ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

William Regal nieobecny podczas WWE UK Tournament! Czy WWE rozmawiało z CM Punkiem w sprawie powrotu?

– William Regal początkowo miał być obecny podczas nadchodzącego WWE UK Tournament. Jednakże Wrestling Observer donosi, że GM NXT zostanie zastąpiony przez Shawna Michaelsa. Okazuje się też, że to nie koniec atrakcji dla widzów UK Tournament. Żadne konkretne nazwiska nie zostały jednak podane.

Zostało podane również to, że Regal nie jest zwolniony z WWE, tylko po prostu zostanie zastąpiony przez HBK.

HBK był producentem wielu walk podczas NXT Takeover: New Orleans, więc mógł zostać ściągnięty w roli producenta. Spekuluje się również, że Shawn Michaels może zostać GM NXT, a Regal będzie skautem i trenerem w Performance Center.

– Mike Johnson podczas audycji PWInsider Elite był zapytany przez słuchacza, czy w związku z pojawieniem się CM Punka na spotkaniu z fanami przed galą Bullet Clubu All In, był on również zapytany przez WWE o ewentualny powrót.

Jest on pod kontraktem UFC i wątpię czy to w ogóle legalne, żeby mogli go o to pytać. Również za dużo mostów zostało spalonych żeby powrócił w najbliższym czasie.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552