ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wielki pojedynek na NXT TakeOver: New York, Kolejny nabytek AEW, Paige o spotkaniu z Dwaynem Johnsonem

– WWE Superstar – Paige wraz z obsadą filmu ‚Fighting With My Family’ niedawno wystąpili w serii BUILD, aby omówić swój nowy film, który dwa dni temu trafił do kin.

Paige poświęciła chwilę, aby opowiedzieć, jak The Rock skontaktował się z nią, przekazując jej serię ekscytujących wiadomości. Na pierwszym wspólnym spotkaniu ‚Rocky’ przedstawił swój pomysł o nakręceniu biografii Paige, po czym wyjawił jej także, że wygra wkrótce tytuł Divas podczas swojego debiutanckiego pojedynku w telewizji WWE.

Dwayne Johnson był pierwszym, który chciał się ze mną spotkać w ramach tworzenia filmu. Pamiętam, że to był dzień przed WrestleManią XXX, gdy przyszła do mnie wiadomość: ‚Hej, tu DJ, chciałbym z tobą dziś porozmawiać’. Nie wiedziałam, że Dwayne ma przezwisko, więc pomyślałam sobie w pierwszej chwili: ‚Kim do cholery jest DJ? Co do diaska?’ Dean Malenko powiedział mi coś w stylu: ‚To Dwayne Johnson, ty pieprzona idiotko’. A ja na to: ‚O kurde, Dwayne Johnson do mnie napisał, to jest szalone!’ Powiedział prosto z mostu: ‚Hej, byłem w Anglii na potrzeby ‚Fast&Furious’. Nie mogłem spać pewnej nocy, podczas której natknąłem się na dokumenty twojej rodziny i po prostu pomyślałem, że jest cudowna. Twoja rodzina jest bardzo podobna do mojej rodziny, a ja po prostu pokochałem twoją historię. Byłam w szoku, więc wydusiłam z siebie jedynie: ‚Tak?’ Powiedział: ‚Cóż, chcę zrobić z tego film’. Nie mogłam uwierzyć, ale to nie był koniec zaskakujących informacji, Dwayne dodał: ‚A tak przy okazji. jutro zaliczysz swój debiut i wygrasz WWE Divas Championship’. A ja na to: ‚Co takiego?!’ Nie wytrzymałam, prostu zaczęłam płakać, jak małe dziecko.

 

– Na dzisiejszych tapingach NXT UK ogłoszono, że mistrz Wielkiej Brytanii – Pete Dunne zmierzy się z WALTEREM na NXT TakeOver: New York, które odbędzie się 5 kwietnia. Generalny menadżer NXT UK – Johnny Saint poinformował Dunne’a, że będzie bronił tytułu na tym wydarzeniu, a Pete natychmiast poprosił o WALTERA. Obaj podpisali kontrakt dzisiaj, aby mecz stał się oficjalnym.

 

Podpisanie kontraktu o tytułowe starcie WWE UK. Pete chce tego meczu tak samo jak my. Nie możemy się doczekać #NXTUK!

 

– Wczorajszego wieczora na imprezie Art of War w AAW Wrestling w Chicago, The Young Bucks przerwali główny pojedynek pomiędzy Lucha Bros, LAX i AR Fox & Myron Reed. Bucks ostatecznie pomogli LAX zdobyć tytuły tag teamowe od The Lucha Bros. Zostało również oficjalnie ogłoszone podczas Art of War, że Young Bucks i Lucha Bros będą walczyć przeciwko sobie w AEW Double Or Nothing. To nie pierwszy raz, gdy The Young Bucks wtargnęli na wydarzenie sceny niezależnej. Pojawili się na wielu pokazach, które ostatnio odbyły się na początku tego miesiąca, zaatakowali na show Defy Wrestling. Podczas tego pokazu podali ręce The Lucha Bros i poprosili ich o dołączenie do AEW.

 

 

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778