ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Czy Moxley dołączy do Inner Circle? Kto zwycięży w starciu mistrzów amerykańskiej i angielskiej dywizji TT Żółtego Brandu?

AEW Dynamite

Przy stole komentatorskim zasiada dodatkowy członek, legenda Mepmhis – Dave Brown.

Hangman Adam Page & Kenny Omega vs. Private Party
Zwycięzcy – Hangman Adam Page & Kenny Omeaga
Hangman świętuje wśród fanów. Obala z nimi piwko za piwkiem. Cóż za wspaniała praca!

Backstage. PAC trzyma zapiętą dźwigni na Japończyku. Puszcza na chwilę, żeby powiedzieć dwa słowa do kamery. Jeśli Omega nie chce, żeby takie przykre sytuacje się powtarzały.

Brandi Rhodes dołącza do zespołu komentatorskiego. Zajmuje miejsce gościa. Nie może się doczekać walki o pas!
Riho (c) vs. Kris Statlander o tytuł mistrzyni dywizji kobiet AEW
Członkinie Nigtmare Collective pojawiają się na arenie. Kiedy mistrzyni opuszcza ring, zostaje zaatakowana przez Rembsberg. Z pomocą przychodzi jej pretendentka, która nokautuje obie wyznawczynie sekty włosów. Rhodes opuszcza pozycje komentatorów i staje oko w oko z Statlander. Okazuje się, że kosmitka potrafi mówić! Spod ringu wypełza łysy mężczyzna, który pojawiał się w wideo Nightmare Collective. To Luther, legenda japońskich deathmatchy (tak przedstawił go Excalibur). Obezwładniona Statlander zostaje dostarczona do ringu. Mistrzyni nie korzysta z prezentu i atakuje Luthera. Wracamy do ringu!
Kong podcina Kris, kiedy ta przygotowuje się do Piledrivera.
Zwyciężczyni i dalej panująca mistrzyni – Riho
Kong atakuje Statlander. Z pomocą Kris przychodzi Shida, która siedziała w pierwszym rzędzie. Na swoim krzesełku pozostaje Britt Baker.

Christopher Daniels vs. Sammy Guevara
Walka zbliża się do końca, Daniels ma przewagę. Pojawia się Pentagon, bierze do ręki mikrofon i prosi Danielsa, żeby pokazał mu swój słynny Moonsault. Młody członek Inner Circle wykorzystuje tę chwilę dekoncentracji Christophera.
Zwycięzca – Sammy Guevara
Pojawia się Evil Uno w towarzystwie Graysona i czterech innych członków Dark Order. Chce, żeby Daniels dołączył do ich sekty. Nagminnie przegrywa, a Kazarian i Sky się od niego odwrócili. Fallen Angel wygląda jakby się zastanawiał. Nie trwa to długo, Daniels odrzuca propozycję. Członkowie Dark Order rzucają się na Christophera. Z pomocą przychodzą mu pozostali członkowie SCU i Young Bucks. Na koniec Daniels wykonuje swój słynny Moonsault, o który prosił Penta.

Cody & Dustin Rhodes vs. Lucha Brothers
Zwycięzcy – Cody & Dustin Rhodes
Tony Schiavone próbuje przeprowadzić wywiad z młodszym z braci. Pyta, oczywiście, o warunki, które postawił Cody’emu MJF. Nie dane nam będzie usłyszeć odpowiedzi, ponieważ wtrąca się Anderson. Jego zdaniem MJF’owi poprzewracało się w głowie. Arn musi porozmawiać z Rhodesami. Wnioski przedstawi w przyszłym tygodniu.

MJF wchodzi do ringu. Ma już dość czekania na odpowiedź Cody’ego. Daje mu dziesięć sekund na pojawienie się w ringu i załatwienie tego, tak, jak przystało na wysoko postawionego oficjela tej federacji. Zamiast młodszego Rhodesa, na arenie pojawia się DDP. Diamond doskonale bawi się w kwadratowym pierścieniu. Wspomina o swoim programie yogi, jest doskonale przygotowany fizycznie i psychicznie. Nie boi się Maxwella i jego dużego kolegi. MJF nie zwraca na niego uwagi, robi coś w swoim telefonie. Dopiero kiedy Dallas zaczyna go obrażać, posiadacz diamentowego pierścienia odrywa się od ekranu. Staje oko w oko z legendą. Nie zamierza walczyć z Diamondem. Ma od tego ludzi. Wchodzą Butcher, Blade i Bunny. MJF przedstawia DDP’emu opcje. Może ucałować pierścień i opuścić ring w spokoju albo załatwić sobie bilet do szpitala. W tym samym czasie Maxwell zajmie się jedną z jego córek. Zabierze ją ze sobą do domu i potem… MJF parodiuje legendarne „BANG!” Dallasa. DDP rzuca się na rywala. Butcher i Blade otrzymują po jednym Diamond Cutter. Maxwell znajduje okazję i kopie Dallasa poniżej pasa. Z pomocą bezbronnemu DDP’emu przychodzi QT i Dustin.

Jurassic Express vs. Best Friends & Orange Cassidy
Zwycięzcy – Jurassic Express

Jericho stoi w ringu i czeka na Moxa. Jon nie każe na siebie czekać. Pierwsze co rzuca się w oczy, to przewaga liczebna członków Inner Circle. Oprócz mistrza pojawili się również Hager i Guevara. Dowiadujemy się, że Santana i Ortiz są już w restauracji i czekają na nowego członka grupy. Moxley mówi, że nie można kupić. Nie potrzebuje samochodu i pieniędzy. Kiedy przyszedł do AEW, chciał zostać dominatorem. Właśnie dlatego dołączy do Inner Circle. Twarz Jericho przechodzi niesamowitą metamorfozę od przerażenia do ekstazy. Moxley uważa, iż trzeba się uczyć od najlepszych, a jego zdaniem Chris jest najwybitniejszym wrestlerem wszechczasów. Panowie padają sobie w objęcia. Leje się szampan, gra muzyka. Jon przypomina Jericho o obiecanym samochodzie. Jericho z radością wręcza mu kluczyki. Kontynuujemy świętowanie. Fani zaczynają wyzywać Moxa. Hager i Sammy ruszają z misją uciszenia niesfornych kibiców. W tym czasie Mox bierze do ręki mikrofon. Jest jeszcze jedna sprawa, o której Le Champion powinien wiedzieć. Jon Moxley kłamał. W życiu nie dołączyłby do Inner Circle. Od Chrisa chce tylko tytułu mistrzowskiego! Potem tempo przyspiesza. Jon rozbija rywalowi butelkę szampana na głowie, wykonuje Paradigm Shift na Sammy’im i ucieka z ringu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552