WWE Hell in a Cell 2018
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WrestleMemy – gdy dajemy społeczności wolną rękę…

Na początku czerwca na grupie dyskusyjnej WrestleSpot opublikowałem post memowy, pod którym mogliście przez następny miesiąc publikować swoje memy, tym samym zapowiadając ten artykuł. Znajdą się w nim: 1 mem z największą ilością polubień oraz 5 memów wybranych przez redakcję. Odnośnik do posta znajdziecie poniżej. Możecie dalej publikować pod nim memy, jednak nie znajdą się już one na stronie.

Link: https://www.facebook.com/groups/wsgrupa/permalink/778015659043634/

 

1. Zwycięzcą zostaje mem Adama Leżonia, na którym autor posłużył się groteską porównując mrocznego Undertakera do naszego wiecznie uśmiechniętego prezydenta:

 

2. Jotpegiem natomiast, który najbardziej mi się spodobał, jest ten Patryka Ramczyka! Smutne, ale prawdziwe i pasuje do Jamesa. Do tego wykonanie fantastyczne – dobra jakość i czytelny tekst. Gratulacje!

 

3. Kwintesencja creative teamu odpowiedzialnego za design w wykonaniu Olgierda Woźnickiego. Mały tekst, ale mem jak najbardziej oddający rzeczywistość (pod tym linkiem znajdziecie odpowiednią rozdzielczość). Ile razy zastanawialiście się nad tym, czemu te pasy takie są? No właśnie. My też nie rozumiemy czemu.

 

4. Kiepskie wykonanie, ale ten mem znalazł się tu za to, że jest w nim ukazana prawda, sama prawda i tylko prawda. Od dzisiaj, gdy nie będę mógł określić w słowach prawdziwości bólu poniedziałku, posłużę się tym obrazkiem Arka Bujnika.

 

5. Kolejny mem Patryka Ramczyka. Już trochę przedawnione, bo wszyscy już zdążyli się przyzwyczaić do nazwy Great Balls of Fire, jednak nadal prawdziwe. Do tego wykonanie przyciąga wzrok. Bardzo ładnie. 🙂

 

6. Na sam koniec najbardziej prymitywny, jednak wciąż zabawny mem, również Arka Bujnika. Bo w końcu WWE to serial porno, jak sądzą osoby, które nie obejrzały ani odcinka. Bądź co bądź, obrazek wybrany perfekcyjnie!

 

To już wszystkie memy w tym zestawieniu. Pozdrawiam i widzimy się u mnie na WWF, jak i na czacie podczas gal na http://WrestleSpot.pl/live!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743