ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

NXT

Cameron Grimes vs. Dominik Dijakovic
Pojawia się Damian Priest. Atakuje Dominika i właściwie bezpośrednio wpływa na wynik starcia.
Zwycięzca – Cameron Grimes

Backstage. Regal ogłasza, że od dzisiaj, aż do NXT TakeOver, zobaczymy serię walk kwalifikacyjnych. Zwyciężczynie znajdą się w walce o miano pretendentki do pasa. To starcie odbędzie się podczas TO w Tampie i będzie to Ladder Match.

Balor zajmuje ring. Wspomina o markach, które pomógł zbudować – Japonia, Meksyk, Universal Championship, Intercontinental Championship, NXT Championship. Irlandczyk toczył boje z najlepszymi zawodnikami na świecie i wspinał się na najwyższe zapaśnicze szczyty możliwości. Na kilka tygodni przed WrestleManią zapaśnicy chciwie spoglądają w kierunku Pokazu Nieśmiertelnych. Każdy chce być częścią tego wydarzenia i przygotować odpowiednio wysoką formę. Finn jest zawsze znakomicie przygotowany. Pojawiają się Barthel i Aichner. Przekazują Irlandczykowi pozdrowienia od WALTERA i przypominają, że to do IMPERIUM należy każda mata w NXT. Ta na której stoi Balor również. Mistrz UK pragnie nie przypomina sobie, żeby Balor stanął z nim w ringu. Jego przemówienie, mimo że piękne, nie ma więc żadnej wartości, ponieważ nigdy nie stanął w szranki z największym dominatorem w historii wrestlingu. Finn rzuca się na członków IMPERIUM. Efekt zaskoczenia daje mu przewagę, która zostaje szybko zniwelowana przez przewagę liczebną rywali. Książe leży nieprzytomny, a Marcel i Fabian stukają cholewami stając na baczność.

Klip promujący Austina Theory.

Xia Li vs. Mia Yim
Na drodze do ringu pojawia się Dakota Kai w towarzystwie Gonzalez. Odwraca uwagę Yim, co daje Li okazję do zaskoczenia rywalki.
Zwyciężczyni – Xia Li
Gonzalez atakuje Yim. Mała Chinka próbuje jej pomóc, ale przyjaciółka Kai okazuje się być za silna.

Velveteen pokonał Stronga, ale nie czuje się usatysfakcjonowany. Może to mieć związek z zakończeniem ostatniego epizodu NXT kiedy to został strasznie obity przez UE. Dream prosi Regala, żeby pozwolił mu zmierzyć się z Roderickiem w stalowej klatce.

Austin Theory vs. Tommaso Ciampa
Zwycięzca – Tommaso Ciampa
Po walce do ringu wbiega Gargano, który atakuje Tommaso. Ciampa nie daje się zaskoczyć i zaczyna okładać rywala pięściami. Theory nie pogodził się z klęską i próbuje odpłacić się Tommaso pięknym za nadobne. Ojciec Goldie trafia go w podbródek i odsyła z powrotem na deski. Ta chwila chaosu daje Gargano przewagę. Johnny powala przeciwnika. Siada na krawędzi ringu obok leżącego na plecach Ciampy. Zaczyna powoli klaskać, w mrocznej parodii sceny, którą widzieliśmy podczas Worlds Collide.

Backstage. Strong z chęcią wejdzie do klatki z Dreamem i nauczy go pokory. O’Reilly i Fish zamierzają wrócić na tron dywizji TT. Cole obiecuje, że po TakeOver: Tampa Bay wszystkie pasy wrócą na swoje miejsce.

Killian Dain vs. Bronson Reed
Zwycięzca – Killian Dain

Gibson trzyma w ręce mikrofon i nie zawaha się go użyć. Dwójka Europejczyków po raz kolejny podbije Amerykę i udowodni swoją dominację.
Grizzled Young Veterans vs. Forgotten Sons
Zwycięzcy – Grizzled Young Veterans

Backstage. Nox cieszy się, że w przyszłym tygodniu Gonzalez nie będzie już mogła pomóc Kai. Dakota rozpoczęło tę historię w klatce, a Tegan zakończy ją również w stalowej strukturze.

Jeden z dziennikarzy złapał Priesta w towarzystwie dwóch pań. Damian nie ma nic przeciwko Dominikowi. To czysty biznes. Teraz Keith Lee już wie kto powinien zostać kolejnym pretendentem.

Charlotte Flair vs. Bianca Belair
Zwyciężczyni – Charlotte Flair
Flair niszczy kostkę Belair i zapina Figure 8. W tym czasie na arenie pojawia się Ripley. Powoli kieruje się w stronę ringu. Kiedy do niego dociera, Charlotte, zadowolona z tego, co zrobiła z nogą rywalki, opuszcza kwadratowy pierścień.

Przyszły tydzień:
Tegan Nox vs. Dakota Kai w stalowej klatce
Roderick Strong vs. Velveteen Dream w stalowej klatce

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556