i Shinsuke Nakamurze. W tym czasie w NXT panowie zakwalifikowali się do półfinałów Dusty Rhodes Tag Team Classic, więc ich zespół wydaje się być czymś więcej, niż kilkutygodniowym eksperymentem. Zobaczymy, jak potoczy się kariera Ricocheta, bo na ten moment jest wokół niego mnóstwo pytań. Czy zostanie na stałe w main rosterze? Jeśli tak, do którego brandu dołączy? A może pozostanie jeszcze w NXT, gdzie ma cały czas bardzo mocną pozycję? Zawalczy na WrestleManii 35, czy TakeOver: New York? Jako wielki fan jego umiejętności czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń!


2. Finn Balor

W końcu! W końcu Finn Balor doczłapał się do pasa mistrzowskiego w WWE, którego nie musi oddawać 1 dzień po zdobyciu. Na Elimination Chamber Balor wykorzystał idiotyzm Lio Rusha i przypiął go KRADNĄC pas Interkontynentalny Bobby’emu Lashleyowi. Gdyby była to walka na wypinanie pośladków w stronę publiki, „All Mighty” nie dałby rywalowi szans, jednak gdy przyszło mu bronić tytułu w wrestlingowym meczu, w dodatku z małym kolegą u boku, siłacz musiał uznać wyższość Irlandczyka. Finn wygląda teraz na szczęśliwego, a my cieszymy się razem z nim i wyczekujemy dobrej, być może wieloosobowej walki na WrestleManii. Na razie Intercontinental Champion robi wokół swojej persony na RAW trochę szumu i sprawia, że losy białego pasa nie są nam obojętne. Szkoda, że nawet nie znalazł się w karcie Fastlane, ale w tym momencie wchodzimy w marzec.


1. Kofi Kingston

Kofi Kingston jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca popłaca. Doświadczony, lubiany, lojalny federacji, utytułowany, lecz tkwiący w midcardzie Ghańczyk nagle dowiaduje się, że zastąpi kontuzjowanego Mustafę Aliego w Gauntlet matchu na SmackDown i Elimination Chamber matchu kilka dni później. W dodatku w obu tych starciach spędzi dużo czasu i odegra ważną rolę – najpewniej taką samą, jaką zaplanowano dla Aliego. Dwa kapitalne występy i przypomnienie o sobie WWE Universe sprawiły, że dziś członek New Day jest niemal pewniakiem do walki o WWE Championship na WrestleManii 35 i wielu fanów, w tym ja, wierzy i pragnie, by opuścił tę galę jako mistrz. Luty zmieścił w sobie debiuty nowych wrestlerów i wiele dobrych pojedynków, ale nikt i nic nie wywarło na publice takiego wrażenia, jak Kofi Kingston.


WWE ma za sobą bardzo udany miesiąc. Road to WrestleMania nabiera tempa, toczą się rywalizacje kolorów, a na tygodniówkach w końcu dzieje się coś wartego uwagi. Po motywowanych niskimi raitingami, poczynionych przez rodzinę McMahonów zmianach, WWE wraca na właściwe tory, aczkolwiek wciąż jest sporo do poprawy. Luty na szczęście był krokiem w przód.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778