ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Przed nami pierwsze grudniowe starcie NXT i AEW!

NXT

Ranallo przedstawia nam harmonogram dzisiejszego show. Tymczasem Killian Dain pojawił się w kwadratowym pierścieniu. Domaga się walki z Bruiserweightem. Dunne’a nie trzeba dwa razy prosić. Po chwili panowie okładają się już pięściami w ringu.

Pete Dunne vs Killian Dain
Zwycięzca – Killian Dain

Backstage. Dakota Kai nie wie dlaczego Tegan Nox nie chce zrozumieć, że lepiej dla niej jeśli odpuści sobie całą tę zemstę. Teraz w jej obronie stanęła Rhea Ripley. Pani kapitan powinna się była skupić na Baszler, ale cóż – jej strata. Dzisiaj Kai pozbędzie się jej na dobre, tak jak zrobiła to z Yim.

Adam Cole, Kyle O’Reilly i Roderick Strong zajmują ring. Listopad była bardzo dobrym miesiącem dla Undisputed Ery. Zdominowali poniedziałki i piątki, a następnie pobili gwiazdy Czerwonych i Niebieskich w bezpośrednim starciu podczas Survivor Series. W tym samym czasie utrzymali kontrolę nad wszystkimi pasami mistrzowskimi w NXT. Jedyną skazą na tych trzydziestu dniach była zdrada Balora. Książe – czas się wyspowiadać. Na drodze do ringu pojawia się …Keith Lee! Członkowie UE umniejszają jego dokonaniom i wyśmiewają je. Sprowadzają go do roli klauna, który skupia się na tworzeniu śmiesznych momentów. Nie przeszkadza im to, bo przecież to na ich biodrach spoczywają pasy mistrzowskie. Keith zgadza się przede wszystkim z ostatnim argumentem. Nie może się zdecydować któremu z członków UE rzucić wyzwanie. Cole proponuje proste rozwiązanie, nie wymagające myślenia. UE zaatakuje go, znokautuje, uszkodzi i wyśle na rehabilitacje. Już kilkadziesiąt sekund później okazuje się, że plan, choć brzmiał dobrze, miał pewne zasadnicze niedociągnięcia. Na przykład nie przewidywał siły Keitha, który w pojedynkę wyrzuca z ringu trzech rywali.


Kiedy Cole próbuje udać się na zaplecze, pojawia się Ciampa i dostarcza go do ringu. Kolegom Adama udaje się go wyrwać ze szponów Keitha. W ringu zostaje tylko jeden „członek” UE. Spokojnie, Ciampa się „nią” zaopiekuje.
https://twitter.com/WWE/status/1202400909008879616

Backstage. Xia Li pokaże Baszler, że potrafi walczyć.

Klip promujący powrót Kushidy.

Xia Li vs Shayna Baszler
Zwyciężczyni – Shayna Baszler

Wcześniej nagrany klip. Kassius Ohno powrócił do Stanów, żeby zobaczyć co się zmieniło w NXT. Jako najlepszy brytyjski wrestler z chęcią pokaże swoje umiejętności przed w Worlds Collide.

Forgotten Sons vs zespół z Evolve
Zwycięzcy –Forgotten Sons
Po walce Ryker dodaje jeszcze trochę od siebie.

Dakota Kai czeka w ringu na Ripley. Rhea co prawda pojawia się na arenie, ale nie zamierza walczyć z Kai. Gratuluje jej świetnie przemyślanego planu. Skoro jest taką koneserką, to na pewno doceni to… MIA YIM WRÓCIŁA! Yim rzuca się na Kai i momentalnie zyskuje przewagę. Dakota, po przetrwaniu pierwszego natarcia, zaczyna odpowiadać ciosem za cios. Razem z Yim kierują się na zaplecze, cały czas okładając się kopniakami i pięściami.
Dla Ripley ta noc jeszcze się nie skończyła. Na drodze do ringu pojawia się Shayna z koleżankami. Nie będzie wymiany słów i myśli, będzie bójka. Rhea świetnie sobie radzi na początku. Baszler dwukrotnie próbuje położyć ją do snu, ale Australijka zrywa zapinaną przez rywalkę dźwignię. W końcu przy pomocy Duke i Shafir udaje się uśpić Ripley.


Mistrzyni bierze mikrofon. Jeśli Rhea chce walki o pas, to nie ma sprawy. Widzimy się 18 grudnia.

Backstage. Ciampa, Lee i Dijakovic rzucą wyzwanie UE w main evencie dzisiejszej gali.

Klip wideo z udziałem Balora. Wygląda na to, że Finn skupia się na Cole’u.

Klip promujący Isaiah Scotta.

Kassius Ohno vs Matt Riddle
Zwycięzca – Matt Riddle

Kushida vs Raul Mendoza


Kushida vs Raul Mendoza Cameron Grimes
Zwycięzca – Kushida

Tommaso Ciampa & Keith Lee & Dominik Dijakovic vs Undisputed Era (Cole, O’Reilly, Strong)
Zwycięzcy – Ciampa & Lee & Dijakovic (Lee przypina Cole’a)