ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Ostatni odcinek Żółtej Tygodniówki przed jednym z najprzyjemniejszych weekendów w kalendarzu fana wrestlingu. Wyłonimy też pretendenta do tytułu mistrza AEW oraz przekonamy się czy królowe dywizji TT tej federacji zdołają obronić swój tron w starciu Omegą i jego lekko podchmielonym koleżką z Dzikiego Zachodu.

Tak, to jest generalizacja. Nie wierzę, że ktoś może nie czuć przyjemności z oglądania IMPERIUM vs Undisputed Era i Royal Rumble matchu w ciągu dwóch dni.

NXT

Undisputed Era (Kyle O’Reilly & Bobby Fish) vs. Grizzled Young Veterans (Drake & Gibson) w półfinale Dusty Rhodes Tag Team Classic
Na arenie pojawiają się wszyscy czterej członkowie IMPERIUM. To rozprasza mistrzów dywizji TT.
Zwycięzcy – Grizzled Young Veterans
https://twitter.com/NXTUK/status/1220154694892474368

Klip wideo. W zeszłym tygodniu Shotzi przedstawiła się członkom WWE Universe wyrzucając z ringu Baszler. Dzisiaj nie zwalnia tempa. Udowodni, iż jest stworzona do wielkich rzeczy.

Toni Storm vs. Io Shirai
Wbiega Belair i atakuje Storm.
Zwyciężczyni przez dyskwalifikację – Toni Storm
Z pomocą Nowo Zelandce przychodzi Ripley.


Bianca i Rhea zostają znokautowane przez latającą Japonkę. W tym czasie Toni zdążyła się już pozbierać i szuka kogoś, komu mogłaby przyłożyć. Na jej drodze staje Io. Chwilę później Storm stoi w samym środku kwadratowego pierścienia. W ręku trzyma pas mistrzyni dywizji kobiet NXT.

Backstage. Członkowie Ery prowadzą ożywioną dyskusję. Ucisza ich Cole. Lider przypomina, że to nie koniec wyzwań. Muszą jeszcze pomóc Strongowi obronić tytuł mistrza NA.

Klip wideo. Ilja Dragunov nie może się doczekać swojego starcia z Balorem na Worlds Collide. Irlandczyk przykuł uwagę czerwonych oczu Rosjanina.

Finn Balor vs. Joaquin Wilde
Zwycięzca – Finn Balor

Klip wideo promujący powrót DIY.

Shayna Baszler vs Shotzi Blackheart
Zwyciężczyni przez poddanie – Shayna Baszler
Shotzi dość długa walczyła o każdy oddech, zanim zdecydowała się odklepać. Rozwścieczona takim obrotem spraw Shayna nie zamierza poluzować uchwytu. Jeszcze mocniej zaciska pętlę na szyi Blackheart. Puszcza dopiero wtedy, kiedy czuje, że świadomość opuściła ciało rywalki.

Klip wideo promujący walkę Dakoty Kai z Tegan Nox.

IMPERIUM (Barthel & Aichner) vs. BroserWeights (Riddle & Dunne) półfinał DRTTC
Zwycięzcy – BroserWeights
Dunne i Riddle spotykają Grizzled Young Veterans przy trofeum, które stoi na stage’u. Gibson wypluwa z siebie mnóstwo sporo słów, w dość krótkim czasie. Przekaz jest następujący – zamierzają zabrać puchar do Liverpoolu. Matt otwarcie przyznaje, że nie słuchał rywala. Z kolei Pete obiecuje zniszczyć rywali. Szykuje się nam wspaniały finał!

Keith Lee vs. Roderick Strong (c) o tytuł mistrza North America
Zwycięzca i nowy mistrz – Keith Lee
Lee wytrzymał wszystko. Członkowie UE próbowali pomóc Strongowi, ale pokazał nadludzką siłę i determinację.


Nowy czempion wraca na zaplecze. Za plecami zdruzgotanych członków Ery pojawia się IMPERIUM. WALTER daje sygnał do ataku. Wywiązuje się wielka bójka.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552