ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Kolejny odcinek zmagań Ławki Rezerwowych WWE z Koszulkowcami.

AEW Dynamite

W Atlancie, a więc w gnieździe koszykarskich Jastrzębi, w końcu dojdzie do debiutu Wardlowa. Cody wypełni drugi punkt kontraktu wchodząc do klatki z małomówną bestią MJF’a.

Tag Team Battle Royal o miano pretendentów do miana mistrzów dywizji TT
Wśród fanów pojawiają się członkowie Dark Order. Zwracają się bezpośrednio do Scorpio i Kazariana. Dziwi ich nieobecność Danielsa. Frankie i Sky tracą koncentrację i zostają wyeliminowani przez biorących udział w walce członków Zakonu. Radość członków mrocznej sekty nie trwa długo – zostają momentalnie wyrzuceni z ringu.
Zwycięzcy – Young Bucks

Backstage. Na arenę przybył Cody. Towarzyszy mu żona i wierny pies.

Podczas następnej walki do komentatorów dołączy Britt Baker.
Kris Statlander vs. Shanna
Britt mówi, oczywiście, o walce, ale nie szczędzi sobie też żarcików z Tony’ego.
Zwyciężczyni – Kris Statlander

Schiavone zaprasza na arenę nową mistrzynię dywizji kobiet. Nyla Rose, która w zeszłym tygodniu pokonała Riho, jest niepocieszona. To co się stało podczas ostatniego epizodu Dynamite powinno było się wydarzyć już kilka miesięcy temu. Twarz Rose powinna być na koszulkach, plakatach i kubkach. Nic straconego. Nyla nie zamierza być „multimistrzynią”. To panowanie będzie jej pierwszym i ostatnim, ponieważ nie ma na świecie kobiety, która mogłaby ją pokonać. Wchodzi Statlander. Chwilę później dołącza do nich Big Swole. Robi się gorąco. Big Swole rzuca się z pięściami na mistrzynię, ale ta ze spokojem wycofuje się na zaplecze.

Na czas tej walki przy stole zasiądzie Taz.
Jon Moxley vs. Jeff Cobb
Z perspektywy pierwszego rzędu to starcie będą podziwiać Hager, Guevara i Jericho. Wszyscy trzej kupili bilety ze względu na tę walkę.
Zwycięzca – Jon Moxley
Fani wdzierają się do ringu i atakują Jona. Cała trójka, która do niedawna siedziała w pierwszym rzędzie, rzuca się na Moxa. Z pomocą Jonowi przychodzi Darby. Wyrzuca z kwadratowego pierścienia Hagera i Guevarę. Mox nokautuje Cobba. W ringu zostaje sam na sam z Chrisem. Sczepieni w środku ringu wymieniają się ciosami. Jon zwycięża w tej wymianie, a członkowie Inner Circle wracają na zaplecze.

Kenny Omega & Hangman Adam Page (c) vs. Lucha Brothers o tytuł mistrzów dywizji Tag Team
Page po raz kolejny trafia swoim Discus Lariatem partnera. Omega nic sobie z tego nie robi i spokojnie odkopuje po każdym uderzeniu rywali.
Zwycięzcy i nadal panując mistrzowie – Kenny Omega & Hangman Adam Page
Do ringu wchodzą Young Bucks. Członkowie The Elite spotkają się w ringu również podczas Revolution, kiedy Jacksonowie rzucą wyzwanie panującym mistrzom.

JR zwraca nam uwagę na to, że zasady panujące w AEW różnią się trochę od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Zwycięzcą walki w klatce może zostać ten, który przypnie lub podda swojego rywala. Nie można wygrać poprzez ucieczkę ze stalowego więzienia.
Cody vs. Wardlow w Steel Cage matchu
Cody’emu towarzyszą Brandi i Arn. W narożniku Wardlowa znajduje się oczywiście MJF.
Maxwell podaje swojej bestii pierścień z diamentem. Cody’emu udaje się unieszkodliwić zagrożenie. Wściekły MJF zaczyna wspinać się na szczyt klatki. Przeszkadza mu Brandi, która kilka razy uderza go krzesłem. Max krzyczy na małżonkę rywala. Ratuje ją Anderson, który pozbywa się MJF’a.
Zwycięzca – Cody

Przyszły tydzień:

Best Friends vs. Butcher & The Blade
Kenny Omega vs. PAC w 30 minutes Iron Man Matchu