ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wpadka Dave’a Meltzera, Co na przyszłotygodniowym NXT?, Brian Cage wystąpi na All In

– Dave Melzter zaliczył wpadkę podczas Wrestling Observer Radio.

Znany fanom wrestlingu dziennikarz skrytykował The Iiconics (Billie Kay & Peyton Royce). Stwierdził on, że panie przepadły w main rosterze, ponieważ zgubiły gdzieś swoją charyzmę z NXT. Oprócz tego oberwało się operacjom plastycznym Peyton Royce, przy czym Meltzer powiedział, że za bardzo skupiła się ona na wyglądzie a nie na pracy, a w dodatku mocno przytyła i to może też mieć wpływ na jej pozycję na SmackDown.

Audycja rozniosła się szerokim echem i dowiedziała się o niej sama zainteresowana. Royce wytknęła Meltzerowi, że dzięki takim tekstom dziewczyny na całym świecie chudną i często mają z tego powodu depresję, a w obronie zawodniczki stanęli inni pracownicy i wrestlerzy WWE, między innymi Billie Kay, Seth Rollins czy Renne Young.

Po całym tym zajściu Meltzer przeprosił publicznie członkinię The Iiconics.

Przypomnijmy, Dave Meltzer znany jest z tego, że wystawia oceny walkom wrestlingowym na całym świecie. To właśnie on ocenił pojedynek Kazuchika Okada vs. Kenny Omega z tegorocznego NJPW Dominion na siedem gwiazdek w skali pięciogwiazdkowej.

– W przyszłym tygodniu podczas NXT zobaczymy walkę Pete’a Dunne’a z Zackiem Gibsonem, gdzie na szali postawione zostanie WWE United Kingdom Championship należące do tego pierwszego. Oprócz tego zobaczymy różne materiały z NXT TakeOver: Brooklyn IV. Obie gale możecie obejrzeć w naszej zakładce live.

– Brian Cage wystąpi na gali All In. X Division Champion weźmie udział w Over Budget Battle Royal, które będzie miało miejsce podczas godziny zero (pre- show) i wyłoni pretendenta do ROH World Championship Matchu jeszcze na tej samej gali.

– Karta gali All In:

1. Over Budget 15 Man Battle Royal – Zero Hour
Zwycięzca zawalczy o ROH World Championship tego samego dnia
Brian Cage vs. Moose vs. Rocky Romero vs. Ethan Page vs. Colt Cabana vs. Jordynne Grace vs. dziewięciu innych zawodników

2. Tag Team Match – Zero Hour
The Briscoe Brothers (Jay & Mark Briscoe) vs. SoCal Uncensored (Frankie Kazarian & Scorpio Sky)

3.Four Way Match
Madison Rayne vs. Tessa Blanchard vs. Chelsea Green vs. Britt Baker

4. Normal Match
Joey Janela vs. Hangman Page

5. Normal Match
Christopher Daniels vs. Stephen Amell

6. Six Man Tag Team Match
The Golden Elite (Kota Ibushi & The Young Bucks) vs. Rey Mysterio & Rey Fenix & Bandido

7. ROH World Championship Match
Jay Lethal (C) vs. zwycięzca Over Budget Battle Royal

8. Normal Match
Marty Scurll vs. Kazuchika Okada

9. Normal Match
Kenny Omega vs. Pentagon

10. NWA World Heavyweight Championship Match
Nick Aldis (C) vs. Cody (/w. Brandi Rhodes)

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552