ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Na NXT walka o tytuł mistrza Ameryki Północnej. Na Dynamite wyłonimy finalistów turnieju o tytuł pierwszych w historii mistrzów dywizji Tag Team. Zaczynajmy!

NXT

Miejsce – Floryda, Full Sail University

Ranallo wita nas i przedstawia plan wieczoru. Zobaczymy starcie o mistrzostwo Ameryki Północnej, poznamy plany Balora i dowiemy się, co myśli o swojej zeszłotygodniowej porażce Pete Dunne. Należy jednak pamiętać, że panie mają pierwszeństwo. Jako pierwsze do ringu wejdą Rhea i Bianca.

Rhea Ripley vs Bianca Belair
Kiedy Ripley znajduje się poza ringiem, a sędzia zajmuje się Belair, zostaje zaatakowana przez Shirai. Japonka uderza rywalkę i wrzuca ją do kwadratowego pierścienia. Biance nie udaje się zakończyć starcia. Pojawia się Candice LeRae i unieszkodliwia Io.
Zwyciężczyni – Rhea Ripley

Backstage. Pete Dunne pojawił się na NXT w towarzystwie Tylera Bate’a. Zapytany o Priesta odpowiada, że przygotował sobie dokładny plan działania. Jeśli chodzi o Killiana Dane’a, to Bruiserweight nie jest już nim zainteresowany.

Cameron Grimes vs Matt Riddle
Matt wykonał w trakcie walki ruch bliźniaczo podobny to Jackhammera. Fani zaczynają chantować „Riiiiidle” na tę samą melodię co „Goooooldberg”.
Zwycięzca – Matt Riddle
Po walce Riddle chce przybić „żółwika” rywalowi. Cameron, odpoczywający przy barykadzie, odrzuca propozycję. Z nadarzającej się okazji korzysta Tyler Bate, który siedzi bardzo blisko miejsca zdarzenia. Chwilę później Grimes odpycha Tylera, a Anglik odpowiada piorunującym lewym sierpowym.

Klip wideo. Przechodząc do NXT Dijakovic obiecał sobie i rodzinie, że zdobędzie pas mistrzowski. Dzisiaj nadszedł dzień, w którym będzie mógł dotrzymać danego słowa.

Breezango & Isaiah „Swerve” Scott vs Forgotten Sons
Zwycięzcy – Breezango & Isaiah „Swerve” Scott

Backstage. Dunne może chce już zapomnieć o Bestii z Belfastu, ale potwór nie zamierza tak łatwo odpuścić.

Na czas tej walki do komentatorów dołączy Lio Rush.
Angel Garza vs Jack Gallagher
Zwycięzca – Angel Garza

Dakota Kai & Tegan Nox vs Jessamyn Duke & Marina Shafir o tytuł pretendentek do pasów TT (zwyciężczynie tej walki zmierzą się z Kabuki Warriors w przyszłym tygodniu)
Zwyciężczynie – Dakota Kai & Tegan Nox

Klip wideo. Keith Lee długo czekał na swoją wielką szansę. Teraz może dowieść swojej wartości. Zdobędzie tytuł mistrza i przerwie panowanie Undisputed Ery w NXT.

Keith Lee vs Roderick Strong (c) vs Dominik Dijakovic o tytuł mistrza Ameryki Północnej
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Roderick Strong
Do świętującego czempiona dołączają koledzy z UE. Razem wyrzucają z ringu Keitha i skupiają się na sukcesie Stronga. Na arenie pojawia się Ciampa. Bez lęku wchodzi do ringu. Chwilę później dołącza do niego Gargano. Bracia z DIY znowu stoją po tej samej stronie barykady. Dołącza do nich… Finn Balor! Trzech byłych mistrzów NXT stoi ramię w ramię. Czy na pewno?


Finn atakuje Gargano! Po chwili Cole i spółka pozbawiają przytomności również Tommaso. To nie koniec. Irlandczyk przygotował jeszcze kilka atrakcji dla Johnnego.
https://twitter.com/WWENXT/status/1187189810252804096
Już wiemy o czym mówił Balor tydzień temu. Wraca do swojej przeszłości, mrocznej strony charakteru.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556