ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Wracamy z jachtu i z bitwy o dominację. Dowiemy się jakie będą dalsze poczynania nowych mistrzów dywizji TT oraz jaka będzie reakcja MJF’a, po tym jak wylądował w basenie. Z drugiej strony poznamy nazwisko pretendenta do tytułu mistrza NXT, a także rozstrzygniemy finał Dusty Rhodes Tag Team Classic. Zaczynamy!

NXT

Wita nas trio komentatorów. Przy stole zasiadają Nigel, Mauro i Beth. Kobieta mówi o ostatnich wydarzeniach związanych z jej mężem i Ortonem. Mimo tego zajścia pojawiła się w pracy, bo tak po prostu trzeba. Zaczynajmy show!

Finn Balor vs. Trent Seven
Balor atakuje Trenta podczas gdy ten wchodzi do ringu. Irlandczyk od razu zyskuje przewagę, która rozwija się w trakcie walki.
Zwycięzca – Finn Balor

Backstage. Riddle nie może się doczekać walki o puchar Dusty’ego. Pete nie wyklucza połamania kilku palców Gibsonowi. Matt jest pod wrażeniem podejścia partnera.

Shotzi Blackheart vs. Deonna Purrazzo
Cóż za wejście Shotzi!


Zwyciężczyni – Shotzi Blackheart

Ring zajmuje Keith Lee. Nowy mistrz Ameryki Północnej wspomina swoje wiekopomne zwycięstwo. Do swojej, dość długiej, listy przydomków dodał kolejny. Od teraz może się szczycić tytułem Niszczyciela Proroctw. Tak oto dobiegło końca niepodzielne panowanie Undisputed Ery na NXT. Keith jest dumny. Dobrze wie, że jest wielu zawodników, którzy chcieliby być na jego miejscu. Wchodzi Damian Priest. Ma taki brzydki zwyczaj odbierania ludziom ich ukochanych rzeczy. Bardzo spodobał mu się pas, który Lee nosi na ramieniu. Nie może się doczekać kiedy zawiśnie on na jego biodrach. Do stojących w ringu dołącza Dominik Dijakovic. Powołując się na liczne batalie, które toczył z Keithem, chce stanąć do walki o mistrzostwo. Uważa też, że pretendentem nie powinna zostać tania podróbka Marilyna Mansona. W trakcie przepychanki pomiędzy Priestem a Dijakovicem, Lee spokojnie opuszcza ring.
Wbiega sędzia, a po chwili słyszymy gong. Załatwimy to w ringu!

Damian Priest vs. Dominik Dijakovic
Zwycięzca – Dominik Dijakovic

Backstage. Już niedługo Regal ogłosi nazwisko pretendenta do tytułu mistrza NXT. Ciampa nie pozostawia niczego losowi. Goldie wróci do tatusia. W ten czy inny sposób.

W świetle tego co widzieliśmy wcześniej wracamy na zaplecze. Strong, Fish i O’Reilly leżą bez czucia na podłodze. Nad nieprzytomnymi ciałami przechadza się Tommaso. Bierze do ręki stół i zmierza w kierunku ringu. Rozkłada przyniesiony mebel i żółtym sprejem maluje na nim znak X. W tym samym czasie znokautowanych kompanów znajduje Cole. Mistrz jest wściekły. Wchodzi na stage. Ciampa przedstawia mu plan. Wejdzie do kwadratowego pierścienia, dostanie po głowie, po czym Tommaso wykona piękny Powerbomb trafiając prosto w wyznaczone przez X miejsce. Adam jest naprawdę wkurzony. Nie zamierza jednak podejmować głupich decyzji. Koło niego pojawia się Regal. Okazuje się, że czempion nie miał żadnych żądań co do tożsamości kolejnego pretendenta. William miał właśnie zanieść kontrakt Tommaso, ale w tej sytuacji… Cole wyszarpuje dokumenty z ręki GM’a.


Wejdzie teraz do ringu, a Ciampa nic mu nie zrobi, bo Adam jest mistrzem czy to się komuś podoba, czy nie. Oczywiście Tommaso nie zamierza słuchać i momentalnie atakuje czempiona. Otrzymuje cios mikrofonem, który rozcina mu skórę. Wkurzony Ciampa odzyskuje rezon i wykonuje zapowiedziany Powerbomb. Na koniec podpisuje kontrakt i przyklepuje umowę własną krwią.

Podczas wejście Kai na titantronie pojawia się klip przypominający wydarzenia z WarGames.
Tegan Nox vs. Dakota Kai
Wbiega Candice. Jej obecność rozprasza sędziego i Kai, co pozwala Nox wykorzystać ortezę jako broń.
Zwyciężczyni – Tegan Nox

Na ekranie wyświetla się data – 5 luty 2020.

Chelsea Green vs. Kayden Carter
Zwyciężczyni – Kayden Carter

Grizzled Young Veterans vs. BroserWeights – finał Dusty Rhodes Tag Team Classic
Zwycięzcy – BroserWeights
Riddle i Dunne pojadą do Portland, żeby spróbować odebrać UE tytuł mistrzów dywizji TT.

Tym samym znamy już prawie wszystkich pretendentów. Z Ripley zmierzy się Belair, o pasy TT powalczą BroserWeights, Goldie spróbuje odzyskać Ciampa. Co do tytułu mistrza Ameryki Północnej – możemy tylko przypuszczać, po tym do czego doszło dzisiaj, że Lee w pierwszej obronie pasa będzie walczył z Dijakovicem.