ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Ależ noc przed nami. Trzy walki z pasami mistrzowskimi w tle, narodowe dziękczynienie dla Jericho i więcej!

NXT

Czas na zabawę, taniec i śpiew! NXT WYGRAŁO!

Na stage’u staje Undisputed Era. Cole twierdzi, że to UE zwyciężyło na Survivor Series. NXT nie istnieje bez swoich najważniejszych członków, do których nie zaliczają się fani. W ringu pojawia się Ciampa. Towarzyszą mu Riddle, Lee i Dijakovic. Tommaso nie zgadza się z punktem widzenia czempiona.
Ciampa i koledzy zrobili pierwszy krok, który rozpoczął proces upadku Undisputed Ery. Dzisiaj będą to kontynuować, kiedy Keith Lee i Dominik Dijakovic odbiorą pasy TT członkom Ery. Tommaso jest pewien, że Roderick również straci tytuł prędzej czy później. Jeśli chodzi o Ciebie, Goldie… Tatuś wrócił z wojny jako zwycięzca. Wygląda na to, iż O’Reilly, Fish i Strong będą mieli się czym zająć. To daje Ciampie dużo łatwiejszy dostęp do Cole’a. Wchodzi Balor. Irlandczyk staje przed Adamem. Tommaso z chęcią najpierw zaliczy rozgrzewkę i stanie w szranki z Finnem.
Lee bierze mikrofon i zaprasza mistrzów do ringu. Zdecydowanie za dużo było rozmów. Czas na walkę.

Keith Lee & Dominik Dijakovic vs Roderick Strong & Kyle O’Reilly (c) o tytuł mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – Undisputed Era

Backstage. Candice wie, że Dakota Kai jest głównym tematem rozmów po WarGames. Kiedy dzisiaj Kai stanie z nią w ringu powinna wiedzieć, że to nie będzie przyjemna, przyjacielska walka. Naprzeciwko niej znajdzie się rozsierdzona „starsza siostra” Tegan Nox.

Shane Thorne vs Mansoor
Zwycięzca – Mansoor

Dakota Kai vs Candice LeRae
Dakota ma ze sobą część ochraniacza na kolano Tegan, który zdarła jej podczas WarGames.
Kai używa wyżej wspomnianej rzeczy jako broni.
Zwyciężczyni przez dyskwalifikację – Candice LeRae
Dakota kontynuuje swój atak na Candice. Co prawda sędzia odbiera jej broń (ochraniacz na kolano), ale to nie przeszkadza Kai. Bierze do ręki stalowe krzesło i rusza w kierunku swojej ofiary. Powstrzymuje ją Rhea Ripley.

https://twitter.com/WWE/status/1199872486206136320

Na widok Australijki Dakota traci pewność siebie i ucieka na zaplecze.

Wideo promujące Camerona Grimesa.

Lio Rush (c) vs Akira Tozawa o tytuł mistrza NXT Cruiserweight
Zwycięzca i nadal panujący czempion – Lio Rush

Xia Li vs Vannesa Borne
Na drodze do ringu pojawia się Baszler z koleżankami. To rozprasza Borne i daje szanse Li.
Zwyciężczyni – Xia Li
Shayna, Marina i Jessamyn nokautują rywalki i przejmują ring. Mistrzyni przypomina, że ona też wygrała swoją walkę podczas Survivor Series. Zdominowała Lynch i Bayley. Wchodzi Ripley. Przypomina mistrzyni, że ona również miała ciekawy weekend. Zapewniła NXT jeden z czterech punktów, tak jak Baszler. Noc wcześniej pokonała Shaynę…no właśnie. Przypięła mistrzynię i zamierza to zrobić ponownie, tym razem w starciu o tytuł mistrzowski. Baszler studzi zapał Australijki. Koniec końców Shayna zawsze zmusza rywalki do odklepania. Rhea jest bardzo pewna siebie. Proponuje, żeby czempionka spróbowała się z nią teraz. Baszler mierzy młodszą zawodniczkę wzrokiem i ze stoickim spokojem opuszcza kwadratowy pierścień.

Finn Balor vs Tommaso Ciampa
W okolicy ringu pojawia się Cole.
Zwycięzca – Finn Balor
Adam wchodzi do kwadratowego pierścienia, żeby razem z Irlandczykiem świętować zwycięstwo. Cieszy go widok znokautowanego Ciampy. Finn jednak nie jest do końca zadowolony.


Tak jest proszę państwa. Książe nie potrzebuje pomocników.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783