ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars – 8.04.2020

AEW Dynamite

– Rozpoczynamy od Jake’a Robertsa, który siedzi na krześle. Moja historia nie jest moim przeznaczeniem. Widzieliśmy, co Lance Archer zrobił tydzień temu z Marko Stuntem. Próbował wygrać, ale było to idiotycznym pomysłem. Ostrzega Cody’ego, żeby nie pozwolił wygrać Shawnowi Spearsowi wygrać, bo inaczej ten będzie musiał stawić czoła Archerowi.

– Dzisiejszy komentarz zapewnią nam Tony Schiavone i Le Champion – Chris Jericho

1. Normal Match
Lance Archer vs. Alan Angels

Zwycięzca: Lance Archer

2. Normal Match
Britt Baker vs. Hikaru Shida

Zwyciężczyni: Hikaru Shida

– W jakimś wanie dzisiaj wcześnie byli Michael Nakazawa i Kenny Omega.Kenny stwierdził, że nie walczyli razem przez lata, więc czuje się dosyć nostalgicznie. Omega dodał, że ich team potrzebuje nazwy. Nakazawa zaproponował Best Friends, ale Kenny zaoponował, że mają już team o takim nicknamie. Nakazawa stwierdził, że Kenny może to zmienić, w końcu jest vice prezesem federacji. Pojawili się Best Friends i Orange Cassidy, którzy wszystko słyszeli. Nie pozwolą, żeby Omega i Nakazawa zabrali ich nickname oraz ich dochodu. Trent i Chuck zaproponowali, że ten kto wygra pojedynek zdobywa nickname Best Friends.

– Promo dotyczące przyszłotygodniowej walki Moxleya z Hagerem. Hager zapowiedział, że chce być podwójnym mistrzem – Bellatora i All Elite Wrestling. Walka odbędzie się w pustej arenie i będzie No Holds Barred Matchem.

– Kolejne promo. Tym razem widzimy Cody’ego. Warner Media chciało tytułu, który nie tylko będzie reprezentował, ale także kanał, na którym leci Dynamite. Z rekordem walk, które ma odpowiednim dla niego będzie wzięcie udziału w tym turnieju. Przenieśliśmy się do Shawna Spearsa, który stwierdził, że wygranie dzisiejszej walki, a później tytułu umieści go na wrestlingowej mapie. Spears czekał na rewanż osiem długich miesięcy, a jeżeli będzie miał okazję uderzyć Cody’ego krzesłem ponownie, to zrobi to w mgnieniu oka. Jesteśmy z powrotem u Cody’ego. Spears nigdy mnie nie pokona.

3. Tag Team Match
Zwycięzcy otrzymają nickname Best Firends
Best Friends (Chuck Taylor & Trent) (/w. Orange Cassidy) vs. AEW World Tag Team Champion Kenny Omega & Michael Nakazawa

Zwycięzcy: Chuck Taylor & Trent

– Na backstage’u Britt Baker została zapytana o swój pojedynek z Hikaru Shidą i o to czy Japonka jest numerem jeden w kobiecej dywzizji. Nie ma mowy, żeby Shida była numerem jeden w dywizji, ponieważ bycie numerem jeden oznacza bycie liderem, a Shida jest najbrudniejszą osobą z jaką była w ringu. Shida ma szczęście, że nie pobrudziła, jej zębów … ale nawet gdyby tak się stało, to mogła by to naprawić, bo jest dentystką.

– Kolejne promo walki Hager vs. Moxley. Mox zapowiedział, że zamierza rozwalić Hagera.

– Przenosimy się do posiadłości Hardych. Jericho robił sobie żarty z The Elite, ale powinien uważać na ludzi, którymi się otacza. Matt zaczął naśmiewać się z członków Inner Circle. Nie podoba mu się to, że Jericho próbował zrekrutować do IC Vanguard One. Hardy poprosił Vanguarda o koszulkę Jericho. Dron odpowiedział, że to śmieci, po czym pokazana została koszulka Jericho, która płonęła. Matt zaprosił Jericho do jego posiadłości, żeby zmierzyli się w The Elite Delition.

4. Normal Match
Brodie Lee vs. Lee Johnson

Zwycięzca: Brodie Lee

5. TNT Championship Tournament Quaterfinal Match
Cody (/w. Brandi Rhodes) vs. Shawn Spears

Zwycięzca: Cody

Przyszły tydzień:
Jon Moxley (C) vs. Jake Hager – AEW World Championship Empty Arena No Holds Barred Match
Colt Cabana vs. Lance Archer – TNT Championship Tournament Quaterfinal Match