ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

– Poniżej przedstawiamy wyniki Wednesday Night Wars

AEW Dynamite

1. Normal Match
Cody vs. Jimmy Havoc

Zwycięzca: Cody

– Po walce Brandi weszła do ringu i pocałowała Cody’ego. Na tym jednak koniec czułości, bowiem na titantronie pojawił się Jake Roberts. Archer chce wreszcie wejść do ringu i zmierzyć się z kimkolwiek. Cody założył federację, ale nawet nie zadzwonił do Robertsa, który jest największym umysłem w wrestlingu. Archer zrobił to, co zrobił w Japonii i AEW boi się go wpuścić do ringu, ponieważ zobaczyli, co tam robił. Roberts poprosił w imieniu Archera o pojedynek z Codym. Teraz wszystko zależy od Cody’ego. Po walce poszedł do stołu komentatorskiego i ogłosił, że Archer będzie mógł zadebiutować w ringu AEW.

2. Normal Match
Kip Sabian (/w. Penelope Ford) vs. Darby Allin

Zwycięzca: Darby Allin

3. Normal Match
Jake Hager vs. Chico Adams

Zwycięzca: Jake Hager

– Po walce pojawił się Jon Moxley. AEW World Champion zaatakował Hager i wykonał mu Paradigm Shift. Hager próbował zapiąć Ankle Lock, ale Moxleyowi udało się wydostać i wyrzucić Hagera z ringu. Ten próbował do niego wrócić, ale Mox zaatakował go pasem. Hager postanowił, że już nie wróci pomimo prowokacji ze strony mistrza

– Kamery złapały Moxa na backstage’u . Hager być może dzisiaj uciekł, ale kiedy będzie do zdobycia tytuł nie będzie mu to dane. Jest rządny krwi i Hager nie wyjdzie z ich starcia cało.

– Brodie Lee jadł kolację. Wraz z nim w pokoju znajdowali się Alex Reynolds i John Silver, co trochę przeszkadzało liderowi Dark Order. Ten wyrzucił członków swojej stajni za drzwi i zapowiedział, że oni nie będą jedli, dopóki on nie skończy swojego posiłku.

4. Normal Match
Brodie Lee vs. QT Marshall

Zwycięzca: Brodie Lee

– Vanguard One zaleciał do Californii, żeby przedstawić nam stan zdrowia Nicka Jacksona po ataku Inner Circle. Dowiedzieliśmy się, że jeden z braci Jacksonów jest zdrowy w 61 procentach.

5. AAA Mega Championship Match
AEW World Tag Team Champion Kenny Omega (C) vs. Sammy Guevara

Zwycięzca i nadal mistrz AAA Mega: Kenny Omega

– Na sam koniec doszło do konfrontacji Chris Jericho z „Broken” Mattem Hardym. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552