ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars

Jeden z najbardziej naszpikowanych dobrym wrestlingim wieczorów w historii tej rywalizacji. Kto zwycięży?

NXT

Finn Balor vs Adam Cole (c) o tytuł mistrza NXT
Irlandczyk wykonuje Coup de Grace i zamierza dołożyć do tego 1916. Na drodze do ringu pojawia się Gargano! Nowoprzybyły absorbuje uwagę fanów, Balora i sędziego. To wystarcza czempionowi, który najpierw uderza rywala poniżej pasa, a później pacyfikuje go przy użyciu Last Shot.
Zwycięzca i nadal panujący mistrz – Adam Cole
Gargano bierze ze sobą krzesło i wchodzi do ringu. Finn próbuje negocjować z rywalem, ale Johnny nie jest w dobrym nastroju. Okłada Balora krzesłem.

Damian Priest vs Killian Dain
Zwycięzca – Damian Priest

Cameron wchodzi do ringu jako pierwszy. Jest naładowany emocjami. Kushida nadal nie oddał mu kapelusza, który ukradł mu w zeszłym tygodniu. Chwilę później Japończyk pojawia się na arenie. Ma przy sobie własność rywala.
Kushida vs Cameron Grimes
Zwycięzca – Cameron Grimes
Grimes odbiera swój specjalny kapelusz. Nieprzytomny rywal nie zamierza dyskutować.

Io Shirai vs Santana Garrett
Zwyciężczyni – Io Shirai

Travis Banks vs Pete Dunne
Zwycięzca – Pete Dunne

Backstage. Dakota Kai musiała mieć założone osiem szwów po swoim starciu z Yim. To nic wielkiego. Najważniejsze jest to, że Kai pokonała rywalkę. Mia załatwiła jej wizytę w szpitalu, ale przynajmniej Dakocie udało się rozwiać wątpliwości – jest lepszą zapaśniczką od Yim.

Shayna Baszler (c) vs Rhea Ripley o tytuł mistrzyni dywizji kobiet na NXT
W trakcie walki na arenie pojawiają się Duke i Shafir. Próbują pomóc mistrzyni. Ripley udaje się odeprzeć pierwsze natarcie, ale żeby poradzić sobie z nowoprzybyłymi musi oddać inicjatywę Baszler, która przychodzi do ataku.


Przyjaciółki Baszler znów próbują wpłynąć na wynik walki. Tym razem próbują wybić bark Ripley. Nie uchodzi to uwadze arbitra, który odsyła Duke i Shafir na zaplecze mimo protestów mistrzyni.
Ripley wykonuje Riptide i przypina Baszler. Sędzia leży nieprzytomny po wcześniejszym nieszczęśliwym zderzeniu.


Shayna przejmuje kontrolę i zapina Kirifuda Clutch. Ripley próbuje rozerwać ten chwyt, ale nie daje rady. Chce zmusić Baszler do rozpięcia dźwigni przez doczołganie się do lin, ale mistrzyni nie zamierza do tego dopuścić. Wygląda na to, że Rhea straciła przytomność. Sędzia podnosi jej rękę, żeby sprawdzić czy ta upadnie na matę co będzie symbolizowało, że pretendentka utraciła świadomość. RIPLEY CHWYTA SĘDZIEGO ZA KOSZULKĘ. TO JESZCZE NIE KONIEC!
Trzecia lina, Baszler próbuje coś wykombinować. Ripley nie zamierza do tego dopuścić. Australijka wykonuje Riptide z drugiej liny! 1..2……3!


Zwyciężczyni i nowa mistrzyni – Rhea Ripley


Zaczynała rok tracąc panowanie nad dywizją kobiet w UK. Kończy go zajmując miejsce na tronie amerykańskiej części Żółtego Brandu.