ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WrestleMania 35 – WYNIKI

– To już dzisiaj. Panie i panowie przed nami Show of Shows – WrestleMania 35, a więc 7 godzin nie zapomnianych emocji! Zapraszamy do przeczytania wyników z tej gali:

Zapowiedź WrestleManii 35 przeczytasz [TUTAJ]

Kickoff – 23:00 – 1:00

Rozpoczęliśmy od panelu dyskusyjnego, w którym na początek zgromadzili się Jonathan Coachman, JBL, Paige i Sam Roberts. Eksperci przypomnieli całą kartę tegorocznej WrestleManii.

Dowiedzieliśmy się, że walka o pas tag teamowe RAW pomiędzy The Revival, a Curtem Hawkinsem i Zackiem Ryderem została przeniesiona do Kickoffu.

Wywiad z Xavierem Woodsem i Big E’m

1. WWE Cruiserweight Championship Match
Buddy Murphy (C) vs. Tony Nese

W trakcie pojedynku doszło do krwawienia u Buddy’ego Murphy’ego. Mieliśmy kilka akcji, które mogły zakończyć pojedynek, między innymi Moonsault na leżącego na linach Murphy’ego czy Reverse Hurricanrana, jednak kończyły się on zawsze na 2 count. 450 Splash nie przyniósł pretendentowi również zwycięstwa. Murphy’s Law, jednak przy 2,9 Nese kładzie nogę na dolnej linie!!! Nagle Running Nese i mamy nowego mistrza!

Zwycięzca i nowy mistrz WWE Cruiserweight: Tony Nese

Do panelu dołączył WWE Hall of Famer Jerry „The King” Lawler.

Ring announcerką do następnej walki będzie Lilian Garcia.

2. WrestleMania Women’s Battle Royal
Sarah Logan wyrzuciła Asukę i kiedy wydawało się, że wygrała to do ringu wróciła Carmella, która nie została wcześniej wyrzucona ponad górną liną, po czym wykonała Super Kick i została zwyciężczynią drugiego w historii WrestleMania Battle Royal!

Zwyciężczyni: Carmella

Rozpoczęła się druga godzina kickoffu. W panelu zasiadają Jonathan Coachman, Sam Roberts, WWE Hall of Famer Shawn Michaels i David Otunga.

3. RAW Tag Team Championship Match
The Revival (C) vs. Curt Hawkins & Zack Ryder

W trakcie walki Dash i Scott prowokowali Hawkinsa, jednak ten postanowił wpuścić Rydera, który został sprowadzony do głębokiej defensywy. Wreszcie mamy hot tag, Hawkins pozbywa się Wildera i dobrze radzi sobie ze Scottem. Kolejna zmiana i nie udana próba Rough Ryder. Akcja rozwinęła się na tyle, że wszyscy leżeli poza ringiem i mogło dojść do podwójnego count – outu, jednak Dawson postanowił wrzucić Hawkinsa do ringu w momencie, gdy sędzia doliczył do 9 i go wykończyć i tam nadział się na niespodziankę w postaci Small Package, który dał 3 count. Ladies and Gentelmen THE STREAK IS OVER!!!

Zwycięzcy i nowi mistrzowie RAW Tag Team: Curt Hawkins & Zack Ryder

4. Andre the Giant Memorial Battle Royal
Od początku pojedynku Michael Che i Colin Jost schowali się pod ringiem i w końcówce, kiedy The Hardy Boyz próbowali wyeliminować Strowman to wrócili do ringu, jednak Strowman wszystkich odrzucił. Che i Jost próbowali jeszcze załagodzić sytuację za pomocą terapeuty, jednak i temu się oberwało. Che i Jost zostali wyrzuceni.

Zwycięzca: Barun Strowman

Główna gal – 1:00 – 5:00

Na początek America the Beautiful w wykonaniu Yolandy Adams

Galę otworzyła gospodyni WrestleManii Alexa Bliss, która po krótkim przywitaniu widzów zapowiedziała WWE Hall of Famera Hulka Hogana. Temu z kolei przerwał Paul Heyman, który wszedł do ringu i ogłosił, że show rozpocznie się od walki o Universal Championship, a na stage’u pojawił się Brock Lesnar !!!

1. WWE Universal Championship Match
Brock Lesnar (C) (/w. Paul Heyman) vs. Seth Rollins

Pojedynek nie rozpoczął się formalnie, ponieważ Lesnar zaatakował Rollinsa i rzucał nim dookoła ringu oraz przez stoły komentatorskie, po czym wrzucił go ringu, gdzie sędzia kazał wybić w gong. Lesnar znęcał się nad pretendentem i gdy chciał wykonać F5 to Rollins pchnął go w sędziego, który wypadł z ringu, co pozwoliło mu na Low Blow i trzy Curb Stompy, które pozwoliły mu na zwycięstwo !!!

Zwycięzca i nowy Universal Champion: Seth Rollins

Gościnnym komentatorem w następnej walce będzie Jerry „The King” Lawler

2. Normal Match
AJ Styles vs. Randy Orton

Panowie postraszyli się swoimi finisherami, jednak żaden z nich go nie wykonał. W pewnym momencie AJ chciał wykonać Phenomenal Forearm, jednak zrezygnował z tego pomysłu, a Orton, który czaił się na RKO upadł na plecy, co pozwoliło wykonać Stylesowi 450 Splash, który jednak nie zakończył walki. Podobnie jak RKO, co mocno zaskoczyło Randalla. Szykowało się Super RKO, jednak Styles skontrował je zeskakując z narożnika i wykonując Pele Kick. W końcówce AJ skontrował RKO, które Orton chciał wykonać po skoku AJ’a z górnej liny, po czym sam wykonał Phenomenal Forearm i zakończył walkę.

Zwycięzca: AJ Styles

Pojawiła się Lacey Evans

3. SmackDown Tag Team Championship Fatal 4 Way Match
The Usos (C) vs. The Bar vs. Shinsuke Nakamura & Rusev (/w.Lana) vs. Ricochet & Aleister Black

Walkę rozpoczęli Jimmy Uso i Aleister Black, jednak szybko doszło do zmian. Najpierw Sheamus, a potem Rusev. Kolejni do akcji weszli Nakamura i Ricochet, który wykonał Springboard Uppercut. Następny do ringu wszedł Cesaro, który wykonał Ricochetowi Cesaro Swing, natomiast Sheamus wykonywał ciosy w klatkę wszystkim uczestnikom tej walki. Po kilku minutach doszło do ośmioosobowego Tower of Doom, jednak Ricochet, który powstał po wspomnianej akcji wykonał 630 Senton, jednak wystarczyło to na two count. Następnie nastąpiło seria finisherów, która została zakończona przez The Usos Double Superkickiem oraz Double Splashem, pozwoliło to braciom na obronę tytułów.

Zwycięzcy i nadal mistrzowie SmackDown Tag Team: The Usos

Przedstawienie wszystkich tegorocznych Hall of Famerów, a więc The Honky Tonk Man, Torrie Wilson, Brutus The Barber Beefcake, Harlem Heat, Sue Aitchison The Hart Foundation oraz D – Generation X.

Promo Falls Count Anywhere Matchu

4. Falls Count Anywhere Match
The Miz vs. Shane McMahon

Walka zaczęła się od zabawy w berka, która zakończyła się mini atakiem na ojca Miz, który siedzi w pierwszym rzędzie. Shane zaatakował Miza monitorem, położył go na stole i chciał skoczyć, jednak powstrzymał go George Mizanin, który postanowił walczyć w imieniu syna, jednak był bezsilny i został pobity przez Shane’a, jednak pozwoliło to wrócić do walki Mizowi. Panowie przenieśli się w publikę, gdzie mieliśmy typowy brawl z użyciem elementów stage’u, krzesełka, złamanym stołem, jednak to wszystko nie dało żadnemu z panów zwycięstwa. Miz uderzył Shane’a tabletem, po czym McMahon poleciał przez barierki kilka metrów w dół! Skull Crushing Finale na rusztowaniu i tylko 2 count! Shane postanowił przeprosić Miza, gdy panowie byli na szczycie rusztowania, jednak Miz nie przebaczył wykonał kilkanaście punchy oraz Superplex z wysokości kilku metrów na konstrukcje zrobioną ze stołów !!! Przy tej akcji panowie upadli tak, że to Shane znalazł się na Mizie, a sędzia doliczył do trzech!

Zwycięzca: Shane McMahon

Przy następnej walce gościnną komentatorką będzie Paige

5. WWE Women’s Tag Team Championship Fatal 4 Way Match
The Boss N’ Hug Connection (Sasha Banks & Bayley) vs. Nia Jax & Tamina vs. The Iiconics (Billie Kay & Peyton Royce) vs. The Divas of Doom (Natalya & Beth Phoenix)

W walce było wiele chaosu, ale warto wyróżnić takie momenty jak wykonanie Hart Attack przez Beth Phoenix i Natalyę, Double Sharpshooter w wykonaniu Natalyi na Boss n’ Hug Connection, Double Samoan Drop od Taminy i Nii Jax na The Iiconics, kombinację Macho Man Elbow Drop/Frog Splash na Beth Phoenix przez obecne mistrzynię. Na samym końcu Beth Phoenix wykonała Glam Slam z górnej liny na Bayley, jednak nie zauważyła, że zmiany dokonała Billie Kay i przypięła Bayley. Mamy nowe mistrzynie.

Zwyciężczynie i nowe mistrzynie WWE Women’s Tag Team: The Iiconics

Promo WWE Championship Matchu

6. WWE Championship Match
„The New” Daniel Bryan (C) (/w. Rowan) vs. Kofi Kingston (/w. The New Day)

Początek to wzajemny pokaz sił, który zakończył się dive’m Kingstona poza ring na mistrza. Przy kolejnym skoku Kofi nie trafił w Bryana i skoczył na stół, co mocno go osłabiło i co skrzętnie wykorzystywał mistrz znęcając się nad pretendentem. Kamera często przenosiła się na backstage, gdzie na telewizorze pojedynek ogląda większość szatni, a tymczasem w ringu panowie wymieniali się ciosami oraz próbami pinów. SOS 1…2…, jednak!!! LeBell Lock, Kofi walczy i dotyka lin! Wymiana kopnięć, Reverse Suplex od Kofiego, ale walka wciąż trwa. Rowan wyłączony z walki Trouble in Pardise i Midnight Hour na towarzyszyu Bryana ! Kofi miały wykonać Trouble in Paradise, jednak Bryan uniknął kopniaka i sam wykonał Running Knee 1…2…, Kofi dlaej walczy!!! Kofi wydostaje się z LeBell Locku po raz trzeci i kopniakami osłabia Bryana. Trouble in Paradise!!! KOFI KINGSTON MISTRZEM WWE!!!PIERWSZYM W HISTORII CZARNOSKÓRYM WWE CHAMPIONEM!!!

Zwycięzca i nowy mistrz WWE:Kofi Kingston

Kofi z kolegami i synami celebruje zdobycie tytułu. Do użytku wraca też klasyczna wersja tytułu WWE.

Gościnnym komentatorem w tej walce będzie dwukrotny Hall of Famer Booker T

7. WWE United States Championship Match
Samoa Joe (C) vs. Rey Mysterio

Mysterio zaczął mocno od Springboard Rany oraz 619, jednak podczas wykonywania akcji z górnej liny został złapany przez Joe w Coquina Clutch i tak zakończyła się walka!

Zwycięzca i nadal mistrz United States: Samoa Joe

Promo nowego filmu z Batistą w roli głównej

Promo walki Drew McIntyre vs. Roman Reigns

8. Normal Match
Roman Reigns vs. Drew McIntyre

Pojedynek rozkręcał się bardzo powolnie, a głównie dominował w nim McIntyre. Szkot wykonał sowje klasyczne akcje, między innymi Glasgow Kiss czy Inverted Alabama Slam. W końcówce Reigns się przebudził, na koniec po otrzymaniu Glasgow Kiss odbił się od lin wykonał Superman Puncha oraz Speara i było po walce.

Zwycięzca: Roman Reigns

Koncert Eliasa. Artysta najpierw w nagranych wcześniej materiałach wideo grał na perkusji i pianinie. W końcu pojawił się na żywo na MetLife Stadium, gdzie zapowiedział koncert zespołu złożonego z … samego siebie. Zespół ten zagrał krótki kawałek, Elias podziękował samemu sobie oraz zagrał kawałek Seven Nation Army zespołu The White Stripes, a później tak jak przy każdym występie nastąpiło „Walk With Elias”, jednak występ przerwało promo jakiegoś meczu baseballowego, a na stage’u pojawił się … THE DOCTOR OF THUGANOMICS JOHN CENA. Cena zrobił, to co robił najlepiej jako Doctor of Thuganomics, czyli zdissował Eliasa, po czym wykonał mu Five Knuckle Shuffle oraz FU (AA).

Gościnnym komentatorem przy następnej walce będzie dwukrotny WWE Hall of Famer oraz najbliższy przyjaciel Triple H’a – Shawn Michaels

9. No Holds Barred Match
Jeżeli Triple H przegra będzie musiał zakończyć karierę

Obaj panowie mieli specjalne wejściówki. Od początku Triple H dominował w pojedynku, obijał Batistę łańcuchem oraz wyłamywał mu palce kluczem francuskim. Następnie za pomocą kombinerek wyjął Batisćie kolczyk z nosa. The Animala to nie zraziło i dwukrotnie posłał Triple H’a Back Dropem na stół. Następnie Triple H zaliczył kilka razy barierki oraz strzał krzesłem. Batista dominował i chciał wykonać Batista Bomb na stół komentatorski z dedykacją dla Shawna Michaelsa, jednak otrzymał Back Body Drop, a po powstaniu HHH wykonał stół i panowie złamali niemiecki stół komentatorski. Triple H wyciąga spod ringu młotek i chce nim uderzyć będącego w ringu Dave’a, jednak ten wykonuje Spear – 2 count. Spinebuster i Batista Bomb – koniec kariery – 1…2… jednak nie! Batista chciał wykończyć Huntera akcją na schody, jednak Triple H kontruje Powerbombem na schody oraz Pedigree i tylko 2 count !!! DDT od Batisty na schody. Żaden z panów nie wstaje, jednak nagle pojawia się RIC FLAIR, który daje po Sledgehammerze obu zawodnikom. Hunter odbija się od schodów uderza młotkiem Batistę. Pedigree – 1,2,3. Triple H broni swojej kariery!!!

Zwycięzca: Triple H

Sgement na zapleczu, w którym Alexa Bliss przentuje koszulki „Daniel Bryan is still The Planet’s Champion”, a modelami są The B Team, którzy pajacują, próbując sprzedać te koszulki. Pojawia się Ron Simmons, co może oznaczać tylko jedno … DAMN

Komentatorem w kolejnej walce będzie JBL

10. Normal Match
Ostatnia walka w karierze Kurta Angle’a
Kurt Angle vs. Baron Corbin

W dużej mierze pojedynek kontrolował Corbin, a próby Angle Slamu i Ankle Locku nie udane. Deep Six – 2 count. Angle Slam – 2 count. Ankle Lock – Corbin dalej się nie poddaje. Były Mr.Money in the Bank parodiuje Johna Cenę wykonując You can’t see me. Kurt karze go za to trzema German Suplexami, ale nie trafia Moonsaultem. End of Days Outtanowhere – koniec walki !

Zwycięzca: Baron Corbin

Po walce Kurt podziękował publiczności i poprosił o chant, który definiował jego karierę. Wybrzmiała jego muzykę i głośne „You suck”. Kurt DZIĘKUJEMY!!!

11. WWE Intercontinental Championship Match
Bobby Lashley (C) (/w. Lio Rush) vs. „The Demon” Finn Balor

Demon zaczął z wysokiego C – Spinning Heel Kick, Shotgun Dropkick i Tope Con Hilo, ale przy kolejnej próbie Dropkicku został powalony Slamem na matę. Ale w trakcie próby Spearu w barykady Balor skontrował Sling Bladem. Przy próbie powrotu do ringu Lashley wykonał Suicide Spear oraz zwykły Spear, ale tylko 2 count. Bobby chciał dobić Balora poprzez Powerbomb, jednak Finn skontrował to za pomocą łokci oraz sam wykonał Powerbomba. Coup de Grace i mamy nowego mistrza!!!

Zwycięzca i nowy mistrz Interkontynentalny: Finn Balor

Po walce pojawiła się gospodyni Wrestlemanii – Alexa Bliss i ogłosiła, że na trybunach MetLife Stadium znajduje się 82 tysiące 265 widzów, co stanowi rekord publiczności na MetLife Stadium, jeżeli chodzi o WWE.

Alexa pozostała na stage’u i ogłosiłą przerwę. Pojawili się R-Truth i Carmella. Czas na NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE DANCE BREAK.

Reklama WrestleManii 36, która już 5 kwietnia 2020 roku!

Charlotte przyleciała na Met Life Stadium helikopterem, a Ronda Rousey miała zagraną muzykę wejściową na żywo

12. Winner Takes All Triple Threat Match
RAW Women’s Champion Ronda Rousey vs. SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair vs. Becky Lynch

Najmocniej zaczęła Ronda Rousey, choć Becky próbowała zaskoczyć RAW Women’s Champion Disarmerem. Akcja była bardzo szybka, a Ronda złapała Charlotte Armbarem na linach, jednak submission został przerwany przez Becky Dropkickiem. Panie próbowały założyć sobie nawzajem swoje akcję submissinowe, jednak za każdym razem ta trzecia przerywała dźwignię. Becky złapała Charlotte Bex-Ploderem na górnej linie, jednak uzyskała tylko 2 count, a gdy panie wstały to Rousey skoczyła na nie z Crossbody, po czym wpięła obu przeciwniczką Armbar, jednak panie zwalczyły dżwignie Double Pwoerbombem, po czym Charlotte wyrzuciła Becky z ringu i przypięła Rousey, jednak znów tylko dwa. Becky wróciła do ringu i pozbyła się z niego Flair, po czym wpięła Rousey Disarmer, jednak nie na tyle skutecznie by wygrać pojedynek. Do pojedynku wraca Charlotte, która wykonuje Lynch Sapnish Fly z górnej liny – 2 count. Następnie nawiązała się walka miedzy mistrzyniami, gdzie Charlotte osłabiła nogi Rousey i wykonała Figure Four przy narożniku. Figure Eight na Rondzie, jednak Becky przerywa dźwignie Leg Dropem z górnej liny. The Man skorzystała z braku dyskwalifikacji i wyciągnęła spod ringu stół, jednak nie został on użyty ponieważ Rousey wywróciła stół do góry nogami mówiąc, że go nie potrzebuje. Double Spear od Charlotte – 2 count!!! Rousey został obita o stół przez córkę Rica Flaira, Becky chciała przejąć inicjatywę, jednak została zatrzymana przez Charlotte Spearem znów 2 count. Charlotte poleciała w stół i wyleciała z ringu. Rozpoczęła się bójka między Lynch i Rousey. Ronda wykonuje Piper’s Pit, jednak Becky przerolowuje mistrzynię RAW i zdobywa pinfall. BECKY LYNCH ZGARNIA WSZYSTKO!!!

Zwyciężczyni i nowa mistrzyni RAW Women’s i SmackDown Women’s: Becky Lynch

To wszytsko na dzisiaj. Pozostaje nam czekać, co wydarzy się na tygodniówkach po WrestleManii!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778