ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Ciekawy okres przed nami. Gwiazdy AEW wracają po swoim pierwszym PPV, natomiast zawodnicy Żółtego Brandu są coraz bliżej wielkiej wojny podczas Survivor Series.

AEW Dynamite

Nashville, Tennessee

Jon Moxley vs Michael Nakazawa
Zwycięzca – Jon Moxley
W końcu zwycięstwo, które można będzie zapisać w księgach, mówi Mox. Podczas Full Gear zrobił dokładnie to, co zapowiedział. Omega utracił jakąś część siebie po walce z Jonem. Teraz szuka kolejnego przeciwnika. Jeśli ktoś chce się zgłosić, to z chęcią rozważy każdą kandydaturę.

Dark Order vs Jurassic Express (Jungle Boy & Marko Stunt)
Zwycięzcy – Dark Order
Po zakończeniu walki akolici Dark Order dołączają do nich w ringu. Zamaskowany członek tej sekty bierze do ręki mikrofon. Chce, żeby Stunt dołączył do wyznawców. Jungle Boy staje pomiędzy przyjacielem a rywalami. Spotyka się z „gorącym” przyjęciem. Ziemia zaczyna się trząść. Coś wielkiego nadciąga. LUCHASAURUS! Wielki koleś wbiega do ringu i wiatry wojny momentalnie się zmieniają. Kolos niszczy rywali.

Spears wyśmiewa „stolicę muzyki USA”, w której się dziś znajdują. Zabawa nie trwa długo, bo na drodze do ringu pojawia się jego rywal.
Shawn Spears vs Darby Allin
Zwycięzca – Darby Allin
Darby Allin chce zmierzyć się z Moxley’em.

Nyla Rose vs Dyni Jordan
Zwyciężczyni – Nyla Rose

Dowiadujemy się, że z ręką Dustina jest coraz lepiej i prawdopodobnie już niedługo zobaczymy go w ringu.

Tony Schiavone przeprowadza wywiad z Allie. Przerywa go pojawienie się Kong i Brandi. Potwór atakuje Allie i ucina jej kosmyk włosów. Dokąd to wszystko zmierza?

Jericho stoi w ringu. Pokonał Cody’ego w pięknej, czystej walce. Tym samym udowodnił, że jest niepodważalnie najlepszym zawodnikiem w rosterze AEW. Teraz czeka na podziękowania. Ma nadzieję, iż w końcu się doczeka chociaż tej małej namiastki szacunku i wdzięczności. Zaczyna grać muzyka Cody’ego, ale zamiast młodego Rhodesa na drodze do ringu pojawia się MJF. Maxwell wyznaje, że to Cody jest antagonistą w tej historii. Obłudnie wykorzystał uwielbienie jakim go darzył. Mimo to MFF mu pomógł. Wszyscy ci, którzy teraz buczą nie rozumieją, że jeśli nie rzuciłby tego ręcznika, to Cody poruszałby się dziś na wózku. Wracając do Chrisa – Maxwell podziwia jego dokonania. Słyszał, że Jericho chcę go przyjąć do Inner Circle. To jest właśnie siła i piękno plotek, bo czempionowi powiedziano, iż MJF marzy o dołączeniu do Inner Cricle. Panowie zaczynają na siebie krzyczeć i przerzucać się tym kto czego chce. W końcu znajdują nić porozumienia. Kto jest największym świrem w AEW? Cody Rhodes! Blondyn pojawia się na drodze do ringu. Młodemu Rhodesowi nawet nieźle idzie walka z dwoma rywalami. Wtedy pojawia się ON:


Wardlow w końcu debiutuje w AEW i łączy siły z MJF’em.

Hangman Adam Page vs PAC
Zwycięzca – PAC

Backstage. Bucks wdali się w bójkę z Ortizem i Santaną. Kiedy walczący wpadają do toalety, zastają tam Cassidy’ego. Następuje chwilowe zawieszenie broni. Po zamknięciu drzwi do łazienki panowie znów okładają się pięściami.

Walka przenosi się na arenę. Santana i Ortiz zyskują przewagę. Wykorzystują ją, żeby wyłączyć jednego z braci tak, jak pokonali jednego z członków Rock’N Roll Express. Członkowie Inner Circle nie liczą się już z żadną władzą. Ich kolejną ofiarą staje się próbujący udzielić pomocy Cutler. Pojawienie się Private Party powstrzymuje kolejne ataki.

Sammy Guevara & Chris Jericho vs SCU (c) o tytuł mistrzów dywizji TT
W trakcie walki Hager i Daniels wymieniają się „uprzejmościami” obok ringu.
Zwycięzcy i nadal panujący mistrzowie – SCU
Po walce Jericho jest wściekły. Nie może przeboleć ani porażki, ani tego, że to właśnie on został przypięty.