ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

NXT

– Dzisiejszy epizod wyjątkowo będzie miał miejsce w Performance Center

1. NXT North American Championship Match
Keith Lee (C) vs. Cameron Grimes

Zwycięzca i nadal mistrz North American: Keith Lee

– Po walce Damien Priest zaatakował Keitha, jednak musiał szybko się ewakuować, bowiem na ratunek mistrzowi przybył Dominik Dijakovic. Niestety chyba nie opłaciło mu się to, gdyż w podziękowaniu otrzymał od Keitha Powerbomb.

2. Normal Match
Zwyciężczyni weźmie udział w Ladder Matchu podczas TakeOver: Tampa Bay
Mia Yim vs. Dakota Kai (/w. Raquel Gonzalez)

Zwyciężczyni: Mia Yim

– Po walce Raquel zaatakowała Yim.

– Na backstage’u Bobby Fish i Kyle O’Reilly przygotowywali się do czekającej ich walki o NXT Tag Team Championship.

3. Normal Match
Kushida vs. Raul Mendoza

Zwycięzca: Kushida

– Wcześniej dzisiaj McKenzie Mitchell porozmowiała z Tylerem Breezem. Breeze stwierdził, że ma bardzo duży sentyment do tego miejsca, ponieważ bez Performance Center nie byłoby Tylera Breeza. Dwójce przezkodził Austin Theory. Ten stwierdził, że podziwiał Breeza, gdy jeszcze był w liceum. Theory zgodził się z Breezem, że PC wyszkala wiele gwiazd,ale Tyler nie jest jedną z nich. W odpowiedzi Tyler strzelił fotkę Austinowi, co doprowadziło do wymiany kilku ostrzejszy zdań.

– Do ringu zmierza Rhea Ripley. Australijka stwierdziła, że Charlotte chce ją zniszczyć psychicznie przed WrestleManią, jednak ona ma inny plan działania. Jest to jej największa walka w karierze i jest zdenerwowana, ale przełamuje ją to, że skopie tyłek Flairówny. O wilku mowa. Charlotte Flair ponownie w NXT. Królowa stwierdziła, że Ripley „ma jaja”, po czym podroczyła się trochę z fanami, co poskutkowało chantami „Go back to RAW”. Charlotte zapowiedziała, że ona to zbyt duże wyzwanie dla Rhei i ta nie podoła. Pokaże też, gdzie jest miejsce w szeregu dla Australijki i zastopuje najszybciej rozwijający się talent w WWE. Tego już za wiele mamy brwal. Pierwsza próba Figure Four nie udana, ale po kilku uderzeniach nogą o słupek i zapięciu Figure Four przy pomocy słupka, to Charlotte może powiedzieć, że jest górą.

– Pokazano video promujące WALTERA. Narratorem był Finn Balor, który trzymał w ręce paszport. Udaje się do NXT UK, żeby rozprawić się z nim.

– Tymczasem na backstage’u Mia Yim rozmawiała o Women’s Ladder Matchu, który odbędzie się na TakeOver. Nagle podjechał SUV, z którego wyskoczyło dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy porwali Raula Mendozę, po czym auto odjechało.

4. Normal Match
Zwyciężczyni weźmie udział w Ladder Matchu podczas NXT TakeOver: Tampa Bay
Tegan Nox vs. Deona Purazzo

Zwyciężczyni: Tegan Nox

– Przed nami walka o NXT Tag Team Championship. Jako pierwsi do ringu weszli Undisputed Era. Nagle światło zmieniło się na fioletowe,co oznacza tylko jedno. Velveteen Dream! Dream stwierdził, że nigdy nie myślał poważnie o Strongu i jego rodzinie. Chciał w ten sposób dostać się do Cole’a i jego tytułu. Cole w odpowiedzi stwierdził,że w zeszłym tygodniu Dream przegrał, tak więc nie ma prawa walczyć o pas. W następnym tygodniu odbędzie się specjalna celebracja, bowiem Cole będzie najdłużej panującym mistrzem NXT w historii. Cole i Strong mieli już iść i sprawic lanie Dreamowi, jednak ten pstryknął palcami i zniknął.

5. NXT Tag Team Championship Match
The BroserWeights (Matt Riddle & Pete Dunne) (C) vs. The Undisputed Era (Kyle O’Reilly & Bobby Fish)

– W trakcie pojedynku interweniowali Grizzeld Young Veterans, jednak mistrzowi się ich pozbyli i obronili tytuły

Zwycięzcy i nadal mistrzowie NXT Tag Team: The BroserWeights

– Czas na segment, który zamknie dzisiejsze show. Do ringu wszedł Tomasso Ciampa,ktory stwierdził, że mieli dzisiaj poznać dlaczego Johnny Gargano go zaatakował. Gargano ukazał się na titantronie. Był w pomieszczeniu, gdzie omawiane są skrypty show. Tomasso przez ostatnie trzy lata nie zrobił nic i wszyscy się na nim zawiedli. Mało tego Ciampa jest najgorszym wrestlerem w historii NXT. Dosyć tego Ciampa rusza na poszukiwania Gargano. Mamy kolejny brawl. Panowie walczyli w biurach, pokoju medycznym i wreszcie przenieśli się na siłownię. Tam Gargano wrzucił Ciampę w szybę, która poszła w drobny mak. Ochroniarze i sędziowie probowali przerwać brawl, ale na nic się to stało. Panowie postanowili teraz walczyć za pomocą krążków do sztangi. Ciampa jednym chciał rzucić Johnny’ego jednak ten się schylił i można wzywać szklarza, ponieważ tym razem poszło lustro. Panowie przenieśli się na arenę tam Tomasso z pomocą krzesła wbił głowę Gargano w barykadę. Akcja przenosi się na balkon nad stolikiem. Johnny ratuje się przed upadkiem z wysokości Superkickiem. Gargano zdejmuje zabezpieczenia balkonu. Tym razem to Johnny chciał wysłać swojego byłego partnera na lot z pierwszego piętra, jednak Ciampa utrzymał się na balkonie. Johnny nie poddaje się w walce o skontuzjowanie Ciampy i zapina GarganoEscape. Próbuję to przerwać sędzia, jednak i jemu się obrywa. Johnny próbuje ponownie rzucić Ciampę, jednak ten kontruje i wykonuje Fairytale Ending, a panowie lecą na stół pod nim. Holy shit! Epizod kończy się tym, że obaj wrestlerzy są opatrywani przez lekarzy. Pojawił się też GM NXT – William Regal, który był w szoku w związku z tym, co się stało.

Przyszły tydzień:
Candice LeRae vs. Raquel Gonzalez
Celebracja Adama Cole’a