ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Kolejna Wielka Bitwa. Dziś Chris Jericho położy na szali swój pas, a Tommaso Ciampa stoczy pierwszą walkę po wyleczeniu kontuzji. Będzie się działo!

AEW Dynamite

Galę otworzy starcie SCU z Best Friends. Jako pierwsi na drodze do ringu pojawiają się członkowie SCU. Atakują ich Lucha Brothers. Daniels jest niezdolny do walki, po tym jak otrzymał Piledriver na stalowej rampie. Skorpio decyduje się go zastąpić.


SCU vs Best Friends – turniej o tytuł pierwszych mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy – SCU

LAX vs dwóch rywali
Zwycięzcy – LAX
Santana i Ortiz świętują zwycięstwo. Na titantronie pojawia się twarz Jericho. Mistrz zwraca się bezpośrednio do Bucksów. Uważa, że członkowie Inner Circle są w stanie pokonać każdego. LAX rzucają wyzwanie Jacksonom. Sprawdźmy kto jest najlepszym zespołem na świecie. Czy Bucksi odważą się stanąć w ringu z nieprzewidywalnymi rywalami podczas Full Gear?

Klip wideo pokazujący przygotowania do walki Cody’ego. Zawarte są w nim komentarze JR’a, DDP’egp, Schiavone i Brandy.

Riho (c) vs Britt Baker o tytuł mistrzyni dywizji kobiet
Baker zapina swoją dźwignię! Mistrzynie udaje się obrócić w taki sposób, że barki Britt lądują na macie.
Zwyciężczyni i nadal panująca mistrzyni – Riho
Baker nie może uwierzyć w takie zakończenie. Była przecież tak blisko. Japonka i pretendentka mierzą się wzrokiem. Britt podaje rywalce rękę. Piękny pokaz wzajemnego szacunku.

Lucha Brothers vs Jurassic Express (Marko Stunt & Jungle Boy) turniej o tytuł mistrzów dywizji TT
Zwycięzcy – Lucha Brothers

PAC & Jon Moxley vs Hangman Adam Page & Kenny Omega
Podczas tej walki znowu pojawiają się przedmioty owinięte w drut kolczasty. Omega vs Moxley na Full Gear zapowiada się wybuchowo.
PACowi nie podoba się to, że Mox i Omega chcą wprowadzić „broń”. Atakuje Kenny’ego i wyrzuca miotłę, po czym odbiera Jonowi kij. Chce, żeby Mox zaczął używać mózgu. Jon wykonuje Paradigm Shift na partnerze po czym opuszcza ring i wraca na zaplecze.
Zwycięzcy – Kenny Omega & Hangman Adam Page

Chris Jericho (c) vs Darby Allin o tytuł mistrza AEW
Chris bierze taśmę i używa jej jak kajdanek. Ręce pretendenta są unieruchomione za jego plecami. To nie przeszkadza Darby’emu w podjęciu walki. W końcu, kiedy sędzia nie patrzy, Hager uderza stojącego na trzeciej linie Allina.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Chris Jericho

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552