ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

AEW Dynamite

PAC vs Trent Beretta
Zwycięzca – PAC
PAC zamierza zniszczyć Page’a i pokazać w ten sposób dlaczego nie wolno z nim zadzierać.

Czas na wielkie ogłoszenie Cody’ego. Na początek wspomina o historii wrestlingu, bo przecież stąd czerpiemy wiedzę. Było wielu zawodników, którzy byli jednocześnie bookerami. Jednym z nich był Dusty Rhodes. Praca, którą wykonywali, była oznaczona łatką – „robi pod siebie”. Cody zdawał sobie z tego sprawę kiedy podejmował się tworzenia AEW i ma tę świadomość również dziś. Dlatego jeśli nie uda mu się pokonać Jericho podczas Full Gear, to już nigdy więcej nie będzie walczył o mistrzostwo AEW. Dla Chrisa to ma być przestroga, bo oznacza to, że Cody nie cofnie się absolutnie przed niczym. Następnie pretendent zwraca się już bezpośrednio do rywala odpierając jego zarzuty i strzelając własnymi. Mówi m.in że to Chris potrzebuje tej generacji, a nie na odwrót; poddaje w wątpliwość te „straszne warunki” w jakich dorastał Jericho jako syn gwiazdy hokeja, ale i tak ma czelność zarzucać Cody’emu jego pochodzenie itd. Kończy pięknym podsumowaniem – kiedyś, a na pewno do tego dojdzie, The Elite i Inner Circle spotkają się w ringu. Wtedy razem z kolegami zetrą tę śmieszną grupkę z powierzchni ziemi.

Lucha Brothers zasiadają przy hiszpańskim stole komentatorskim. Mistrzowie – SCU – dołączają do JR’a i spółki.
Dark Order vs Private Party zwycięzcy zostaną dodani do walki o mistrzostwo dywizji TT na Full Gear
Zwycięzcy – Private Party
Do ringu wchodzą członkowie SCU i Lucha Brothers. Panowie mierzą się wzrokiem. Już w sobotę zawalczą o pasy, które teraz wysoko unoszą Kazarian i Scorpio Sky.

Klip wyprodukowany przez Inner Circle. Dowiadujemy się między innymi, że Jericho jest w życiowej formie – słowa Guevary. Sammy dodaje jeszcze, że Chris jest najmłodszym mistrzem (!) w historii AEW. W wideo pojawił się także Virgil.

Emi Sakura & Jamie Hayter vs Shanny & Riho
Zwycięzcy – Emi Sakura & Jamie Hayter (Sakura przypięła Riho)

Klip wideo. Brandi siedzi na fotelu z czerwonym obiciem i trzyma kieliszek wina. Mimo swojej ciężkiej pracy nadal jest oceniana przez pryzmat jej wyglądu i małżeństwa z Cody’m. Pokaże całej dywizji kobiet co to koszmar. Nie ma nad nią żadnej władzy jako booker, GM czy ktoś w tym rodzaju. Razem z Kong będą nie do zatrzymania.

Brandon Cutler vs Shawn Spears
Zwycięzca – Shawn Spears
Tully posuwa Spearsowi krzesło. Na ratunek Cutlerowi przybiega Joey Janela. Bad Boy przegania Shawna.

Klip wideo promujący walkę Moxa z Omegą.

Hangman Adam Page & Kenny Omega vs Chris Jericho & Sammy Guevara
Wygląda na to, że Page i Omega mają wielu wrogów. Jako pierwszy pojawia się Hager, który uderza Kenny’ego w potylicę kiedy sędzia nie jest w stanie tego zobaczyć. To jeszcze nie koniec, Omega jest w stanie kontynuować.
PAC również chce napsuć krwi swojemu rywalowi. Kiedy sędzia jest rozproszona, Anglik kopie Adama poniżej pasa. Chwilę później Jericho wykonuje Judas Effect.
Zwycięzcy – Chris Jericho & Sammy Guevara
Jericho, Hager i Guevara wyżywają się na Page’u po walce. No i się zaczyna.
Na ratunek koledze przybiega Cody. Udaje mu się dopaść Sammy’ego, ale reszta decyduje się na odwrót. Rywale opuszczają ring, nie chcą już dzisiaj walczyć.
Na zaplecze nie pozwala im wrócić MJF, który przy użyciu krzesła wyłącza z gry Hagera. Chwyta Jericho i dostarcza go do ringu prosto w ręce pretendenta. Cody wykonuje swoją akcję kończącą.
W końcu ktoś zainteresował się leżącym w ringu Omegą! Tym kimś jest Moxley, który z kijem do baseballa owiniętym drutem kolczastym wkracza do ringu. W tym samym czasie Jericho wraca do pełni świadomości i atakuje Cody’ego.
Kenny wyjmuje swoją miotłę owiniętą drutem kolczastym i staje oko w oko z Moxem. Zanim panowie zdążą wymienić pierwsze ciosy w ringu znów robi się tłoczno – Santana i Ortiz atakują Kenny’ego i Jona.
Tą częścią Inner Circle etatowo zajmują się Bucksi i to właśnie oni wyrzucają Santanę i Ortiza z ringu.
Teraz wszyscy panowie przenoszą się na stage. Kiedy udaje się spacyfikować tag team z pod szyldu Inner Circle, Omega i Mox zaczynają okładać się pięściami, po czym znikają w jednym z tuneli wejściowych.
Teraz mamy już kompletną sieczkę. Wszyscy bija wszystkich, ktoś skacze z wysokości, wbiegają sędziowie i próbują odseparować walczących. Nawet im się to udaje, ale rozejm trwa raptem kilka sekund i przypomina bardziej odpoczynek bokserów pomiędzy kolejnymi rundami.
Widzimy się na Full Gear!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552