ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wiadomości z RAW, RAW Fallout,

– Poniższe wiadomości zawierają spoilery z wczorajszego RAW.

– Podczas Czerwonej Tygodniowki doszło do kilku debiutów oraz powrotów:

– Powrócił Vince McMahon, który ogłosił, że w przyszłym tygodniu dojdzie do Shake Up. Najprawdopodobniej będzie to coś na wzór draftu. Wydarzenie to odbędzie się na obu tygodniówkach.

– Oprócz tego, wskutek upadku komisarz RAW Stephanie McMahon na stół podczas WrestleManii i jej kilkutygodniowej nieobecności, ogłoszony został nowy GM tej tygodniówki. Jak można było przewidzieć, został nim Kurt Angle. Poniżej możecie zobaczyć cały segment:

– Odpowiadając na open challenge The New Day, w głównym rosterze zadebiutowali The Revival. Dash Wilder & Scott Dawson wygrali swój pojedynek poprzez Shatter Machine.

– Pierwszym z powrotów okazał się pierwszy mecz po prawie roku przerwy Emmy. Australijka w drużynie wraz z Charlotte Flair i Nią Jax zmierzyła się przeciwko Raw Women’s Champion Bayley, Sashy Banks i Danie Brooke. Wygrała face’owa drużyna, a po walce partnerki córki Rica Flaira zdewastowały ją i odeszły same zostawiając poobijaną na ringu.

– Podczas udzielaniu wywiadu Chris Jericho został zaatakowany przez Kevina Owensa i Samoa Joe. Okazało się, że po Powerbombie przez stół Y2J został kontuzjowany. W walce wieczoru Owens & Joe mieli zmierzyć się z Sethem Rollinsem oraz właśnie Jericho. Kurt Angle obiecał znaleźć Rollinsowi partnera.

– Tym partnerem okazał się być powracający Finn Balor. Drużyna Rollinsa i Balora pokonała Owensa i Joe.

– Oprócz tego ważnym wydarzeniem okazał się być pierwszy mecz The Hardy Boyz po dziewięciu latach na RAW. Matt i Jeff obronili pasy RAW Tag Team w walce z Lukiem Gallowsem i Karlem Andersonem. Ponadto wyłonieni zostali pretendenci do mistrzostw braci Hardy. Okazali się nimi być Sheamus i Cesaro, którzy pokonali Enzo Amore i Big Cassa, także wczorajszej nocy. Doszło też do konfrontacji nowego mistrza Brocka Lesnara z Braunem Strowmanem.

– Poniżej zobaczyć możecie RAW Fallout. W materiałach wideo wypowiadają się Emma, Sasha Banks & RAW Women’s Champion Bayley oraz The Revival. Oprócz tego pokazana została sesja zdjęciowa braci Hardy z pasami RAW Tag Team:

– Poniżej możecie zobaczyć wypowiedź Goldberga po tym, jak RAW zeszło ze sceny:

– Na koniec dwa wideo w slow motion. Pierwsze z nich dotyczy powrotu do ringu Finna Balora, natomiast drugie pokazuje pojedynek Luke’a Gallowsa i Karla Andersona z barćmi Hardy o RAW Tag Team Championship

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556