ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wiliam Regal, Co dalej ze Stingiem? RAW Fallout oraz więcej

William Regal Illegal Foreign Object
– Wiliam Regal niedawno powrócił z podróży, której celem było poszukiwanie nowych talentów do WWE. Genaral Menager NXT spędził siedem dni w Wielkiej Brytanii, dwa dni w Brazylii oraz pięć dni w Indiach.

– Rob Van Dam ostatnio pojawił się na planie zdjęciowym do filmu The Concession. Reżyser Derek J. Sulek umieścił kilka fotek z planu filmowego na twitterze:

– Na taping SmackDown, który będzie miał miejsce 27 Stycznia 2015 roku w Bostonie, reklamowany jest pojedynek Randy Orton, John Cena i Dean Ambrose vs Seth Rollins, Kane oraz Bray Waytt.

– Wczoraj na RAW Michael Cole odczytał wiadomość z której wynika, że za tydzień zostanie przywrócony anonimowy General Menager na Cyber Monday, które odbędzie się na przyszłym RAW.

– Będąc w temacie przyszłego RAW to zgodnie z zapowiedzią zadebiutują The New Day

– Poniżej RAW fallout:


– Są nowe spekulacje odnośnie Stinga. Tak jak informowaliśmy wczoraj, Sting zadebiutował w WWE na Survivor Series, gdzie przeszkodził COO WWE w wygraniu drużyny The Authority. Jeszcze w poprzedni piątek oficjele planowali starcie Sting vs The Undertaker na WM 31. Po wydarzeniach z Survivor Series sugeruje się, że to Triple H ma zostać przeciwnikiem legendy WCW na największej gali roku. Ostatnio pojawiły się spekulacje, że Sting może stoczyć kilka pojedynków, a nie tak jak zakładano, jeden na WM31. Możliwe jest więc, że na Royal Rumble zobaczymy starcie Sting vs Triple H a na WM 31 „The Icon” zmierzyłby się z grabarzem. Obecny run Sitnga będzie prawdopodobnie jego pierwszym i ostatnim w WWE, po czym miałby zostać wprowadzony do galerii sław WWE. Co do kontraktu Stinga w WWE to nie wiadomo na jaki czas ma ważny kontrakt ani nie są znane większe szczegóły tego kontraktu. Wiadomo jednak, że zawodnik nie będzie pracował na live eventach oraz pojawi się na kilku galach telewizyjnych.

– Booker T, Alex Riley oraz Byron Saxton w Pre Show Posedown:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552