ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Więcej informacji odnośnie oskarżeń w stronę Enzo Amore! Co WWE planowało dla Enzo na 25-lecie RAW oraz więcej!

– Jak już wczoraj informowaliśmy, WWE zwolniło Enzo Amore.

Dwa dni temu były zawodnik WWE został publicznie oskarżony o gwałt przez Philomenę Sheahan. Od tamtej pory federacja najpierw zawiesiła a później zwolniła byłego mistrza Cruiserweight. Wczoraj po raz pierwszy od czasu zaistniałej sytuacji Enzo za pośrednictwem swojego prawnika, Timothy’ego J. Ecksteina wygłosił publicznie oświadczenie:

W ciągu ostatnich dwóch dni Philomena Sheahan złożyła publiczne oskarżenia przeciwko Ericowi Arndt (znanemu również jako Enzo Amore w WWE), w tym zarzuty o charakterze seksualnym związane z incydentem w październiku 2017 roku w Pheonix. Pan Arndt w pełni i jednoznacznie zaprzecza tym oskarżeniom. Współpracuje z władzami w tej sprawie i oczekuje na rozwiązanie w odpowiednim czasie. Ani pan Arndt, ani jego adwokat nie będą składać dalszych publicznych komentarzy w tej sprawie.

Według zeznań poszkodowanej, do zdarzenia doszło 19 października 2017 roku w The Clarendon Hotel & Spa w Phoenix w stanie Arizona. Natomiast same zeznania zostały sporządzone 23 października, po tym jak funkcjonariusze prawa zostali wezwani przez kobietę do szpitala.

Z kolei, zdaniem Davida Bixenspana, reportera „Deadspin”, od czasu publicznych zeznań Philomeny nie pojawiły się żadne zmiany w sprawie prowadzonej przeciwko Enzo Amore. Dodatkowo zauważył, że zmiana zawieszenia na zwolnienie zawodnika przez WWE, może sugerować, iż Enzo nie był szczery z federacją Vince’a McMahona i nie powiedział nic o postępowaniu, które toczy się przeciwko niemu:

– Według PWInsider, Enzo Amore miał zmierzyć się z Goldustem podczas 25-lecia RAW, które miało miejsce w poniedziałek. Pojedynek ten miał odbyć się podczas trzeciej godziny Czerwonej Tygodniówki. Dodatkowo miało to doprowadzić do powrotu The Dudley Boyz, którzy mieli powstrzymać The Zo Train od obijania Goldusta i Cedrica Alexandra. Plany te zostały zmienione i Bubba Ray Dudley oraz D-Von Dudley powrócili po pojedynku Rhyno & Slater vs. Titus O’Neil & Apollo Crews. Goldust i Cedric Alexander zostali wycofani z RAW, a pozostali członkowie The Zo Train zostali odesłani do Manhattan Center, aby pracować przy dark matchach, o ile by musieli.

Z kolei sam Amore był obecny na zapleczu RAW, a zdaniem Conrada Thompsona, współgospodarza podcastu „Something to Wrestle With”, zawodnik miał na sobie koszulkę, która nie za bardzo odpowiadała aktualnej sytuacji Amore. Na przodzie koszulki był napis „Dzisiaj jest najlepszy dzień mego życia” z kolei na plecach Enzo miał napis „Nie mogę doczekać się jutra”. Poniżej możecie zobaczyć tę koszulkę: