ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

AEW Dynamite

Hangman Adam Page & Kenny Omega vs. Santana & Ortiz vs. Best Friends vs. Young Bucks o miano pretendentów do tytułu mistrzów dywizji TT
Jeśli tylko któryś z Bucksów nie ma z kim się zmienić – idzie do narożnika Omegi i Page’a. Jeśli ma wybór – zawsze pada on na Kenny’ego.
Page zmienia się z niespodziewającym się tego Jacksonem. Następnie razem z Omegą wykonuje jakąś wariację zespołowej akcji kończącej.
Zwycięzcy – Kenny Omega & Hangman Adam Page

Do ringu wchodzi Cody. Krótko odnosi się do każdej z zaproponowanych przez MJF’a stypulacji. Dziwi się, że Maxwell chce, żeby walczył z Wardlowem. Może się okazać, że potęga drzemiąca w tej cichej bestii przyćmi bezustannie bełkoczącego Friedmana. Jeśli chodzi o chłostę złożoną z dziesięciu razów, to nie ma tu za bardzo czego komentować. Rhodes zdaje sobie sprawę z symboliki i jest gotowy na ból. Potrafi też powstrzymać się od robienia Maxowi fizycznej krzywdy przed Revolution, to trzecia, ostatnia stypulacja. Cały ten czas siedzi głęboko w głowie MJF’a i ta świadomość absolutnie mu wystarcza. Cody zgadza się na wszystko. Na Revolution pokaże Maxowi, że stanowił on tylko krótki rozdział w historii Cody’ego Rhodesa. Będzie miał dla niego przygotowaną piękną pamiątkę. Bliznę, podobną do tej, którą po starciu z Jericho nosi na twarzy Cody.

Backstage. Joey Janela obiecuje, że ten rok będzie należał do niego. Nikt nie jest w stanie go powstrzymać. Penelope, jego była dziewczyna, która ma obsesję na jego punkcie, również nie stanie na jego drodze. Lepiej dla jej nowego kochasia, żeby nie próbował potykać się z Joey’em. W przyszłym tygodniu Janela stanie w szranki z Fenixem. Udowodni swoją wartość.

Kris Statlander & Hikaru Shida vs. Nightmare Collective (Brandi Rhodes & Mel)
Zwyciężczynie – Kris Statlander & Hikaru Shida

Klip wideo. Rekruter Dark Order (ten facet z telewizji) przedstawia wyniki Najwyższemu Szefowi, który dowodzi całym przedsięwzięciem, ale nie ujawnia swojej tożsamości. W jego kręgu zainteresowań są między innymi Nakazawa, Cutler i Page. Głównym celem jest zniszczenie potęgi Elite i w szczególności złamanie ducha Omegi.

Mox wjeżdża na arenę swoim nowiutkim sportowym samochodem.
Sammy Guevara vs. Jon Moxley
Zwycięzca – Jon Moxley
Po walce zaczyna grać muzyka mistrza. Gasną światła. Muszą kogoś porządnego zatrudnić, bo ktoś tam ewidentnie nieźle się bawi oświetleniem i to już któryś raz. W ringu pojawiają się członkowie Inner Circle. Razem atakują Moxa. Jericho wyrywa jeden z kolców ze swojej kurtki. Atakuje nim oko Jona. Inner Circle opuszcza kwadratowy pierścień zostawiając w nim jednookiego Moxa.

Backstage. Chris obarcza Moxa winą za to co się stało. Zakpił sobie z Inner Circle i zapłacił za to wysoką karę. Mimo tego, że zwycięstwem nad Sammy’im zapewnił sobie miejsce w walce o miano pretendenta, to trudno mu będzie ją wygrać bez jednego sprawnego oka. Szkoda.

Dustin Rhodes & DDP & QT Marshall vs. Butcher & Blade & MJF
Zwycięzcy – MJF & Blade & Butcher

Backstage. Do udzielających wywiadu członków SCU podchodzi podchmielony Page. Oblewa piwem Danielsa i zaczyna obrażać całą trójkę. Ewidentnie świerzbią go pięści po alkoholu. Sytuację załagadza Omega, który odciąga partnera i uspokaja członków SCU.

PAC vs. Darby Allin
Zwycięzca – PAC
PAC co prawda miał się zmierzyć z Moxem o miano pretendenta, ale wydaje mu się, że ta walka nie dojdzie do skutku. Jon nie wyglądał jakby miał się szybko wykurować. Możemy więc oficjalnie ogłosić Anglika pretendentem. To oznacza, że już niedługo spotka Jericho. Ma dla niego kil… Przerywamy i przenosimy się na zaplecze. Tam oglądamy Moxa, który został już opatrzony (ma przepaskę na prawym oku) i siedzi w gotowym do odjazdy ambulansie. Problem w tym, że Moxley nie zamierza nigdzie jechać. Opuszcza karetkę i wraca na arenę, po drodze chwytając pozostawiony bez opieki mikrofon. Staje przy titantronie i zapewnia PACa, że pojawi się w przyszłym tygodniu na Dynamite. Choćby miał być ślepy, sparaliżowany albo martwy, nie odpuści tego starcia.
Tylko jedna osoba ma w tym momencie prawo zdetronizować Jericho – jest to Jon Moxley.

Jon Moxley vs. PAC o miano pretendenta do tytułu mistrza AEW
19 luty – Cody vs. Wardlow w Steel Cage matchu