ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestler Miesiąca – listopad 2018

Listopad za nami, więc przyszedł czas na wybranie Wrestlera Miesiąca. Kto tryumfował tym razem?

3. Daniel Bryan

Jeśli ktoś przewidział, że Daniel Bryan w listopadzie zdobędzie WWE Championship, niech się tym pochwali w komentarzu. Nie sądzę, by komukolwiek z fanów zmiana mistrza w tym czasie przyszła na myśli. Tymczasem w main evencie ostatniego epizodu SmackDown przed Survivor Series szykujący się do pojedynku z Brockiem Lesnarem AJ Styles niespodziewanie musiał stanąć do walki z kapitanem Teamu SD Danielem Bryanem i na szali postawić swój pas. Skuteczne Low Blow (no i widzisz Shinsuke – da się), heel turn i mamy drugi najbardziej szokujący moment 2018 roku oraz nowego mistrza. Kilka dni po owym sukcesie Daniel stoczył zaskakująco dobry match z Lesnarem, a następnie wrócił na tygodniówkę jako jej drugi najjaśniejszy punkt. Pierwszy – rudowłosy – jest obecnie nie do ruszenia.

2. Drew McIntyre

Serię „Wrestler Miesiąca” prowadzę od maja. Mimo, że Drew McIntyre nie raz znajdował się w kręgu kandydatów do TOP6 i potrafił do niego wskoczyć, jest to pierwszy raz, gdy gościmy go na podium. „Szkocki Psychopata” listopad rozpoczął od pokonania Kurta Angle i był promowany na bardzo ważny element Teamu RAW na Survivor Series. Na PPV faktycznie zaprezentował się jako potężny zawodnik, z łatwością eliminując Samoa Joe w pierwszej minucie 5-on-5 Elimination matchu i staczając brawl z Braunem Strowmanem, przed którym, jako jeden z nielicznych, nie czuje strachu. Na pewno nie czuł go również na RAW, gdy wraz z Corbinem i Lashleyem wysłali „Monster Among Mana” na przymusowy urlop. Każdy miesiąc od powrotu po kontuzji jest w wykonaniu McIntyre’a dobry, ale listopad był najlepszy.

1. Becky Lynch

Wrzesień: Becky Lynch pierwszą kobietą wybraną Wrestlerem Miesiąca WrestleSpot.pl! Październik: Becky Lynch wybrana Wrestlerem Miesiąca WrestleSpot! Listopad:………. znów Becky Lynch! Pomimo kontuzji odniesionej z ręki Nii Jax i w konsekwencji braku walki z Rondą Rousey, zdecydowaliśmy się umieścić SmackDown Women’s Champion w TOP6. Efekt? Ponad połowa głosujących oddała głos właśnie na nią, dzięki czemu zdeklasowała rywali i rywalkę. Irlandka jak widać zaskarbiła sobie ogromną miłość fanów i teraz obiecujący początek miesiąca oraz wybitne prowadzenie Twittera wystarczą do zwycięstwa, którego nawet uraz i przerwa w występach nie są w stanie odebrać. Podtrzymuję swoją tezę sprzed miesiąca, jakoby „The Man” Becky Lynch była nie tylko najlepszą kobietą, ale i najlepszym obecnie wrestlerem w WWE.