ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wieloosobowy pojedynek na RAW? RR match oficjalnie zapowiedziany oraz więcej!

WWE-Raw-2014-720p-new-logo1

– Wpis zawiera spoilery z wczorajszej gali SmackDown.

– W SmackDown Fallout Roman Reigns stwierdził, że jego „rodzina” ma już dość The League of Nations. WWE World Heavyweight Champion zaznaczył, że na najbliższym RAW może dojść do pojedynku pomiędzy obiema grupami.

– W SmackDown Fallout również pojawił się Santino Marella. Marella mówił o swoim powrocie na niebieską tygodniówkę oraz dodał, że nie jest zadowolony z tego, że jego świąteczna impreza została zrujnowana a sprawców tego zamieszania zamierza ukarać.

– Syn Hall Of Famera Big John Studda, Sean Studd zaczął przyjmować więcej ofert występu w ringu przez federację niezależne. Po tym jak wszedł w wrestlingowy biznes dzięki federacji Bookera-T, Reality of Wrestling w najbliższą sobotę zadebiutuje w Maryland Championship Wrestling podczas gali Season’s Beatings w Joppa w stanie Maryland. Oprócz niego na galę reklamowani są Ethan Carter III, Ashely Massaro oraz Chyna. Poniżej zdjęcie Seana Studda z czasów jego występów w federacji Bookera-T:

– Wczoraj na swojej oficjalnej stronie internetowej WWE ogłosiło, że walką wieczoru gali Royal Rumble 2016 będzie 30-osobowy Royal Rumble Match. Gala Royal Rumble będzie miała miejsce 24 Stycznia 2016 roku w Orlando w stanie Floryda.

– Na koniec 10 najlepszych momentów z ostatniego RAW:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552