ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wrestle Kingdom 15 – dzień 1 – WYNIKI

– Poniżej przedstawiamy wyniki z pierwszego dnia piętnastej edycji Wrestle Kingdom od New Japan Pro Wrestling:

Pre-Show

1. New Japan Rambo
Czterech ostatnich zawodników zawalczy jutro o KOPW Title. Zawodnicy wypisani w kolejności wejść do ringu
Chase Owens vs. Tomohiro Ishii vs. Minoru Suzuki vs. Yuji Nagata vs. Toa Henare vs. Hirooki Goto vs. Yujiro Takahashi vs. YOSHI-HASHI vs. Togi Makabe vs. Tomoaki Honma vs. Hiroyoshi Tenzan vs. Rocky Romero vs. Douki vs. SHO vs. BUSHI vs. Tiger Mask vs. Bad Luck Fale vs. Gabriel Kidd vs. Yuya Uemura vs. Yota Tsuji vs. Toru Yano

Chase Owens, BUSHI, Bad Luck Fale i Toru Yano zawalczą jutro o KOPW Title

Main Show

1. Normal Match
Zwycięzca zawalczy jutro o IWGP Junior Heavyweight Championship
Hiromu Takahashi (Best of the Super Juniors Tournament winner) vs. El Phantasmo (Super J Cup winner)

Zwycięzca: Hiromu Takahashi

2. IWGP Tag Team Championship Match
Dangerous Tekkers (Taichi & Zack Sabre Jr.) (/w. Douki) (C) vs. Guerrillas of Destiny (Tama Tonga & Tanga Loa) (w/. Jado)

Zwycięzcy i nowi mistrzowie IWGP Tag Team: Guerrillas of Destiny

3. Normal Match
Zwycięzca zawalczy w przyszłości o IWGP United States Championship
KENTA (posiadacz kontraktu na walkę) vs. Satoshi Kojima (/w. Hiroyoshi Tenzan)

Zwycięzca: KENTA

4. Normal Match
Hiroshi Tanahashi vs. Great-O-Khan

Zwycięzca: Hiroshi Tanahashi

5. Normal Match
Kazuchika Okada vs. Will Ospreay (/w. Bea Priestley)

Zwycięzca: Kazuchika Okada

6. IWGP Heavyweight Championship & IWGP Intercontinental Championship Match
Tetsuya Naito (C) vs. Kota Ibushi

Zwycięzca i nowy mistrz IWGP Heavyweight & IWGP Intercontinental: Kota Ibushi

Karta drugiego dnia Wrestle Kingdom 15:

Dark Match: Six Woman Tag Team Match
Queen’s Quest (Saya Kamitani & AZM & Utami Hayashishita) vs. Donna Del Mondo (Maika & Natsupoi & Himeka)

Dark Match: Tag Team Match
Mayu Iwatani & Tam Nakano vs. Donna Del Mondo (Syuri & Giulia)

1. KOPW Title Four Way Match
Toru Yano vs. Chase Owens vs. Bad Luck Fale vs. BUSHI

2. IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship Match
Suzuki-gun (El Desperado & Yoshinobu Kanemaru) (C) vs. One or Eight (Ryusuke Taguchi & Master Wato)

3. NEVER Openweight Championship Match
Shingo Takagi (C) vs. Jeff Cobb

4. Normal Match
EVIL vs. SANADA

5. IWGP Junior Heavyweight Championship Match
Taji Ishimori (C) vs. Hiromu Takahashi

6. IWGP Heavyweight Championship & IWGP Intercontinental Championship Match
Kota Ibushi (C) vs. Jay White

Show rozpocznie się jutro o godzinie 9 rano.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556