ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Ależ noc przed nami. Trzy walki z pasami mistrzowskimi w tle, narodowe dziękczynienie dla Jericho i więcej!

NXT

Czas na zabawę, taniec i śpiew! NXT WYGRAŁO!

Na stage’u staje Undisputed Era. Cole twierdzi, że to UE zwyciężyło na Survivor Series. NXT nie istnieje bez swoich najważniejszych członków, do których nie zaliczają się fani. W ringu pojawia się Ciampa. Towarzyszą mu Riddle, Lee i Dijakovic. Tommaso nie zgadza się z punktem widzenia czempiona.
Ciampa i koledzy zrobili pierwszy krok, który rozpoczął proces upadku Undisputed Ery. Dzisiaj będą to kontynuować, kiedy Keith Lee i Dominik Dijakovic odbiorą pasy TT członkom Ery. Tommaso jest pewien, że Roderick również straci tytuł prędzej czy później. Jeśli chodzi o Ciebie, Goldie… Tatuś wrócił z wojny jako zwycięzca. Wygląda na to, iż O’Reilly, Fish i Strong będą mieli się czym zająć. To daje Ciampie dużo łatwiejszy dostęp do Cole’a. Wchodzi Balor. Irlandczyk staje przed Adamem. Tommaso z chęcią najpierw zaliczy rozgrzewkę i stanie w szranki z Finnem.
Lee bierze mikrofon i zaprasza mistrzów do ringu. Zdecydowanie za dużo było rozmów. Czas na walkę.

Keith Lee & Dominik Dijakovic vs Roderick Strong & Kyle O’Reilly (c) o tytuł mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Undisputed Era

Backstage. Candice wie, że Dakota Kai jest głównym tematem rozmów po WarGames. Kiedy dzisiaj Kai stanie z nią w ringu powinna wiedzieć, że to nie będzie przyjemna, przyjacielska walka. Naprzeciwko niej znajdzie się rozsierdzona „starsza siostra” Tegan Nox.

Shane Thorne vs Mansoor
Zwycięzca – Mansoor

Dakota Kai vs Candice LeRae
Dakota ma ze sobą część ochraniacza na kolano Tegan, który zdarła jej podczas WarGames.
Kai używa wyżej wspomnianej rzeczy jako broni.
Zwyciężczyni przez dyskwalifikację – Candice LeRae
Dakota kontynuuje swój atak na Candice. Co prawda sędzia odbiera jej broń (ochraniacz na kolano), ale to nie przeszkadza Kai. Bierze do ręki stalowe krzesło i rusza w kierunku swojej ofiary. Powstrzymuje ją Rhea Ripley.

https://twitter.com/WWE/status/1199872486206136320

Na widok Australijki Dakota traci pewność siebie i ucieka na zaplecze.

Wideo promujące Camerona Grimesa.

Lio Rush (c) vs Akira Tozawa o tytuł mistrza NXT Cruiserweight
Zwycięzca i nadal panujący czempion – Lio Rush

Xia Li vs Vannesa Borne
Na drodze do ringu pojawia się Baszler z koleżankami. To rozprasza Borne i daje szanse Li.
Zwyciężczyni – Xia Li
Shayna, Marina i Jessamyn nokautują rywalki i przejmują ring. Mistrzyni przypomina, że ona też wygrała swoją walkę podczas Survivor Series. Zdominowała Lynch i Bayley. Wchodzi Ripley. Przypomina mistrzyni, że ona również miała ciekawy weekend. Zapewniła NXT jeden z czterech punktów, tak jak Baszler. Noc wcześniej pokonała Shaynę…no właśnie. Przypięła mistrzynię i zamierza to zrobić ponownie, tym razem w starciu o tytuł mistrzowski. Baszler studzi zapał Australijki. Koniec końców Shayna zawsze zmusza rywalki do odklepania. Rhea jest bardzo pewna siebie. Proponuje, żeby czempionka spróbowała się z nią teraz. Baszler mierzy młodszą zawodniczkę wzrokiem i ze stoickim spokojem opuszcza kwadratowy pierścień.

Finn Balor vs Tommaso Ciampa
W okolicy ringu pojawia się Cole.
Zwycięzca – Finn Balor
Adam wchodzi do kwadratowego pierścienia, żeby razem z Irlandczykiem świętować zwycięstwo. Cieszy go widok znokautowanego Ciampy. Finn jednak nie jest do końca zadowolony.


Tak jest proszę państwa. Książe nie potrzebuje pomocników.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552