ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Wednesday Night Wars 09.10.2019

Druga bitwa przed nami. Dzisiaj w programie – Allin vs Havoc i KUSHIDA vs WALTER. Zapinamy pasa i ruszamy.

AEW Dynamite

Boston w stanie Massachusetts

Galę otwiera klip wideo promujący turniej o tytuł pierwszych w historii AEW mistrzów TT. Bucksi chcą ratować wrestling zespołowy. Uważają, że dywizja TT jest jednym z najmocniejszych punktów federacji.

Young Bucks vs Private Party pierwsza runda turnieju o tytuł mistrzów TT
Zwycięzcy – Private Party

Do ringu wchodzi Jericho razem ze swoją świtą. Mistrz po raz kolejny przypisuje sobie zasługi. To dzięki niemu pierwszy odcinek Dynamite odniósł tak wielki sukces. Jego blask ogrzewa AEW. Teraz przedstawi nam swoich kolegów. Sammy Guevara to najbardziej utalentowany młody wrestler jakiego widział przez ostatnie kilka lat. Jest przystojny i wysportowany. Wygląda jak hiszpański bóg. Santana i Ortiz są inni. Zdążyli już sobie wyrobić markę w świecie wrestlingu. Chris zapewnia, iż pod jego przywództwem ta dwójka będzie jeszcze bardziej brutalna i bezwzględna. Viva la raza! (fani chantują Eddie – dzisiaj Guerrero skończyłby 52 lata) Ostatnim członkiem Inner Circle, bo tak nazywa się zespół Jericho, jest Jake Hager. Były mistrz świata, wysoki, silny, niepokonany w formule MMA. Fani krzyczą „We the people”. Chris odpowiada – „We the people”, to durny i martwy pomysł. Owoc wysiłku kreatywnych, którzy nie wiedzieli co robią. Na koniec Jericho dodaje jeszcze, że nie lubi Cody’ego i jego rodziny. Na Full Gear nie da mu cienia szansy.

Jimmy Havoc vs Darby Allin o tytuł pretendenta do mistrzostwa AEW
Zwycięzca – Darby Allin
Darby w przyszłym tygodniu zmierzy się z Jericho!

Bea Priestley & Sakura vs Britt Baker & Riho
Baker zapina dźwignię na Japonce. Chwilę później modyfikuje ją, dokładając coś podobnego do Mandible Claw.
Zwyciężczynie – Britt Baker & Riho
Po walce Bea zaczepia Baker. Mistrzyni odciąga swoją partnerkę, a sędzia zajmuje się Priestley.

PAC zajmuje miejsce przy stole komentatorskim.
Shawn Spears vs Jon Moxley
PAC przez cały czas podkreśla, że jest najlepszym zawodnikiem w AEW. Niepokonany Anglik twierdzi, iż to on powinien teraz stać między linami. Niestety zarząd AEW nie zwraca na niego uwagi.
Zwycięzca – Jon Moxley
Po walce na arenie pojawia się Omega. W jednej ręce trzyma kij baseballowy, a w drugiej miotłę. Oba te przedmioty mają nietypowy dodatek. Wokół nich okręcony został drut kolczasty. Kenny rzuca kij Moxowi. Cóż to za przyjemność walczyć z nieuzbrojonym rywalem? Niestety, nie dane nam będzie dowiedzieć się, który przedmiot lepiej sprawdza się w warunkach bojowych. PAC przechodzi od słów do czynów i uderza Omegę w tył głowy krzesłem. Teraz zarząd AEW będzie musiał się nim zająć. Jon nie zamierza dobijać leżącego. Wraca na zaplecze.

Dustin Rhodes & Hangman Adam Page vs Chris Jericho & Sammy Guevara
Jake Hager stoi przy narożniku kolegów z Inner Circle.
Hager atakuje Dustina kiedy Sammy odwraca uwagę sędziego. To daje Inner Circle przewagę.
Zwycięzcy – Chris Jericho & Sammy Guevara
Po walce Jericho, Guevara i Hager atakują leżącego w ringu Dustina. Z pomocą przychodzi mu Page, ale niewiele może poradzić. Wdaje się w bójkę z Hagerem i razem z nim opuszcza arenę. Gasną światła. W ringu pojawia się Cody. Młodszy brat Dustina najpierw nokautuje Sammy’ego, a następnie skupia swoją uwagę na mistrzu. Do kwadratowego pierścienia wbiegają Santana i Ortiz. Razem z Chrisem pacyfikują Cody’ego. Wchodzi MJF. Maxwell wziął ze sobą broń – stalowe krzesło. Jericho proponuje mu miejsce w Inner Circle. Chce, żeby młodzieniec zaatakował swojego „najlepszego przyjaciela”. MJF potwierdza swoją lojalność wobec Cody’ego i atakuje rywali. Co prawda pokonuje Santanę i Ortiza, ale potem zbyt długo świętuje to zwycięstwo. Chris i jego Code Breaker brutalnie przypominają mu z kim ma do czynienia. Wbiegają Bucksi. W końcu udaje się wyrzucić Santanę, Ortiza i Sammy’ego z ringu. Jericho sam opuszcza pole walki. Bierze do ręki mikrofon. Obiecuje, że Cody go popamięta. Mistrz chce już wracać na zaplecze, ale nie pozwala mu na to Allin, który atakuje czempiona. Tak kończy się drugi epizod Dynamite.