ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WrestleMania w Minnesocie? Hornswoogle wygrywa w Dark Matchu i więcej!

wrestlemania
– Drużyna NFL, Minnesota Vikings ujawniła, że WrestleMania zagości na ich nowym stadionie.

W tym tygodniu na stronie drużyny pojawił się filmik w którym Vice Prezydent do Spraw Publicznych Wikingów, Lester Bankley wypowiadał się na temat nowego obiektu sportowego teamu z Minnesoty. W pewnym momencie można padły następujące słowa:

„Zanim budowa rozpoczęła się na dobre, mieliśmy ustaloną rolę gospodarza w Super Bowl 2018 oraz NCAA basketball Final Four w 2019 roku. Jesteśmy finalistami i widzimy siebie na dobrej pozycji jeśli chodzi o play-offy Akademickiego Footballu, BCS Championship Game oraz jak wiecie mamy nadchodzącą WrestleManię.”

Obecnie nie ma żadnej wzmianki o tym o którą konkretnie WrestleManię chodzi. Prawdopodobnie mowa o WM 33 w 2017 roku, bo WM 32, która będzie miała miejsce w 2016 roku odbędzie się w Dallas.

Arena o której mowa to US Bank Stadium, który został wybudowany za miliard dolarów amerykańskich. Obiekt może pomieścić 73 tysięcy widzów.

– W Dark Matchu przed nagraniami do WWE Main Event, które odbyły się wczoraj Hornswoogle wygrał walkę z Heathem Slaterem. Warto dodać, że jest to pierwszy pojedynek Hornswoogle’a od Lutego bieżącego roku, gdzie występował na Live Eventach. Należy jeszcze wspomnieć, że tapingi odbyły się w rodzinnym mieście zawodnika.

O tym pojedynku wspomniał Dolph Ziggler:

– Na koniec najnowsze 5 Things:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552