ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

AEW Dynamite

Rozpoczynamy od ceremonii na cześć Jericho. Zainteresowanego przedstawia Virgil. Mistrz ma ze sobą butelkę świeżo wyprodukowanego „Little Bit Of The Bubbly”. Od dzisiaj można zamawiać to cudo przez internet. Do tego pod niektórymi krzesłami przyklejony jest bon na zniżkę – 50 centów na koszulki. Wystarczy tego rozdawnictwa, czas na gości! Guevara, Santana i Ortiz wchodzą do ringu. „Spanish God” przygotował szczególny prezent dla swojego przybranego ojca. Jest to grafika, podobna do tej, którą można zobaczyć stojącą w kinach, przedstawiająca obejmujących się Jericho i Guevarę. Następnie przychodzi czas na Proud and Powerful. Przynieśli Chrisowi wódeczkę, klapki i bandanę zrobioną z flagi Puerto Rico. Gdzie jest Hager? No właśnie – ten człowiek przygotował najlepszy prezent, ale nie może go zaciągnąć do ringu. To koza! Chris Jericho GOAT. Do otwarcia zostało jeszcze jedno pudło, największe. W PUDLE SIEDZI OJCIEC CHRISA! Irving senior jest zasłużonym graczem New York Rangers. Znajdujemy się w Chicago i cóż…Black Hawks i Rangers za sobą nie przepadają. To otwiera drogę do kilku żartów i podgrzania fanów. W końcu Jericho wyjmuje przygotowane przez TNT pismo. Zaprasza Justina Robertsa, żeby je odczytał. Po wykonaniu zadania konferansjer rozmawia z Chrisem. Kiedy czempion dowiaduje się, że Justin kończył szkołę blisko Chicago, policzkuje go. Po chwili całe Inner Circle obija bezbronnego Robertsa. Do ringu wbiega trzech członków orkiestry, która grała przy wejściu Jericho. Okazuje się, że do SCU! Sky, Kazarian i Daniels wyrzucają z ringu Chrisa i jego przyjaciół.

Luchadorzy atakują rywali przed gongiem próbując zyskać przewagę. Best Friends są w stanie odeprzeć atak i przejąć inicjatywę.
Best Friends vs Lucha Bros
Zwycięzcy – Best Friends

Bea Priestley & Emi Sakura vs Hikaru Shida & Kris Statlander
Zwyciężczynie – Bea Prietsley & Emi Sakura

Backstage. Mox nie zamierza się zmieniać. Jeśli ktoś jest na tyle głupi lub odważny, żeby stanąć z nim w ringu, to zaprasza. Wszyscy wiedzą gdzie go znaleźć.

Cody vs Matt Knicks
Zwycięzca – Cody
Zwycięzca bierz do ręki mikrofon. Zaprasza do ringu MJF’a! Zamiast Maxwella na drodze do ringu, za plecami Cody’ego pojawia się dziura w ringu. Wychodzą z niej Butcher i Blade. Razem atakują i nokautują Cody’ego. Na koniec wyciągają ostatnią członkinię gangu – Allie.

Kenny Omega vs PAC
Zwycięzca – Kenny Omega

MJF vs Hangman Adam Page o diamentowy pierścień
Wardlow pomaga Maxwellowi jak tylko może.


Zwycięzca – MJF
Pierścień wręczy DDP. Maxwell nie jest zadowolony z tego wyboru, Dallas jest częścią obozu Cody’ego. DDP przekazuje diament Maxwellowi. Krótka rozmowa, właściwie tylko wymiana kilku zdań i myśli. Panowie jednak za sobą nie przepadają, szczególnie po ostatnich wydarzeniach. MJF chowa się za Wardlowem i pozostaje bezpieczny, nawet wtedy, kiedy dochodzi do rękoczynów.

Dustin Rhodes stoi w ringu. Deklaruje, że chce krwi Hagera. Jake wysłał go do szpitala, najwyższa pora, żeby zobaczył jak to jest. Pojawia się Guevara, Santana i Ortiz. Inner Circle atakuje Dustina. Z pomocą przychodzą mu Young Bucks. Razem udaje im się pokonać przyjaciół Jericho.

Kolejny klip wideo promujący Dark Order.

Nie będzie sekundantów w narożnikach. Obecność członków SCU i Inner Circle wokół ringu będzie w trakcie tej walki nielegalna.
Chris Jericho (c) vs Scorpio Sky o tytuł mistrza AEW
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Chris Jericho
Mistrz jeszcze raz zapina Walls Of Jericho. Zaczyna grać muzyka. Wśród fanów pojawia się Jon Moxley. Wygląda na to, że Mox znalazł sobie kolejnego przeciwnika. Panowie mierzą się wzrokiem. Jericho w ringu, jego nieprzyjaciel na drugim piętrze. Tak kończy się dzisiejszy epizod.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552