ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Kolejny tydzień dwóch strony mocy zmagań.

NXT

Klip wideo. Adam Cole nie boi się żadnego z potencjalnych pretendentów. Panowanie UE w NXT będzie trwać jeszcze długie lata.

Lio Rush (c) vs Angel Garza o tytuł mistrza NXT Cruiserweight
Zwycięzca i pierwszy meksykański król w wadze NXT Cruiserweight – Angel Garza


Po walce Garza bierze do ręki mikrofon. Kocha wrestling, NXT Universe, swoją rodzinę i swoją dziewczynę. To właśnie tę ostatnią zaprasza do ringu. Garza przyklęka i prosi ją o rękę! Przynajmniej tak mi się wydaje, niestety nie rozumiem słowa po hiszpańku. Jednak czytając z kontekstu sytuacji (przyklęknięcie, pierścionek w ręku, radość i pocałunek) wydaje mi się, że mamy nowe narzeczeństwo w WWE. Gratulacje Champ!
https://twitter.com/WWE/status/1204937388872454150

Klip wideo. Baszler wylicza wszystkie pretendentki, które odesłała z kwitkiem w trakcie swojego panowania. Obiecuje, że Ripley dołączy do tej listy. Ojciec nauczył ją, iż najwięcej o człowieku mówi jego samochód. Jedni jeżdżą i zachowują się jak najnowsza Tesla. Te wszystkie nowości, trendy, popisy bez zastosowania. Tak Shayna ocenia swoje rywalki. Ona woli klasykę, a ta, jak wiemy, jest ponadczasowa.

Klip wideo. Balor jest zły na Regala. Nie rozumie dlaczego musi jeszcze cokolwiek udowadniać. Ostatnio zwyciężył Ciampę, a Lee jest tak naprawdę ważnym graczem dopiero od kilku tygodni. Cóż, jeśli nie ma innej drogi, to Irlandczyk jeszcze raz pokaże swoje niedoścignione umiejętności.

Raul Mendoza vs Cameron Grimes
Kushida pojawia się na arenie, co rozprasza Camerona.
Zwycięzca – Raul Mendoza
Kushida zakłada kapelusza Grimesa. Właściciel nakrycia głowy dostaje spazmów w środku ringu.
https://twitter.com/WWENXT/status/1204939525996154880

Backstage. Mia Yim nie chce się mścić na Kai w walce na różne zapaśnicze chwyty. To będzie pełna emocji i twardych pięści bójka. Mia obiecuje, że pośle Dakotę do szpitala.

Travis Banks vs Jaxson Ryker
Zwycięzca – Travis Banks

Mia Yim vs Dakota Kai
Dakota zdejmuje piankę zabezpieczającą z narożnika ringu. Chwilę później w tym właśnie miejscu umieszcza twarz rywalki.
Zwyciężczyni – Dakota Kai
Kai za długo pozostaje w okolicy ringu. Motywowana żądzą zemsty Mia zdaje się nie odczuwać bólu. Spotkanie z narożnikiem na chwilę ją ogłupiło, ale teraz złość wróciła ze zdwojoną siłą. Niemiłosiernie okłada rywalkę.
https://twitter.com/WWE/status/1204946187087831040

Klip wideo. Keith Lee udowodni, że to on powinien być następnym mistrzem NXT. Co prawda mieli z Ciampą wspólne cele, ale teraz chodzi o czysty biznes. Z kolei Balora ktoś musi nauczyć dobrych manier.

Przypominam, że Fandango i Tyler ostatnio się przebranżowili. Nie robią już w budowlance. Teraz są lekarzami.
Breezango vs The Singh Brothers
Zwycięzcy – Breezango

Kayden Carter vs Bianca Belair
Zwyciężczyni – Bianca Belair

Klip wideo. Tommaso nie zamierza owijać w bawełnę. Jest tylko jedna droga prowadząca do tytułu mistrza. Dzisiaj zagradzają mu ją Keith Lee i Finn Balor. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ciampa będzie walczył zmotywowany, a wtedy jest nie do zatrzymania. To dla ciebie Goldie!

Na arenie pojawia się Adam Cole. Chce z bliska przyjrzeć się zmaganiom o miano pretendenta.
Tommaso Ciampa vs Keith Lee vs Finn Balor o tytuł pretendenta do tytułu mistrza NXT
Zwycięzca – Finn Balor (przypina Keitha)

Przyszły tydzień:
Shayna Baszler (c) vs Rhea Ripley
Adam Cole (c) vs Finn Balor

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552