ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wiadomości z najnowszego odcinka Impact Wrestling, Najnowsze plany feudów o pas Interkontynentalny oraz więcej

New_Intercontinental_Championship_design_2014

– Dean Ambrose został Mistrzem Interkontynentalnym na pierwszym SmackDown Live w 2017 roku i wiele wskazuje na to, że utrzyma tytuł do walki na Wrestlemanii 33, na którą WWE ma dwie opcje. Pierwsza z nich zakłada, że federacja doprowadzi feud, który trwa obecnie czyli Ambrose kontra The Miz, druga opcja natomiast zakłada, że podobnie jak na dwóch poprzednich edycjach WM’ki, Tytuł Interkontynentalny znajdzie się na szali w wieloosobowym Ladder Matchu.

– Podczas dzisiejszego epizodu Impact Wrestling (nagranego kilka dni wcześniej) Lashley pokonał Ethana Cartera III w Last Man Standing Matchu i został nowym pretendentem do głównego tytułu mistrzowskiego TNA, Braxton Sutter pokonał Mike’a Benneta gdy ten został rozproszony przez walkę Allie i Marii, Walka DCC z Decay zakończyła się podwójnym wyliczeniem pozaringowym, a The Broken Hardys obronili tytuły tag teamowe w walce The Wolves. Dodatkowo swój powrót do dywizji Knockouts ogłosiła Brooke, która wraca do ringu po przerwie związanej z ciążą.

– Vince McMahon pojawił się na konferencji prasowej promującej Wrestlemanię 34 w Nowym Orleanie o kulach. Prawdopodobnie taki stan zdrowia prezesa WWE wynika z kontuzji zerwania mięśnia czworogłowego uda, którego Vince nabawił się w wrześniu podczas jednego z treningów. Początkowo miało być to tylko kilka tygodni przerwy, ale jak widać na poniższym zdjęciu uraz wydaje się być nieco poważniejszy:

vince-konf

– Wyniki WWE Main Event:

1.Normal Match
The Brian Kendrick vs. Mustafa Ali

Kendrick wygrał przez poddanie po Bully Choke.

Zwycięzca: The Brian Kendrick

2.Tag Team Match
Sin Cara & Darren Young (/w Bob Backlund) vs. The Shining Stars

Pod koniec walki Sin Cara wyrzucił jednego z braci z ringu, jednak drugi, który był legalnym zawodnikiem, zaskoczył Luchadora Roll-upem i to Portorykańczycy wygrali ten mecz.

Zwycięzcy: The Shining Stars

– Na koniec kilka filmów z kanału WWE na YouTube

– 10 najlepszych finisherów SmackDown Live w grze WWE 2k17

– Walka Dolpha Zigglera z Edgem o pas World Heavyweight z Royal Rumble 2011

– Na Twitterze wybuchła sprzeczka pomiędzy Rusevem, Laną oraz Chrisem Jericho. W poniższym filmie Cathy Kelly przedstawia całą sytuację:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783