WWE Hell in a Cell 2018
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Women’s Tournament jednak później? CM Punk w angielskiej federacji i więcej!

Women’s Tournament zbliża się wielkimi krokami, lecz jak podaje The Observer, najprawdopodobniej będziemy musieli jeszcze na to wydarzenie zaczekać.
Powodem, dla którego WWE miałoby przesunąć transmisję turnieju o około 2 miesiące, jest SummerSlam – największa gala lata. WWE nie chce, by turniej odwrócił uwagę od podbudowy na SD i RAW.

-CM Punk dostał ofertę 1 miliona dolarów za występ w angielskiej federacji „Five Star Wrestling”. Miałby on dołączyć do niej na ‚UK tour’, który zaczyna się 6 czerwca.

– Oficjele WWE planują przenieść walkę Lesnar vs Strowman na SummerSlam, jednak nie wiadomo czy to się uda, ponieważ Braun ma mieć przerwę nawet do 6 miesięcy (o czym ostatnio pisaliśmy).

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743