ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Ostatni epizod NXT przez wielką wojną. Najpierw, podczas WarGames, gwiazdy Żółtego Brandu wyjaśnią sobie niesnaski, które pojawiły się w ich gronie. Następnej nocy staną w jednym narożniku kwadratowego pierścienia i pokażą Raw i SmackDown kto rządzi w WWE.

NXT

Galę otwiera Becky Lynch. Irlandka przyznaje, że minęło trochę czasu odkąd stała w ringu NXT. Teraz wszystko się zmieniło. Jest mistrzynią dywizji kobiet na Raw i musi bronić swojej pozycji. W ciągu ostatnich tygodni Bayley i Baszler pojawiały się na jej show i próbowały pokazać swoją dominację. Lynch nie była tym zainteresowana. Teraz postanowiła skorzystać z zaproszenia Triple H’a. Oto stoi w ringu Shayny, przed jej publicznością, w świetle reflektorów. Jaka będzie odpowiedź Baszler?
Wchodzi Rhea Ripley. Brytyjka duża słyszała o „The Man”. Chce sprawdzić czy Lynch ma cojones.

Becky Lynch vs Rhea Ripley
Duke, Shafir i Baszler atakują wyczerpane zawodniczki. Ripley i Lynch walczą ramię w ramię i wyrzucają oponentki z ringu.
https://twitter.com/WWENXT/status/1197324079973298176
Zwyciężczyni – no contest

Backstage. Podjeżdża samochód, z którego wysiadają Dawson i Wilder. Zmierzą się dziś z O’Reilly’m i Fishem.

Reeves wchodzi do ringu, ale powstrzymuje go Rico.
Kona Reeves Ricochet vs Matt Riddle
Pojawiają się Cesaro i Nakamura. Próbują przerwać starcie, ale Riddle i Rico odpierają pierwsze natarcie. Zamieszanie wykorzystuje Matt.
Zwycięzca – Matt Riddle
Japończyk i Szwajcar wracają do ringu i zyskują chwilową przewagę. Chwilę później Rico udaje się wyrzucić Cesaro. Shinsuke zyskuje wyraźną przewagę nad Riddlem i przygotowuje się do wykonania Kinshasy. Z pomocą Mattowi przychodzi Roderick Strong! Mistrz Ameryki Północnej rzuca się na Japończyka, z którym zmierzy się podczas Survivor Series. To jednak nie koniec problemów Matta. Do ringu wbiega Balor. Próbuje wykorzystać osłabienie Riddle’a, żeby zdobyć psychologiczną przewagę przed WarGames.
https://twitter.com/WWE/status/1197327960006516736
Matt odpiera atak i wyrzuca Irlandczyka z kwadratowego pierścienia.

Revival vs Kyle O’Reilly & Bobby Fish
Zwycięzcy – Kyle O’Reilly & Bobby Fish

Backstage. Forgotten Sons i Viking Raiders wdają się w przepychankę. Rozdziela ich ochrona. Gorąca krew zawodników nie pozwala im się uspokoić. Wygląda na to, że rozstrzygniemy tę sprawę w ringu!

Kay Lee Ray vs Dakota Kai
Zwyciężczyni – Kay Lee Ray
SmackDown! Przedstawicielki dywizji kobiet atakują Ray i Kai. Na ratunek przychodzą zawodniczki Żółtych, prowadzone przez Ripley. Na tym jednak nie koniec. Niebiescy skorzystali z „otwartych drzwi” Tryplaka sprowadzając jeszcze większą część rosteru. Nikki Cross, używając pokrywki do kosza na śmieci jako broni, rozstawia wszystkich po kątach i to ona jest ostatnią stojącą w kwadratowym pierścieniu zawodniczką.

Viking Raiders vs Forgotten Sons
Zwycięzcy – Viking Raiders

Dominik Dijakovic vs Adam Cole w lader matchu o tej samej stypulacji, co walka kobiet przed tygodniem
Zwycięzca – Adam Cole
Do Cole’a chcą dołączyć jego koledzy z UE. Kiedy są na rampie, drogę zastępują im zawodnicy SmackDown. Z kolei bezpieczny powrót na zaplecze odcinają im gwiazdy w czerwonych koszulkach. Rozpoczyna się bijatyka. Z pomocą UE przychodzi reszta rosteru NXT. W końcu wojna dociera również do ringu.


Po (dłuższej) chwili większość wrestlerów leży półprzytomna wokół ringu. W kwadratowym pierścieniu znów stoi osamotniony Cole. Seth Rollins! Kapitan Czerwonych nokautuje Adama i szykuje się do wykonania Curb Stomp!
No one will survive
Tommaso Ciampa rusza do ringu. Mierzy wzrokiem Setha, który spokojnie czeka na niego w środku kwadratowego pierścienia. Ojciec Goldie znajduje jeszcze czas, żeby dobić i tak już ledwo rozrózniającego sen od jawy Cole’a.
Czas na kolejną rundę chaosu.