ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestlemania 34 – Zapowiedź, Potencjalne spoilery, Przewidywania wyników walk, Karta gali

Fani piłki nożnej czekają na Mundial, futbolu amerykańskiego na SuperBowl, wyścigów samochodowych na LeMans 24, a my kibice wrestlingu czekamy na WrestleManię. Trzydziesta czwarta edycja tego PPV zapowiada się bardzo dobrze. Pomimo tego, że mamy w niej bardzo dużo pojedynków, to oczekujemy na nie z niecierpliwością, ponieważ mamy kilka niewiadomych. Kto zostanie partnerem Brauna Strowmana, czy zobaczymy pojedynek The Undertakera z Johnem Ceną, czy Brock Lesnar odejdzie z WWE po WM’ce i wreszcie czy czeka nas jakiś niespodziewany powrót. To wszystko i jeszcze więcej odbędzie się już tej nocy. Zróbcie sobie popcorn, zaparzcie herbatę, otwórzcie colę, bo czeka nas aż 13 pojedynków do omówienia. Zanim jednak czeka was aż tyle materiału odsłuchajcie sobie theme song WrestleManii w wykonaniu tegorocznego Hall of Famera – Kid Rocka. Dobra, starczy już wstępu – przejdźmy do dania głównego, czyli karty walk.

1. Andre The Giant Memorial Battle Royal

Walka ze względu na premierę dokumentu o Andre. Myślę, że walka wyląduje w głównej karcie, ale chciałbym, żeby to nie była prawda. Battle Royal nigdy nie jest emocjonującym pojedynkiem, więc po prostu obejrzę go bez emocji. Jak zawsze przy tego typu pojedynkach jest kilku faworytów. Jak dla mnie są to Baron Corbin, Dolph Ziggler, „Woken” Matt Hardy oraz Big Cass, który według mnie powróci właśnie przy okazji tej walki. Chciałbym też zobaczyć jakiś ciekawy debiut, tak jak to było w przypadku Killiana Daina w zeszłym roku.

Moje typy do zwycięstwa: Baron Corbin, Dolph Zigler, „Woken” Matt Hardy, Big Cass

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552