ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestler miesiąca – czerwiec 2018

Po starcie nowej serii na koniec maja przyszedł czas na jej drugą odsłonę. 

Na naszym fanpage’u odbyło się głosowanie, w którym spośród sześciu wyróżniających się i wybranych przez nas zawodników, WY wytypowaliście TOP 3 miesiąca. Wszystkim osobom, które zostawiły reakcję dziękujemy i zapraszamy na identyczną zabawę za 30 dni, a teraz przedstawiamy wyniki Wrestlera Miesiąca za czerwiec 2018!

3. Braun Strowman

Na najniższym stopniu podium znalazł się wrestler, dla którego czerwiec 2018r. może być przełomem w karierze. Podczas Money in the Bank PPV Braun Strowman wykonał ważny krok, zbliżający go do zdobycia tytułu Universal Championa – wygrał Ladder match o walizkę, pozwalającą mu na wyzwanie mistrza w każdej chwili (najpierw ów mistrz musi pojawić się w WWE). Mimo dużego poparcia fanów nie wszystkim podoba się fakt, że to właśnie Braun wszedł w jej posiadanie. Wiele osób uważa, że przy stałym bookowaniu na niemającego sobie równych potwora, powinien on pokonać Brocka Lesnara w normalnej walce, podczas gdy walizka MitB mogłaby posłużyć do odbudowy Finna Balora lub Kevina Owensa. Na szczęście „Monster Among Man” jest na tyle ciekawą i mającą wiele do zaoferowania osobowością, że nawet ci początkowo niezadowoleni powinni być usatysfakcjonowani, gdy zainkasuje swój kontrakt. WWE musi się postarać i wymyślić, jak uczynić Cash In nietuzinkowego Mr’a. Money Monster in the Bank równie wyjątkowym. Awans Brauna Strowmana na sam szczyt Monday Night RAW i zakończenie panowania Brocka Lesnara jest już bardzo blisko.

2. Tommaso Ciampa

W zeszłym miesiącu znalazł się tuż za podium, ale nie poddał się i teraz dostaje za to nagrodę. Panie i panowie, drugie miejsce zajmuje… Tommaso Ciampa! „Psycho Killer” jest idealnym przykładem, jaki powinien być dobry heel. Bardzo dobry w ringu i za mikrofonem, przy czym potrafiący w łatwy sposób wywołać buczenie fanów. Za fenomenalną rywalizację z Johnnym Gargano oklaski należą się im obu, jednak to zwycięzca ostatniej walki jest kluczowym ogniwem tego feudu. Ciampa w swojej roli czuje się wyśmienicie, co widać w każdym segmencie, w każdym promie i pojedynku z jego udziałem. Prawdopodobnie najlepsza obecnie postać z NXT i zdecydowanie jedna z najlepszych w WWE. Brand z Orlando jeszcze długo będzie miał z niego pociechę.

1. Seth Rollins

Drugi raz z rzędu Wrestlerem Miesiąca WrestleSpot.pl został Seth Rollins! Były już Mistrz Interkontynentalny cieszy się wielkim poparciem naszych czytelników i tryumfuje ze zdecydowaną przewagą. Co prawda w czerwcu „The Architect” stracił wspomniany tytuł na rzecz Dolpha Zigglera, jednak jego walki z Eliasem i partnerem Drew McIntyre’a stały na równie wysokim poziomie, co wszystkie majowe starcia i wciąż możemy określać go mianem najlepszego obecnie wrestlera w WWE. Rollins cały czas jest w życiowej formie i mimo braku białego pasa, nie przestaje podnosić poziomu każdej gali, na której się pojawia. Zasłużone 1. miejsce.

W przeciwieństwie do ostatniego razu, dużo trudniej było wytypować nam TOP 6 do głosowania. W czerwcu spora ilość zawodników zaznaczyła swoją obecność, w wyniku czego musieliśmy odrzucić kilka ciekawych kandydatur, jak Johnny’ego Gargano czy Rondę Rousey. Money in the Bank ożywiło nieco akcję rozgrywającą się na tygodniówkach, jednak wciąż jest wiele do poprawy, gdyż WWE nie grzeszy poziomem dostarczanego widowiska. Niebawem wkroczymy w najgorętszy okres lata, więc liczymy, że SummerSlam pobudzi nasze zastygające, fanowskie serca.