ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestler Miesiąca – grudzień 2018

Niedawno rozpoczął się nowy rok, ale wróćmy na moment do starego. Pora na podsumowanie ostatniego miesiąca 2018 roku w wykonaniu wrestlerów WWE i NXT.

3. Finn Balor

Najlepszymi okresami Balora w 2018 były niewątpliwie początek i koniec roku. W styczniu wszedł z numerem 2 do Royal Rumble matchu, w którym wytrzymał niemal do końca. W grudniu natomiast zgarnął dwa bardzo cenne zwycięstwa: na TLC nad Drew McIntyre’em, sprawiając niemałe zaskoczenie oraz na RAW ze Szkotem i Dolphem Zigglerem. Podczas gdy McIntyre i „Show Off” kontynuują swoją rywalizację, Finn niejako ustawił się ponad nimi i pokazał wyższość, co jest bardzo dobrym zwiastunem przed nowym, 2019 rokiem. Miejmy nadzieję, że miniony miesiąc nie był jednorazowym wybrykiem i Irlandczyk będzie kontynuował dobrą passę. W końcu umieściłem go w „10 zawodników WWE, którzy dostaną push w 2019”

2. Rusev

Zdobycie United States Championship przez Ruseva wywarło na Was na tyle duże wrażenie, że pozwoliło Bułgarowi uzyskać więcej głosów, niż również tryumfująca w grudniu Asuka i miłościwie panujący Mistrz Planety Ziemi Daniel Bryan. Nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Walka z Nakamurą stała na wysokim poziomie i, miejmy nadzieję, tytuł U.S. czeka teraz z okazji nowego roku nowy początek.

1. Mustafa Ali

Mustafa Ali musi być obecnie największym szczęściarzem w całym WWE. W ciągu miesiąca zadebiutował na SmackDown LIVE dzieląc ring z WWE Championem Danielem Bryanem, przeszedł do Niebieskich na stałe, walczył ramię w ramię z prawdopodobnie najlepszym wrestlerem na świecie przeciwko Bryanowi, którego przypiął i pokonał w walce one on one byłego NXT Championa, Andrade „Cien” Almasa. Według źródeł Mustafa jest bardzo lubianą i szanowaną w szatni osobą, a także wzorowym pracownikiem. Za to wszystko los odpłacił mu się pod sam koniec ubiegłego roku i wygląda na to, że ma jeszcze do zaoferowania wiele dobrego.

 

Ciężko jednoznacznie ocenić 2018r. w wykonaniu federacji McMahonów. My jako fani zapamiętamy go na pewno ze względu na Daniela Bryana i Romana Reignsa oraz kontrowersyjne gale w Arabii Saudyjskiej. WWE natomiast z jednej strony cieszy się wielkimi przychodami z owych gal, natomiast z drugiej zmaga się z ogromnym kryzysem braku zainteresowania amerykańskich fanów – wydaje się najważniejszych. Jako fanom pozostaje nam tylko liczyć na lepsze w 2019 i cieszyć się ruszającą niebawem drogą do WrestleManii 35. Grudzień i TLC wypadły naprawdę dobrze, a to zawsze dobry prognostyk.


 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783