ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WrestleMania 36 nie odbędzie się w Tampie

– WWE poinformowało, że WrestleMania 36 nie odbędzie się jednak w Tampie.

– Podobnie jak ostatnie SmackDown czy dzisiejsze RAW WrestleMania odbędzie się w Performance Center. Powodem takiej decyzji jest oczywiście szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa oraz stan wyjątkowy, który w piątek został wprowadzony przez prezydenta Donalda Trumpa.

Oto, co WWE napisało w swoim komunikacie:

W porozumieniu z lokalnymi partnerami i oficjelami rządowymi, WrestleMania i wszystkie towarzyszące jej imprezy w Tampie nie odbędą się. Jednakże WreestleMania dalej będzie nadawana na żywo w niedzielę 5 kwietnia od godziny 19 czasu wschodniego (1 w nocy czasu polskiego) na WWE Network i będzie dostępna w systemie Pay – Per – View. Tylko najważniejszy personel będzie obecny na obiektach treningowych WWE w Orlando na Florydzie, żeby wyprodukować WrestleManię.

Wyświetl ten post na Instagramie.

WrestleMania 36 Update

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

Oznacza to także, że WrestleMania odbędzie się bez udziału publiczności. Można wnioskować zatem, że wszystkie tygodniówki do tego momentu również będą miały miejsce w Performance Center i zostaną pokazane przy pustych trybunach. Na razie nie wiadomo co z ceremonią Hall of Fame, NXT TakeOver: Tampa Bay ani WrestleMania Axess. Nie wiadomo też co z galami federacji niezależnych, które co roku odbywają się w trakcie weekendu WrestleManii.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552