ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WrestleMania 36 WYNIKI – Day 2

– Płyniemy dalej po wzburzonych wodach WrestleManii. Czas na drugi dzień Największej Sceny ze Wszystkich

Kickoff 0:00 – 1:00

Panel ponownie prowadzą Corey Graves i Peter Rosenberg. Panowie będą dyskutować o walkach, które dziś się odbędą (wypisane w kolejności podanej na początku panelu):

Brock Lesnar (C) vs. Drew McIntyre – WWE Championship Match
Otis vs. Dolph Ziggler
Aleister Black vs. Bobby Lashley
Edge vs. Randy Orton – Last Man Standing Match
Bayley (C) vs. Sasha Banks vs. Naomi vs. Tamina vs. Lacey Evans – SmackDown Women’s Championship Fatal 5 Way Elimination Match
The Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford) (C) vs. Austin Theory & Angel Garza – RAW Tag Team Championship Match
Rhea Ripley (C) vs. Charlotte Flair – NXT Women’s Championship Match
John Cena vs. „The Fiend” Bray Wyatt – Firefly FunHouse Match

Panel możecie oglądać poniżej:

A jeżeli wolicie zamiast studia coś przeczytać, to przygotowaliśmy dla was zapowiedź, którą możecie przeczytać, klikając w to zdanie

Nie oglądaliście pierwszego dnia WrestleManii 36? Nic nie szkodzi, wyniki przeczytacie, kilkając w to zdanie

– Otrzymaliśmy skrót z wczoraj

1. Normal Match
Natalya vs. Liv Morgan

Zwyciężczyni: Liv Morgan

– Na zapleczu Kayla Braxton próbowała się dowiedzieć od Otisa i Sonyi Deville czegoś więcej na temat ich planu, dzięki któremu to Dolph zjadł kolację walentynkową z Mandy. Ci odmówili komentarza.

– Tym razem załoga Backstage omówi Last Man Standing Match. Dzisiaj jednak zamiast Marka Henry’ego mamy najlepszego przyjaciela Edge’a – Christiana.

Główna gala 1:00 – 4:00

– Powitał nas Rob Gronkowski (po wczoraj Mojo chyba już nie zasługuje na miejsce koło gospodarza 😉 ). Gronk zaprosił nas do kontynuowania imprezy, jaką jest WrestleMania.

1. NXT Women’s Championship Match
Rhea Ripley (C) vs. Charlotte Flair

Zwyciężczyni przez poddanie i nowa NXT Women’s Champion: Charlotte Flair

– Zapomniałem dodać, że za komentarz tak jak wczoraj odpowiadają Byron Saxton i Tom Phillips (walki ze strony RAW i pojedynek o NXT Women’s Championship) oraz Michael Cole i JBL (walki ze strony SmackDown).

– Otrzymaliśmy powtórkę tego, co działo się wczoraj podczas pierwszego dnia WrestleManii.

2. Normal Match
Aleister Black vs. Bobby Lashley (/w. Lana)

Zwycięzca: Aleister Black

– Kayla gościła na zapleczu Sashę Banks i SmackDown Women’s Champion Bayley. Bayley podkreśliła, że to jest bardzo niesprawiedliwe, a jej przyjaźń z Sashą przetrwa nawet to, że walczą przeciwko sobie. Wydawało się, że to koniec wywiadu, jednak Sasha została jeszcze chwilę. Kayla zapytała Szefową czy potwierdza słowa Bayley. Ta tylko się uśmiechnęła i stwierdziła, że zobaczymy.

– Z kolei na balkon gospodarza dostała się Charly Caruso. Reporterka zapytała się Gronka o sytuację z wczoraj, kiedy to Mojo oszukał go i zgarnął 24/7 Title. Rob przyznał, że miał spore sukcesy w futbolu amerykańskim, ale teraz, gdy jest w WWE, jego ambicją jest zdobycie 24/7 Title. Jeżeli byłbym w WWE celowałbym mimo wszystko wyżej panie Gronkowski 😉

3. Normal Match
Otis vs. Dolph Ziggler (/w. Sonya Deville)

W pewnym momencie Sonya odwróciła uwagę sędziego i Otisa, dzięki czemu Ziggler wykonał członkowi Heavy Machinery Low Blow. Wydawało się, że to koniec, jednak pojawiła się Mandy. Ta znokautowała wdała się w brawlu z Sonyą i wykonała Zigglerowi Low Blow. To pozwoliło Otis na wykonanie Catapillar Elbow Dropu, który dał mu zwycięstwo.

Zwycięzca: Otis

– Po walce Otis wziął Mandy na ręce i para się pocałowała!

4. Last Man Standing Match
Edge vs. Randy Orton

Ważniejsze momenty: Jeszcze przed pojedynkiem Orton wykonał RKO na Edge’u, który myślał, że ten wyjdzie tradycyjnym wyjściem, jednak został zaskoczony atakiem od tyłu;

Zaraz po starcie walki Orton dołożył drugie RKO, jednak Edge wstał przy dziewięciu; W trakcie bójki w siłowni Orton poddusił Edge’a za pomocą lin; Z kolei Edge zrewanżował się Seated Sentonem wykonanym z drążka do podciągania się, podczas gdy Orton siedział na krześle komputerowym; Walka toczyła się też w części biurowej Performance Center; Tam przewagę uzyskał Edge, a sędzia dwukrotnie wyliczył Ortona do 9;

Na korytarzu lepszy okazał się Randy wbijając głowę Edge’a w kolejne plakaty archiwalnych gal WWE. Edge był tak oszołomiony, że nawet przewrócił kamerzystę; Kolejnym miejscem, w którym akcja miała miejsce był parking. Tu w ruch poszła drabina, a po kilku minutach Randy wbił głowę Edge’a w stalowe schody, jednak Edge’owi udało się jeszcze podnieść; Jesteśmy dalej na backstage’u. Edge położył Ortona na stole, a sam wspiął się po drabinie na jakąś konstrukcję i wykonał Diving Elbow Drop!

Mimo to Orton się podniósł i na dodatek zdołał zyskać przewagę nad Edgem; Wróciliśmy na parking. Tam panowie znaleźli się koło Hammera. Wykorzystał to Viper, który obił Edge’a o tył auta, a po za tym wykonał mu swoje DDT na bagażnik!

Panowie przenieśli się na dach tira produkcyjnego, tam Orton chciał wykonać Punt Kicka, jednak nadział się na kontrę w postaci Speara! Mieliśmy obejrzeć drugi Spear, jednak i teraz poszła kontra tym razem w postaci RKO! Randy zszedł na chwilę na dół, ale tylko po to, żeby wziąć krzesła do wykonania Con-Chair-To. Tak się jednak nie stało,bo Edge złapał Randy’ego w dźwignię, której użył też na MVP’m kilka tygodni temu na RAW. Edge widać, że miał opory, ale jednak wykonał Con-Chair-To na Ortonie. Randy nie wstaje, Edge wygrywa tę wojnę!

Zwycięzca: Edge

– Za Mojo biegła kolejka chętnych do zostanie 24/7 Championem. Panowie podbiegli pod balkon, gdzie show oglądał Gronk. Ten widząc brawl skoczył na wrestlerów i przypiął Rawley’a. Gronk mistrzem 24/7.

5. RAW Tag Team Championship Match
The Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford) (C) vs. Angel Garza & Austin Theory (/w. Zelina Vega)

Zwycięzcy i nadal mistrzowie RAW Tag Team: The Street Profits

– Po walce Theory i Garza zaatakowali mistrzów, a dodatkowo do akcji wmieszała się Zelina, która wyprowadziła Kick w twarz Monteza. Na pomoc mistrzom przybyła Bianca Belair (prywatnie żona Monteza) i wraz z Montezem i Angelo pozbyli się napastników i świętowali

– Titus O’Neil ogłosił, że skoro Gronk jest 24/7 Championem to musi uciekać, a w związku z tym ktoś musi przejąć rolę gospodarza WrestleManii, więc on z chęcią to uczyni

6. SmackDown Women’s Championship Fatal 5 Way Elimination Match
Nie ma dyskwalifikacji, ani countoutów, a jedyna możliwość do wyeliminowania przeciwniczki to pinfall, bądź submission
Bayley (C) vs. Sasha Banks vs. Lacey Evans vs. Tamina vs. Naomi

Kolejność eliminacji:

Tamina wyeliminowana przez wszystkie pozostałe uczestniczki walki
Naomi wyeliminowana przez Sashę Banks
Sasha Banks wyeliminowana przez Lacey Evans
Lacey Evans wyeliminowana przez Bayley dzięki pomocy Sashy Banks

Zwyciężczyni i nadal mistrzyi kobiet SmackDown: Bayley

7. Firefly FunHouse Match
„The Fiend” Bray Wyatt vs. John Cena

Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć. Kto nie widział niech żałuje. Na zachętę podrzucam wam kilka filmów z Twittera i GIFów z tego segmentu, gdyż trudno to nazwać pojedynkiem:

Jeżeli jednak byśmy mieli iść schematem meczowym to zwycięzcą został: „The Fiend” Bray Wyatt

8. WWE Championship Match
Brock Lesnar (C) (/w. Paul Heyman) vs. Drew McIntyre

Zwycięzca i nowy WWE Champion: Drew McIntyre

Świętującym McIntyrem kończymy tą wyjątkową edycję WrestleManii. Pozostaje nam czekać, co wydarzy się za rok, kiedy WrestleMania zawita do Hollywood.