ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Pierwszy epizod NXT po przeprowadzeniu brawurowej inwazji na Tygodniówkach głównego rosteru i ostatni odcinek Dynamite przed Full Gear. Zapraszam!

NXT

Galę otwiera The O.C.! AJ Styles, Karl Anderson i Luke Gallows postanowili odpowiedzieć na wypad zaczepny chłopaków z Żółtego Brandu. Mistrz Stanów Zjednoczonych bierze do ręki mikrofon. W końcu może zobaczyć i poczuć co to jest NXT. Razem z kolegami, którzy nawiasem mówiąc są Najelpszym Tag Teamem na Świecie, przyszedł przejąć kontrolę nad środowym show. To nawet nie jest „phenomenal”, to jest „undisputed”.
Wchodzi Ciampa. Były mistrz NXT był w zeszły piątek na SmackDown i poradził sobie doskonale. Od dawna ludzie pytają mu się kiedy przejdzie do głównego rosteru. Nie rozumie tego, bo on już jest członkiem najlepszego składu w WWE. Cieszy się, że Styles, Anderson i Gallows w końcu zdecydowali się spróbować swoich sił w starciu z najlepszymi. Jeśli O.C. chcą zmierzyć się z UE, to Tommaso nie ma z tym żadnego problemu. Jeśli kwestionują poziom i potęgę NXT, to mamy kłopot. AJ przyjmuje te słowa z ironicznym uśmiechem. Dlaczego trzech wybitnych zawodników miałoby się bać jednego? Do Ciampy dołączają Riddle i Keith Lee.


Tommaso przypomina, że razem z kolegami przygotowują się teraz do walki z Undisputed Era na WarGames, ale w sumie mogą dzisiaj dać nauczkę O.C. Styles przyjmuje wyzwanie.

Damian Priest vs Pete Dunne
Sędzia znowu ustawia się w nienajlepszej pozycji. Tym razem wykorzystuje to Dunne, uderzając rywala poniżej pasa.
Zwycięzca – Pete Dunne
Po walce do ringu wchodzi Killian Dain. Potwór demoluje obu zawodników.

Backstage. Dakota Kai chce udowodnić Ripley, że zasługuje na miejsce w jej drużynie i przy okazji nauczyć Baszler szacunku i pokory. To już nie jest ta sama wystraszona i wycofana Kai co wcześniej.

Santana Garrett vs Taynara
Zwyciężczyni – Taynara

Shayna Baszler przygotowuje się do walki z Kai.

Dakota Kai vs Shayna Baszler
Zwyciężczyni – Shayna Baszler
Po zakończonym starciu mistrzyni i jej koleżanki atakują Kai. Do bójki dołączają członkinie drużyny Ripley i Bianca Belair. Ostatnia pojawia się Mia Yim. To głównie dzięki jej pomocy udaje się przepędzić napastniczki.

Backstage. Ciampa, Lee i Riddle przygotowują się do walki z O.C. Tommaso podkreśla, że są w stu procentach skupieni na Stylesie, Andersonie i Gallowsie. Od jutra wrócą całą uwagę poświęcą UE. Nie można z sukcesami walczyć na dwóch frontach.

Angel Garza vs Tony Nese o tytuł pretendenta do tytułu mistrza Cruiserweight
Zwycięzca – Angel Garza
Po walce Garza ma okazję uścisnąć dłoń mistrza. Wybiera inną opcję…
https://twitter.com/WWENXT/status/1192267716687581184

Backstage. Ripley podjęła decyzję. Mia Yim zajmie ostatnie miejsce w jej drużynie.

Isaiah „Swerve” Scott vs Dominik Dijakovic
Zwycięzca – Dominik Dijakovic

Keith Lee & Matt Riddle & Tommaso Ciampa vs The O.C.
Sędzia zostaje przypadkowo potrącony przez Keitha.
Ciampa przygotowuje się do zakończenia starcia kiedy na drodze do ringu pojawia się Balor. To daje czas Stylesowi, żeby się ocknąć i przejąć kontrolę. W tym samym czasie Finn wykonuje „1916” na Riddle’u.
Świętowanie AJ’a przerywa pojawienie się Cole’a, który najpierw wykonuje Superkick na mistrzu Stanów Zjednoczonych, a następnie dokłada Last Shot na Ciampie. Lider UE patrzy głęboko w oczy Irlandczyka.
Zwycięzcy – no contest

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783