ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Zaczynamy kolejną świętą wojnę wrestlingu!

AEW DYNAMITE

Przez pierwszy epizod Dynamite przeprowadzą nas: Jim Ross, Tony Schiavone i Excalibur.

Galę otwiera klip wideo promujący pierwsze starcie. Cody nie może sobie pozwolić na upokorzenie związane z porażką w tak ważnej walce. Z kolei jego rywal nie ma nic do stracenia.
Cody vs Sammy Guevara
Zwycięzca – Cody
Po walce Sammy podaje rywalowi rękę. Cody, po chwili namysłu, ściska wyciągniętą w jego kierunku prawicę. W tym momencie pojawia się Chris Jericho. Mistrz atakuje wiceprezesa. Guevara odsuwa się i pozwala czempionowi robić to, na co ma ochotę.

Przed wejściem do ringu MJF bierze do ręki mikrofon. Obraża fanów zgromadzonych na hali, rzuca też kilka ciepłych słów w kierunku Cutlera.
MJF vs Brandon Cutler
Zwycięzca – MJF

Chris Van Vliet prowadzi wywiad z reżyserami filmu, w którym występuje Jericho. Filmowcy zajmują miejsca w pierwszym rzędzie. Przyznają, że praca z mistrzem AEW, to była przyjemność. Rozmowę przerywa pojawienie się Private Party. Dochodzi do krótkiej wymiany zdań. Wrestlerzy zarzucają gościom ignoranctwo, z kolei filmowcy uważają, że zawodnicy nie potrafią wygrać walki.

Wracamy na stage, bo tu czekają na nas SCU. Są pewni zwycięstwa w nadchodzącym turnieju o tytuł pierwszych mistrzów dywizji tag team. Ich optymizmu nie podzielają Lucha Brothers. Pentagon i Fenix rzucają się na Danielsa i spółkę. Walczących rozdzielają oficjele.

PAC vs Hangman Page
PAC uderza rywala poniżej pasa kiedy sędzia nie ma szans tego zauważyć. Następnie wykonuje Black Arrow i zapina dźwignię.
Zwycięzca – PAC

Britt Baker dołącza do komentatorów.
Nyla Rose vs Riho o tytuł pierwszej mistrzyni dywizji kobiet AEW
Zwyciężczyni – Riho
Nakazawa chce przeprowadzić wywiad z nową mistrzynią w ojczystym języku. Rose atakuje Japończyków. Na ratunek podopiecznej przybiega Omega. Kenny wyrzuca przeciwniczkę z ringu.

Chris Jericho & Santana & Ortiz vs Kenny Omega & Young Bucks
Starcie trwa w najlepsze kiedy w ringu pojawia się Moxley. Jon wdaje się w bójkę z Omegą. Razem opuszczają kwadratowy pierścień i ruszają na „wycieczkę” po widowni. Sędzia nie przerywa walki. Kenny i Mox docierają do strefy VIP. Tam Moxley wykonuje Paradigm Shift na szklany stół. Tymczasem w ringu starcie nadal trwa.
Zwycięzcy – Chris Jericho & Ortiz & Santana
Po walce zwycięzcy atakują przegranych. Do kwadratowego pierścienia wbiega Cody. W ślad za nim podąża Sammy Guevara. Młodzieniec kopie wiceprezesa poniżej pasa. Na ratunek bratu przybywa Dustin. Starszy z Rhodesów zyskuje chwilową przewagę. Udaje mu się położyć Santanę i Ortiza, a Sammy otrzymuje soczyste kopnięcie w rodzinne klejnoty. Wtedy pojawia się ON. JAKE HAGER (Swagger) atakuje Dustina, Cody’ego i Bucksów, tym samym sprzymierzając się z Jericho. Tak oto kończy się pierwsza tygodniówka AEW – mistrz i jego świta świętują w ringu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552