ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wielka walka na Hell in a Cell, operacja Hall of Famera oraz absencja Roode’a i The Bar

 

– WWE szykuje wyczekiwany WWE Championship match na Hell in a Cell.

Na PPV, które odbędzie się 16 września w San Antonio, ma się odbyć title match pomiędzy AJ Stylesem a Samoa Joe. Walkę reklamuje już arena w Texasie, jednak istnieje prawdopodobieństwo, że WWE do tego czasu zmieni plany. Na Extreme Rules na Stylesa czeka Rusev.

– WWE Hall of Famer Ricky „The Dragon” Steamboat przeszedł poważną operację biodra. Jak informuje sam zainteresowany, po całkowitej wymianie stawu czuje się znakomicie.

Obudziłem się i przeszedłem po holu około 4 godziny po operacji bez żadnego bólu. Dzięki za całą miłość i modlitwy za mnie….modlitwa działa!

– Bobby Roode nie wystąpił na ostatnim odcinku RAW, a The Bar na SmackDown nie ma już od kilku tygodni. Dlaczego?

Nikt z tej trójki nie jest kontuzjowany. Powodem absencji okazuje się być brak pomysłu na ich postaci. Sheamus i Cesaro na Live Eventach walczą przeciwko The New Day, jednak w przeciwieństwie do Kofiego, Xaviera i Big E’ego nie ma dla nich czasu w telewizji. Creative Team nie ma obecnie pomysłu na rywalizację z udziałem byłych mistrzów Tag Team. Roode w weekend wystąpił wraz z Breezango przeciwko The Ascension i Curtowi Hawkinsowi, którego przypiął.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556