ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Ważne ogłoszenie na najbliższym RAW, Drabinka i pierwsze kursy bukmacherskie King of the Ring oraz więcej!

– WWE ogłosiło drabinkę tegorocznego King of the Ring. Już w pierwszej rundzie będziemy mogli zobaczyć kilka ciekawych pojedynków.

Po stronie RAW można zobaczyć pary Cesaro vs. Samoa Joe, Drew McIntyre vs. Ricochet i The Miz vs. Baron Corbin. Z kolei ze strony SmackDown Live ciekawość wzbudza para Kevin Owens vs. Elias oraz pojedynek byłych tag team partnerów, a więc Shelton Benjamin vs. Chad Gable. Oznacza to, że już na samym początku odpadnie kilku faworytów do końcowego triumfu.

– Wstępne przewidywania przed turniejami wykonali również bukmacherzy. Faworytami do końcowego triumfu są Drew McIntyre i Kevin Owens. Poniżej wszystkie typy:

Drew McIntyre – 4.5
Kevin Owens – 4.5
Ricochet – 5.0
Samoa Joe – 5.0
Elias – 6.5
The Miz – 6.5
Ali – 9.0
Andrade – 10.0
Sami Zayn – 12.0
Baron Corbin – 16.0
Buddy Muprhy – 16.0
Cedric Alexander – 20.0
Cesaro – 20.0
Apollo Crews – 33.0
Shelton Benjamin – 44.0
Chad Gable – 44.0

– Okazuje się, że WWE może mieć dla nas bardzo duże ogłoszenie na najbliższym RAW. Ma ono dotyczyć przenosin NXT do telewizji. A konkretnie do USA Network i nawiązania wojny ze środowym programem AEW na TNT. Początkowo mówiło się o przenosinach Żółtego Brandu do Fox Sports, jednak ta stacja emituje w czasie nadawania NXT program związany z koszykówką i NXT nie dostawałoby czasu antenowego. Na razie nie są znane żadne inne szczegóły. Informacje na swoim Twitterze zamieścił JJ Williams z Wrestling Observer.

Wszyscy przygotujcie się na duże ogłoszenie podczas RAW.

Czasy się zmieniają.

– Pojawiły się pierwsze spekulacje odnośnie wrześniowej gali Clash of Champions, a do sieci wyciekła wstępna karta gali PPV:

1. WWE Universal Championship Match
Seth Rollins (C) vs. Braun Strowman

2. WWE Championship Match
Kofi Kingston (C) vs. Randy Orton

3. RAW Women’s Championship Match
Becky Lynch (C) vs. Sasha Banks

4. SmackDown Tag Team Championship Match
The New Day (Big E & Xavier Woods) vs. The Revival (Dash Wilder & Scott Dawson)

5. WWE Intercontinental Championship Match
Shinsuke Nakamura (C) vs. Ali

6. Finał Turnieju King of the Ring

Oczywiście karta nie jest ostateczna, ponieważ tak, jak zapowiedziało WWE, na gali będą bronione wszystkie pasy mistrzowskie. W powyższej karcie nie widać jak na razie walk o mistrzostwa Stanów Zjednoczonych, RAW Tag Team, Women’s Tag Team, Cruiserweight oraz SmackDown Women’s.

– Top 10 Królów Ringu:

– 5 zapomnianych momentów z udziałem Goldberga:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552