ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

WRESTLEMANIA 33 – Wyniki

Poniżej znajdziecie wyniki największej gali roku, WrestleManii, która odbyła się w Orlando na Florydzie.

 

– Na początku gali do ringu wyszła ekipa hostów WrestleManii, The New Day. Zawodnicy przywitali publiczność i  życzyli im udanej zabawy.

 

1. Shane McMahon vs. AJ Styles

Po naprawdę dobrej walce i nieudanym Shooting Star Pressie Shane’a, Styles wykonał The Phenomenal Forearma i wygrał walkę. *Co ciekawe, publiczność cheerowała AJ’a, czyli heelową postać w tym feudzie.

 

2. Chris Jericho (c) vs. Kevin Owens – United States Championship Match

Pod koniec tej emocjonującej walki Owens wykonał na swoim byłym najlepszym przyjacielu Powerbomba o krawędź ringu i wygrał walkę.

 

3. Bayley (c) vs. Nia Jax vs. Sasha Banks vs. Charlotte – Raw Women’s Championship Elimination Match

– Po ciekawej, trójkowej współpracy z kilkoma „Triple Teamami” wszystkie trzy zawodniczki wyeliminowały Nię Jax.

– Kontrując Roll-up Sashy, Charlotte posłała ją twarzą pierwszą w narożnik i wyeliminowała.

– Bayley pod koniec walki wykonała Macho Elbow Randy’ego Savage’a  z trzeciej liny i obroniła swój pas.

 

4. Enzo & Cass vs. Cesaro & Sheamus vs. The Club – Raw Tag-Team Championship Triple Threat Match

– Gdy walka miała się rozpocząć, wyszli hostowie WM – The New Day i ogłosili, że zmienili zdanie i nie będzie to Triple Threat, a Fatal Four Way Match.Wtem rozbrzmiał themesong The Hardy Boyz oraz krzyki wszystkich fanów, na stadionie, jak i na całym świecie.

4. Enzo & Cass vs. Cesaro & Sheamus vs. The Club (c) vs. The Hardy Boyz – Raw Tag-Team Championship Fatal Four Way Match

Nie zabrakło Twist of Fate z drabiny od Matta na Andersonie, Swanton Bomba z drabiny i na drabiny w wykonaniu Jeffa, jak i kilku ciekawych rozwiązań. Ostatecznie po tytuły sięgnęli Hardysi, czego właśnie oczekiwała publiczność.

 

5. The Miz & Maryse vs. John Cena & Nikki Bella – Mixed Tag Team Match

Definitywnie najlepszy kontakt z publicznością, jeśli chodzi o tę WrestleManię, w wykonaniu Miza. Mike przeważał nad Ceną przez większość walki, jednak pod koniec John zmienił się ze swoją dziewczyną, która kompletnie przejęła inicjatywę w boju. Drużyna John & Bella wykonała na opponentach Double Five Knuckle Shuffle oraz swoje finishery i wygrała walkę.

– Po starciu John Cena wygłosił mowę i oświadczył się Nikki Belli.

 

6. Triple H vs. Seth Rollins

Podczas tej przyzwoitej walki widać było problemy Setha z kolanem, które tylko wzmagały złośliwe ataki Huntera. Pod koniec walki Rollins chciał uderzyć swojego mentora Sledgehammerem, który niestety podkradła mu Stephanie, po czym Rollins otrzymał Pedigree, jednak kick-outował. Następnie mieliśmy wymianę prób wykonania tego finishera, jednak żadna nie była skuteczna. Chwilę później Triple H prawie zepchnął swoją żonę z krawędzi ringu, jednak otrzymał soczystego Superkicka, przez co ostatecznie poleciał w Steph, a Steph w stół. Odwrócenie od siebie uwagi przeciwnika wykorzystał Rollins wykonując Pedigree i wygrywając walkę.

 

7. Bray Wyatt (c) vs. Randy Orton – WWE Championship Match

Podczas tego pojedynku dominował głównie Wyatt, a gdy Orton leżał w kwadratowym pierścieniu, na ringu wyświetlano gniazda robali. Pod koniec jednak mieliśmy dość wyrównaną batalię, aż w końcu The Apex Predator wykonał RKO’ Outta Nowhere i wygrał walkę, stając się nowym mistrzem WWE.

 

8. Brock Lesnar vs. Goldberg (c) – Universal Championship Match

Definitywnie najgorszy pojedynek gali. Około 15 Suplexów od Lesnara, 4 speary, w tym jeden przez barykadę oraz Jackhammer od Billa, jedna kontra Lesnara i F-5. Brock wygrywa i odbiera Billowi pas Universal.

 

9. Alexa Bliss (c) vs. Becky Lynch vs. Mickie James vs. Carmella vs. Natalya vs. Naomi – SD LIVE Women’s Championship Six-Pack Challenge Match

Pod koniec tej interesującej walki Naomi założyła na Alexie dźwignię, ta odklepała, przez co Naomi stała się dwukrotną mistrzynią kobiet SmackDown LIVE

 

10. The Undertaker vs. Roman Reigns – No Holds Barred

Podczas walki „siadło” trochę Tombstone’ów, więcej Chokeslamów, jeszcze więcej Superman Punchów, a Spearów nawet nie ma sensu liczyć. W czasie całej walki zdecydowanie dominował Reigns, chociaż było kilka momentów ofensywy Takera. Pod koniec Roman sprytnie podszedł Grabarza i wykonał któregośnastego Speara i… wygrał.

– Po zakończeniu walki Reigns pierwszy opuścił arenę, pozwalając przeciwnikowi pożegnać się z fanami na swojej ostatniej WrestleManii. „Zmarły” zdjął rękawice, płaszcz i kapelusz, po czym położył je w środku ringu. Podszedł jeszcze do żony, by ją pocałować, a następnie zniknął w mrokach stage’u.

 

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552