ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Worlds Collide na żywo, Pierwsze wydarzenia zapowiedziane na RAW i więcej


– Od godziny 18 na kanale WWE na YouTube na żywo transmitowane są pojedynki z turnieju Worlds Collide.

Zakończyły się już walki Drew Gulaka z Markiem Andrewsem i Keitha Lee z Travisem Banksem, a obecnie trwa pojedynek pomiędzy Adamem Colem i Shanem Thornem. Turniej WWE Worlds Collide to walki pomiędzy zawodnikami z 205 Live, NXT oraz NXT UK. Pojedynki zostały nagrane podczas Royal Rumble Axess 26 i 27 stycznia. Za komentarz odpowiadają Tom Phillips i Byron Saxton. Transmisję możecie zobaczyć poniżej:

– WWE za pośrednictwem swoich social mediów ogłosiło pierwsze atrakcje na najbliższe RAW. Swój segment w ringu będzie miał Kurt Angle. Spekuluje się, że albo wystartuje program Hall of Famera związany z walką na Wrestlemanii 35, albo były mistrz olimpijski w zapasach ogłosi zakończenie swojej ringowej kariery i dołączy do Creative Teamu. Oprócz tego dojdzie do pojedynku Finna Balora z mistrzem Interkontynentalnym Bobbym Lashleyem. Jest to pokłosie segmentu z zeszłego tygodnia, na którego zakończenie Bobby wykonał byłem Universal Championowi trzy Chokeslamy.

– Impact Wrestling ogłosiło swoje następne PPV, którego nazwa brzmi Rebellion. Gala będzie miała miejsce 28 kwietnia i odbędzie się w Rebel Entertainment Complex w Toronto. Na razie nie zostały zapowiedziane żadne pojedynki. Podano jedynie informację, że bilety na galę będą w sprzedaży od 4 marca.

– Top 10 prezentacji tytułów mistrzowskich w historii WWE:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556