ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

– Poniżej przedstawiamy wyniki Wednesday Night Wars. Kto okaże się lepszy? Przekonajmy się!

AEW Dynamite

– Wcześniej tego samego dnia Tony Schiavone porozmawiał z Hangamanem Pagem. Pytanie było oczywiste. Kogo Hangman wybierze jako swojego partnera w walce przeciwko Inner Circle. Pojawili się Young Bucksi. Page stwierdził, że to nie będzie żaden z nich,ale będzie to na pewno człowiek, którego zna od dłuższego czasu i mu ufa.

1. Normal Match
Cody (/w. Brandi Rhodes & Arn Anderson) vs. Ortiz (/w. Santana)

W trakcie walki w publice pojawił się Jake Roberts wraz ze swoim klientem, którym okazał się być Lance Archer.

Zwycięzca: Cody

– Po walce Santana zaatakował Cody’ego. Wydawało się, że kolejną ofiarą członków Inner Circle będzie Arn Anderson, jednak na pomoc przybyli Kenny Omega & Matt Jackson, którzy przepędzili Santanę i Ortiza. Na titantronie ukazali się Chris Jericho, Jack Hager i Sammy Guevara. Mają wiadomość do The Elite. Zostali wzięci na celownik Inner Circle i tego pożałują. Zapewne zastanawiają się gdzie jest Nick Jackson. Cóż przypadkowo natknęli się na niego i zauważyli, że ma mały ból głowy. Kamera pokazała Nicka leżącego pod bramą. Zawodnik krwawił praktycznie na całej głowie. Członkowie Elite pobiegli na backstage i zajęli się Nickiem, którego odtransportowano do szpitala. W osobnym samochodzie za karetką pojechali Cody i Matt.

2. Tag Team Match
Bea Pristley & AEW Women’s World Champion Nyla Rose vs. Hikaru Shida & Kris Statlander

Zwyciężczynie: Nyla Rose & Bea Pristley

– Czas na promo od Christophera Danielsa. Był on ubrany podobnie do jednego z członków Dark Order. Dark Order byli skazani na sukces, dopóki nie natknęli się na SCU. Daniels wyzwał Evila Uno i Graysona do singlowych walk w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Chris stwierdził, że nie ma lidera Dark Order, bo po tym jak ten pokona członków tej stajni lider będzie się bał pojawić.

3. Six Man Tag Team Match
MJF & The Butcher & The Blade (/w. Wardlow & The Bunny) vs. The Jurrasic Express (Marki Stunt & Jungle Boy & Luchasaurus)

Zwycięzcy: MJF & The Butcher & The Blade

– Na stage’u pojawił się Tony Schiavone, który zaprosił do siebie Britt Baker. Baker stwierdziła, że dobrze, że jest Tony jest tutaj, bo nie ma za dużo ciekawych rzeczy w Utah, które mógłby robić. Baker wyśmiała przepisy alkoholowe, które obowiązują w tym stanie oraz złe zdrowie jamy ustnej wśród fanów. Pani doktor dodała, że wszyscy fani wyglądają tak samo, a ona czuje się jakby była na spotkaniu rodzinnym. Mimo to każdy może osiągnąć swoje cele, nawet jeżeli jest to bycie dozorcą. Właśnie dlatego chce być wzorem do naśladowania, za którym fani mogą podążać. Buczenie na trybunach. Pojawia się Big Swole. Jeden, co Baker potrafi to gadanie. Britt wystraszyła się i schowała się za Tony’m, po czym dodała,że jedyną osobą, która się nią przejmuje jest jej chłopak (Cedric Alexander). W odpowiedzi Swole pokazała pierścionek. Jestem żonata… Bay Bay (nawiązanie do catchphrase’u Adama Cole’a, który jest partnerem Baker). Baker postanowiła, że nie będzie marnowała więcej czasu. Oblała kawą Swole i uciekła.

4. Six Man Tag Team Match
Joey Janela & Private Party (Marq Quen & Isaiah Kassidy) vs. Death Triangle (PAC & Rey Fenix & Pentagon Jr.)

Zwycięzcy: Death Triangle

– Po walce Death Triangle przytrzymali swoich opponentów w potrójnym Camel Clutch, jednak na pomoc przybyli Best Friends & Orange Cassidy.

– Koło Lexy Nair pojawił się, ubrany w swój strój ringowy, Dustin Rhodes. Ten stwierdził, że ma już dosyć Inner Circle dlatego poinformował Hangmana, że to on będzie jego partnerem w trakcie main event.

– Zasady Blood & Guts Matchu. Do klatki wchodzi po jednym zawodniku z każdej ekipy, po czym rozpoczyna się pięciominutowa rudna walki jeden na jeden. Następnie co dwie minuty dochodzą kolejne osoby uczestniczące w pojedynku. Walka rozpoczyna się oficjalnie w momencie gdy w klatce znajdą się wszyscy zawodnicy biorący udział w pojedynku. Walkę można wygrać przez zmuszenie do poddania lub odklepanie jednego z przeciwników. Nie ma pinfalli, countoutów i dyskwalifikacji. Nie można się też wydostać z klatki.

-Czas na wywiad z Jonem Moxleyem, który wcześniej przeprowadził Jim Ross. JR zapowiedział, że Mox nie jest w pełni sprawny po wydarzeniach z zeszłego tygodnia. Mistrz stwierdził, że nie chce wchodzić w szczegóły tego zdarzenia. JR zapytał czy sytuacja, w której jest sam przeciwko całemu Inner Circle jest trudna dla niego. Mox stwierdził, że mówi, co myśli dlatego wyzywa Jack Hagera, po tym jak ten wykonał Powerbomb przez stół na nim. Ross chciał wiedzieć czy Moxley ma jakiś plan na tygodniowke w Newark, która już w przyszłym tygodniu. W odpowiedzi usłyszał, że na pewno nie odpuści tej gali. Inner Circle ma teraz na głowie The Elite, ale Moxley jest w ich martwym punkcie.

5. Tag Team Match
AEW World Tag Team Champion „Hangman” Adam Page & Dustin Rhodes (/w. Brandi Rhodes & QT Marshall) vs. Inner Circle (Chris Jericho & Sammy Guevara) (/w. Jack Hager & Santana & Ortiz)

Zwyciezcy: „Hangman” Adam Page & Dustin Rhodes

– Od razu po walce Inner Circle zaatakowało Rhodesa & Page’a Na ratunek kolejno przybywali Kenny Omega i Cody, ale również oni polegli. Hangman miał podzielić los Moxley’a z zeszłego tygodnia, ale w ostatniej chwili pojawił się Matt Jackson, który pozbył się wszystkich przeciwników. Po krótkiej wymianie spojrzeń Jackson pokazał Page’owi środkowy palec. Ta chwila wystarczyła, żeby Jericho znokautował obu przeciwników za pomocą krzesełka. Y2J następnie je rozłożył nad Jackson i usiadł. Inner Circle, które było dzisiaj górą na koniec pokazało środkowe palce.

Przyszły tydzień:
Lucha Bros vs. Best Friends
The Elite vs. Inner Circle – Six Man Tag Team Match o przewagę w Blood & Guts Matchu
Ujawienie tożsamości lidera Dark Order

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556